117. Oulun Tervahiihto 11.3.2006

M70V

Starting list

2000Tuomo 3 KauhaniemiVilppulan Veikot10:00:00 
2001Ilkka Kapraali10:00:00 
2002Seppo Eskola10:00:00 
2004Antti Parkkila10:00:00 
2005Ilkka Tuomikoski10:00:00 
2006Erkki NiiranenFiltronic Comtek Oy10:00:00 
2008Reijo PuurunenSkanska Oy10:00:00 
2011Petteri Korhonen10:00:00 
2012Harri HokkanenNokia Oyj10:00:00 
2013Heikki 3 IivariPAM10:00:00 
2014Risto Nordman10:00:00 
2015Juha Holma10:00:00 
2016Jari NaisniemiFiltronic10:00:00 
2017Eelis KokkoOEI10:00:00 
2018Jari LaurilaHaukipudas10:00:00 
2019Pasi KarjalainenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2020Janne JunkkonenTracker Oy10:00:00 
2024Mikko RautioahoMl Velj. Niinimaa10:00:00 
2025Hannu TimonenMl Velj. Niinimaa10:00:00 
2026Jukka HarjuMl Velj. Niinimaa10:00:00 
2029Pasi LuotoRuukki10:00:00 
2031Juha Karjalainen10:00:00 
2032Samu SarivaaraOulun Insinöörit ry10:00:00 
2034Seppo HonkanenKuivasjärven kuntoilija10:00:00 
2035Tuomo KaarteenahoPowerwave10:00:00 
2036Pasi TiittoPowerwave10:00:00 
2037Mikko PyrröPowerwave10:00:00 
2038Marko FilppulaPowerwave10:00:00 
2039Ilpo RoustiPowerwave10:00:00 
2040Hannu PikkuahoPowerwave10:00:00 
2041Erkki HuggPowerwave10:00:00 
2042Kari Pikkarainen10:00:00 
2043Petri MourujärviNokia Oyj10:00:00 
2044Jorma MourujärviNokia Oyj10:00:00 
2046Jarmo Toivonen10:00:00 
2047Mikko Kalaoja10:00:00 
2048Heikki Vesala10:00:00 
2049Jukka Pietilä10:00:00 
2050Mikko AunoMallaspallo ry10:00:00 
2051Tapio Oikarainen10:00:00 
2052Tuomo MertaniemiFinnvera10:00:00 
2053Joni NukariJ. Kärkkäinen Oy10:00:00 
2054Jyri NukariJ. Kärkkäinen Oy10:00:00 
2055Tapio Flinkkilä10:00:00 
2056Sakari VäisänenNokia Oyj10:00:00 
2057Heikki Salminen10:00:00 
2058Pasi PieniniemiLK Products Oy10:00:00 
2059Mauri KalaojaOSAOKempe10:00:00 
2060Antti Oikarinen10:00:00 
2061Antti Manninen10:00:00 
2062Ari Brunni10:00:00 
2063Pentti Savilampi10:00:00 
2064Tapani Rytky10:00:00 
2065Jouni KaartinenVTT10:00:00 
2066Tarmo RuotsalainenNokia Oyj10:00:00 
2069Toni Pisanoteam paksukumi10:00:00 
2070Ilpo RäisänenNokia Oyj10:00:00 
2071Päivö Malmi10:00:00 
2072Mauri HiltunenAlppilan Weikot10:00:00 
2073Mikko TauriainenAlppilan Weikot10:00:00 
2074Pertti Savolainen10:00:00 
2075Jonne Taponen10:00:00 
2076Erkki ValkonenOSAO Kaukovainion yksikkö Tekniikka10:00:00 
2077Juha KorkeakangasUllavan Kilpa10:00:00 
2078Tuomo KoivumäkiUllavan Kilpa10:00:00 
2079Keijo OllikainenKeskon Kerho10:00:00 
2081Mika MoisanenNokia Oyj10:00:00 
2082Jari Mäki-RunsasSote10:00:00 
2083Matti LassilaRevonlahti10:00:00 
2084Ville Matikkala10:00:00 
2085Hannu Kyllönen10:00:00 
2086Markus TurtinenNokia Oyj10:00:00 
2087Kimmo Hannu10:00:00 
2088Esa Lauri10:00:00 
2089Juhani 3 KrankkaOE10:00:00 
2090Hannu UusitaloNokia Oyj10:00:00 
2091Esa Ilmari ErvastiOYS-Vapari10:00:00 
2092Jukka TahvanainenNokia Oyj10:00:00 
2093Timo HussaNokia Oyj10:00:00 
2096Jarkko KiveläHaukiputaan Heitto10:00:00 
2097Hannu Kallio-KokkoNokia Oyj10:00:00 
2098Jukka SuuaOYS-Vapari10:00:00 
2099Hannu SääväläOYS-Vapari10:00:00 
2100Esa RuopsaFiltronic Comtek Oy10:00:00 
2102Markku Tofferi10:00:00 
2103Veikko PirttikoskiYlivieskan Kuula10:00:00 
2104Vesa Mesilaakso10:00:00 
2105Arto MoisanenAtex10:00:00 
2108Jaakko 3 RuokolaVesaisen Pojat10:00:00 
2109Kari 2 SuomelaHauVe10:00:00 
2110Hannu Tarvainen10:00:00 
2112Matti KangasNokia Oyj10:00:00 
2114Pentti MehtäläOulunsalo10:00:00 
2115Eero JuolaOHS10:00:00 
2116Ilkka Mehtälä10:00:00 
2118Heikki Koskela10:00:00 
2119Timo KoskinenJ. Kärkkäinen Oy10:00:00 
2120Jouni VäyrynenJ. Kärkkäinen Oy10:00:00 
2121Tapio KankkunenTiivituote Oy10:00:00 
2122Risto JääskeläinenTiivituote Oy10:00:00 
2123Tauno SusimaaTiivituote Oy10:00:00 
2124Mikko NiskanenTiivituote Oy10:00:00 
2125Vesa LesteläTiivituote Oy10:00:00 
2126Pekka LampinenTiivituote Oy10:00:00 
2127Veli SuhonenTiivituote Oy10:00:00 
2128Esa LeppänenTiivituote Oy10:00:00 
2129Reijo VähätiittoTiivituote Oy10:00:00 
2130Keijo 2 HongistoOulun Tarmo10:00:00 
2132Lauri MustonenAlatornion Pirkat10:00:00 
2133Veli Matti Heikkilä10:00:00 
2135Jukka EilolaRautaruukki Oyj10:00:00 
2136Ilpo Kauhaniemi10:00:00 
2137Jari Impola10:00:00 
2140Teuvo LahtiEltel Networks Oy10:00:00 
2142Juhani VälimäkiEltel Networks Oy10:00:00 
2144Alpo MikkonenOYS-Vapari10:00:00 
2145Kari 3 KervinenOHS10:00:00 
2146Taisto Latvalehto10:00:00 
2147Tero Ranta10:00:00 
2148Markku HonkavuoriOulun Comac10:00:00 
2149Markus LippoOHS10:00:00 
2150Mika LeppäläBotnia Kemi10:00:00 
2151Juha PalosaariHaapajärvi10:00:00 
2152Ismo LeinonenNokia Oyj10:00:00 
2153Pauli Kaikkonen10:00:00 
2154Esko Perkkiö10:00:00 
2155Tapani TuominenHiki Hockey Seniors10:00:00 
2156Jari VäisänenPevPo10:00:00 
2157Jari ManninenPevPo10:00:00 
2158Rauno OikarainenPevPo10:00:00 
2159Vesa AlataloPevPo10:00:00 
2160Asko KinnunenPevPo10:00:00 
2162Tapio PiriläOYS-Vapari10:00:00 
2164Jouni KärteväIISALMEN VISA10:00:00 
2165Taisto PuurunenSkanska Oy10:00:00 
2166Jani HarjuPellon Ponsi10:00:00 
2167Marko Kopakkala10:00:00 
2168Martti AutioSaRe10:00:00 
2170Tomi Koppelo10:00:00 
2171Ahti 2 MahosenahoSiikalatvan Urheilijat10:00:00 
2173Mikko Sakari NissiläEltel Networks Oy10:00:00 
2174Markku PöykiöEltel Networks Oy10:00:00 
2175Risto Heikkinen10:00:00 
2176Tero Pinoniemi10:00:00 
2178Ahti KantolaPossolin pojat10:00:00 
2180Oskari Jaara10:00:00 
2181Seppo Jaara10:00:00 
2182Seppo Marttila10:00:00 
2183Kari KeränenPolar Electro10:00:00 
2184Juho Vänttilä10:00:00 
2185Ismo Jäppinen10:00:00 
2186Jukka AulaPohjois-Suomen Metsänomistajien Liitto10:00:00 
2187Panu Orell10:00:00 
2188Marko VikstedtAspocomp10:00:00 
2189Seppo Tahkola10:00:00 
2190Tarmo Kukkonen10:00:00 
2191Toivo KylmäahoKeMaKi10:00:00 
2193Harri Tuovila10:00:00 
2194Harri PitkänenSosson Sudet10:00:00 
2195Pentti Lievonen10:00:00 
2196Jori SaarelaPremec oy10:00:00 
2197Veli-Matti ViljamaaPremec oy10:00:00 
2198Hannu Ervasti10:00:00 
2200Pauli RantalaCorrotech Ab10:00:00 
2201Jukka KinnunenProTrainer10:00:00 
2202Salle Régis De La10:00:00 
2203Erkka Tervo10:00:00 
2204Janne Karhu10:00:00 
2205Ali MännikköJuustokaira/Kuusamo10:00:00 
2206Ari MaaninkaKuusamon Erä-Veikot10:00:00 
2207Mika Naamanka10:00:00 
2208Kim RouniojaNokia Oyj10:00:00 
2209Jari HyvärinenFermion Oy10:00:00 
2210Tuomo TenniläRakennus Numera Oy10:00:00 
2211Markus NokkanenRakennus Numera Oy10:00:00 
2212Ari-Pekka ValtanenPowerwave10:00:00 
2213Reino 2 LoukusaPosion Pyrintö10:00:00 
2214Juha Hourula10:00:00 
2215Timo JärveläKannuksen Ura10:00:00 
2217Matti PassojaElektrobit Oy10:00:00 
2218Pekka PitkänenElektrobit Oy10:00:00 
2219Yrjö PörstiElektrobit Oy10:00:00 
2220Mikko SavolaElektrobit Oy10:00:00 
2221Tero TakaloElektrobit Oy10:00:00 
2223Hannu 2 ImmonenKuopion Hiihtäjät10:00:00 
2224Tuomo LeppäläAtriaOyjN10:00:00 
2225Jaakko Lakso10:00:00 
2226Esa Hiltunen10:00:00 
2229Tuukka 2 MiettinenJoensuun Kataja10:00:00 
2230Jari 3 Kantola10:00:00 
2231Jari Ylikulju10:00:00 
2232Rauli Juola10:00:00 
2233Olli LiinamaaNokia Oyj10:00:00 
2234Matti SaarenpääSievi10:00:00 
2235Aarne KoivupaloRAY10:00:00 
2236Sami ToljamoElektrobit Oy10:00:00 
2237Tuomas Lääkkö10:00:00 
2238Hannu SäynäjäkangasFortel10:00:00 
2239Taisto LehtinenLahti10:00:00 
2240Ahti JuntunenMetsähallitus10:00:00 
2241Aarne KehänenMetsähallitus10:00:00 
2242Teuvo LukkariMetsähallitus10:00:00 
2243Hannu KarilaMetsähallitus10:00:00 
2244Markus Karttunen10:00:00 
2245Juha 2 VähämetsäOHS10:00:00 
2246Mauno JuolaKalajoen Junkkarit10:00:00 
2247Osmo JuolaKalajoen Junkkarit10:00:00 
2248Tero LöfKalajoen Junkkarit10:00:00 
2249Jukka RomppainenMaanmittauslaitos10:00:00 
2250Markku LaurénNokia Marathon Team10:00:00 
2251Matti Pätsi10:00:00 
2252Jani SavilampiNokia Oyj10:00:00 
2253Jarmo Holappa10:00:00 
2254Tapio Manninen10:00:00 
2255Hannu HeittoVapo Oy10:00:00 
2256Markku YlikoskiOPU10:00:00 
2258Matti LempinenTieto-X10:00:00 
2259Martti Lähteinen10:00:00 
2260Kalervo UkkolaOulun kaupunki10:00:00 
2261Jorma PietiläOulun kaupunki10:00:00 
2262Jarmo PudasOulun kaupunki10:00:00 
2263Antti Lähteinen10:00:00 
2264Erkki KumpulaTeliaSonera10:00:00 
2266Timo Pyhtilä10:00:00 
2268Markku AntikainenSwot Consulting10:00:00 
2269Juha 2 PulkkinenEtera10:00:00 
2270Jari 2 FrimanEtera10:00:00 
2271Herkko HolopainenEtera10:00:00 
2272Jari TorvinenEtera10:00:00 
2275Tommy 2 HaglundIK Falken10:00:00 
2276Mikkel 2 KnifIK Falken10:00:00 
2277Timo TapioTurku10:00:00 
2278Heikki HeinonenTY10:00:00 
2279Janne 2 LämsäKuusamon Erä-Veikot10:00:00 
2280Ville 2 NurmilaukasEspoon Tapiot10:00:00 
2281Esa Vuolteenaho10:00:00 
2282Jari 2 VirtanenKuhmo-Ski10:00:00 
2283Pasi 2 TanninenKittilän Kotaveikot10:00:00 
2284Aki SaariNokia Oyj10:00:00 
2285Lauri PäkkiläAhlsell10:00:00 
2286Marko Saartoala10:00:00 
2287Rauno Virtanen10:00:00 
2290Jarkko Mällinen10:00:00 
2291Ville Kova10:00:00 
2293Uolevi 3 AapajärviAlatornion Pirkat10:00:00 
2294Kalevi KeränenMuhoksen Urheilijat10:00:00 
2295Kari Asunmaa10:00:00 
2297Anssi Posio10:00:00 
2298Pentti Jouppila10:00:00 
2299Marko Jussila10:00:00 
2300Urho SivonenRaahe/Ruukki10:00:00 
2301Esa Kauppinen10:00:00 
2302Marko Lehtinen10:00:00 
2303Markku RonkainenMetsäkeskus Pohjois-Pohjanmaa10:00:00 
2304Risto KoistinenMetsäkeskus Pohjois-Pohjanmaa10:00:00 
2306Mika KotilaRuukki Production10:00:00 
2307Vesa RahkolinOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2308Janne AikioOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2309Esa VirtanenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2310Tuomas StoorOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2311Juha RöningOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2312Ari IsokangasOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2313Timo AhonenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2314Juha AsikainenOulun Lääketieteellinen Kilta ry10:00:00 
2315Ari-Pekka YlilehtoOulun Lääketieteellinen Kilta ry10:00:00 
2316Jussi MäkeläOulun Lääketieteellinen Kilta ry10:00:00 
2317Atte Jokitalo10:00:00 
2318Timo Paalanko10:00:00 
2319Juhani 2 TervolaKiimU/Sähkö-Polar Oy10:00:00 
2320Hannu Pura10:00:00 
2321Jari SiekkinenLempäälä10:00:00 
2322Jouko KuorilehtoELEKTROMETALLI OY10:00:00 
2323Seppo Kerola10:00:00 
2324Kimmo Vaattovaara10:00:00 
2325Tapani 2 RonkainenSoJy10:00:00 
2327Jouni KorhonenOuRIA10:00:00 
2328Pekka LaunonenKuusamon Erä-Veikot10:00:00 
2329Pekka KuneliusCool Operator10:00:00 
2330Panu Tonttila10:00:00 
2332Sami PesonenJeesiön Kotkat10:00:00 
2333Kari 2 NurmiLaukkosken Taimi10:00:00 
2335Jorma Isteri10:00:00 
2336Tapani KeskitaloHaapajärven Kiilat10:00:00 
2337Mika Pukari10:00:00 
2338Ari Määttä10:00:00 
2339Juha Laakkonen10:00:00 
2340Ismo Virtanen10:00:00 
2344Pekka Leppälä10:00:00 
2345Hannu LempinenFujitsu10:00:00 
2346Joni 2 SeppäInarin Yritys10:00:00 
2347Esa 2 HolappaInarin Yritys10:00:00 
2348Jukka 2 SaloInarin Yritys10:00:00 
2349Markku MännikköPÖLKKY OY10:00:00 
2350Jan VettensaariMC Kuume10:00:00 
2351Janne Jylkkä10:00:00 
2352Jussi Kemppainen10:00:00 
2353Timo Polet10:00:00 
2354Henry Suihkonen10:00:00 
2355Markku NärhiOulun Maratonkoulu10:00:00 
2356Onni NiemeläOulu10:00:00 
2357Petri Pasanen10:00:00 
2358Petri VilanderRSA Security10:00:00 
2359Juha-Matti 2 HeinonenLiminka10:00:00 
2360Jari HuttuKiimingin kunta10:00:00 
2361Tapani TuomikoskiLiikuntavirasto10:00:00 
2362Pekka 3 HartikkaLiikuntavirasto10:00:00 
2363Eero 2 RäihäLiikuntavirasto10:00:00 
2364Marko Kotila10:00:00 
2365Mikko RasiOuman Finland Oy10:00:00 
2366Jari TaskilaMetsähallitus10:00:00 
2367Olli VäihkönenMetsähallitus10:00:00 
2368Jukka 2 HartonenSoJy10:00:00 
2369Juha 2 AlmYKU10:00:00 
2370Veikko NieminenJutron Oy10:00:00 
2371Jussi Kuoppala10:00:00 
2372Martti MemonenOulun poliisilaitos10:00:00 
2373Mikko LinnaluotoOulun poliisilaitos10:00:00 
2374Antti LiimatainenOulun poliisilaitos10:00:00 
2375Petri MarttilaOulun poliisilaitos10:00:00 
2376Tommi IssakainenOulun poliisilaitos10:00:00 
2377Marko MetsävainioOulun poliisilaitos10:00:00 
2378Matti Koivikko10:00:00 
2379Janne NivaELEKTROBIT Testing10:00:00 
2380Jari MarjoniemiHaapajärven Kiilat10:00:00 
2381Aleksi 3 MarjoniemiHaapajärven Kiilat10:00:00 
2382Viktor DzhussojevSegezhan CBK10:00:00 
2383Jouko Kaarteenaho10:00:00 
2385Jari Saartoala10:00:00 
2386Ville TuominenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2387Juho TorviOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2388Jani HiltunenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2389Tomi TuominiemiOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2390Juho AntikainenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2391Mikko HeikkinenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2392Juha MäättäOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2393Terho HautalaOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2394Janne PuikkoOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2395Henri AhonenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2396Janne AarnioOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2397Jarkko VähäkangasOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2399Kari MattilaOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2400Sebastian DahlbackaOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2401Jani TulppoOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2402Arto HuhtanenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2403Ville VähäkangasOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2404Arttu KantolaOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2405Tuomas HerleviOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2406Osmo JanhonenOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2407Teppo KuuselaOULUN YLIOPISTO10:00:00 
2408Hannu Pekkala10:00:00 
2409Miika VeteläinenRuukki Production10:00:00 
2410Tuomo UkkolaHaukiputaan kunta10:00:00 
2411Sami 2 JärveläNokian Urheilijat10:00:00 
2412Heikki PietiläNokia10:00:00 
2413Kimmo Kervinen10:00:00 
2414Pekka Tauriainen10:00:00 
2415Kari Sivonen10:00:00 
2416Heino KarjalainenTieliikelaitos/ER10:00:00 
2417Markku KuivalaKiimingin Urheilijat10:00:00 
2418Jorma SiiraOYS Vapari10:00:00 
2421Pekka HaapolaOulun Varuskunnan Urheilijat10:00:00 
2423Tero 2 Kuru10:00:00 
2424Tero KasalaMetso10:00:00 
2425Aki KorhonenMetso Automation Oy10:00:00 
2426Pentti PuurulaRakennus-Hanka Oy10:00:00 
2427Pekka PikkujämsäDomector Oy10:00:00 
2428Harri TurunenHilti Oy10:00:00 
2429Arto TurunenYrittäjäin Fennia10:00:00 
2430Ari MoilanenDomector Oy10:00:00 
2432Aaro Klaavu10:00:00 
2433Edvin HepokangasKemira Oyj10:00:00 
2434Jaakko KorpelaKemira Oyj10:00:00 
2435Martti HanhelaKemira Oyj10:00:00 
2436Esko KorhonenEsju OY10:00:00 
2437Hannu VuonnalaStora Enso10:00:00 
2438Pekka PartanenStora Enso10:00:00 
2439Kari NiemeläStora Enso10:00:00 
2440Markku RemesStora Enso10:00:00 
2441Kimmo KekonenStora Enso10:00:00 
2442Paavo LehtoStora Enso10:00:00 
2443Kauko KinnunenStora Enso10:00:00 
2444Seppo MeriläStora Enso10:00:00 
2445Jouko NikupeteriStora Enso10:00:00 
2446Jukka Pentikäinen10:00:00 
2447Ilkka PentikäinenOYS-Vapari10:00:00 
2448Toni HolappaLaanilan Voima Oy10:00:00 
2449Sauli Kuha10:00:00 
2450Marko JärvinenStora Enso10:00:00 
2451Juha Samuel HolmiMatto-Nurminen Oy10:00:00 
2452Timo KarvonenKontiotuote Oy10:00:00 
2455Niko Puputtikovat pojat10:00:00 
2456Timo Prokkolakovat pojat10:00:00 
2457Erkki TorvelaHaukipudas10:00:00 
2460Markku 2 LeinonenAlatornion Pirkat10:00:00 
2461Kari Vanninen10:00:00 
2463Petri Toppi10:00:00 
2464Aulis Kaasinen10:00:00 
2465Marko PekkarinenNokia10:00:00 
2466Kari 2 MäkiJämsänkosken Ilves10:00:00 
2468Tuomo 3 KiviniemiOHS10:00:00 
2470Jouko Myllyoja10:00:00 
2471Martti AnttilaRovaniemi10:00:00 
2472Janne Kärkkäinen10:00:00 
2473Esa Savolainen10:00:00 
2474Mikko Uimonen10:00:00 
2475Arto KyllönenOulun Sisustajat10:00:00 
2476Risto SaukkonenNokia Oyj10:00:00 
2477Mikko FlinkOulun Taksiautoilijat10:00:00 
2479Veli-Matti KullaNokia Oyj10:00:00 
2480Timo OhukainenODL10:00:00 
2481Kai LankilaODL10:00:00 
2482Janne HonkanenODL10:00:00 
2483Ari Siekkinen10:00:00 
2484Pekka Mäkelä10:00:00 
2485Pertti KarppinenOulun Osuuspankki10:00:00 
2487Matti HosioKemi10:00:00 
2488Mika SalmiKastelli-Talot Oy10:00:00 
2489Ilkka VänttiläKastelli-Talot Oy10:00:00 
2492Kari Harmaala10:00:00 
2493Oula Karjalainen10:00:00 
2494Kimmo TölliStarkki Oy10:00:00 
2495Matti Palosaari10:00:00 
2496Pekka TolkkinenRANKAGALLERIA10:00:00 
2497Kari KuuselaPonvia ja Rantakokko Oy10:00:00 
2498Eerik VattulainenPörhö10:00:00 
2499Matti PöyryKiimingin kunta10:00:00 
2500Kristbjorn R. SigurjonssonClub-Vossavatn10:00:00 
2501Ari Sarjosalo10:00:00 
2502Seppo Alatalo10:00:00 
2503Lauri Pintamo-Kenttälä10:00:00 
2504Pauli 2 TurtinenYli-Iin Naseva10:00:00 
2505Bernd Aschenborn10:00:00 
2506Heikki 2 OjantakanenOLSHE10:00:00 
2507Marko Saarinen10:00:00 
2508Eljas AhoWetteri10:00:00 
2509Ilkka IkäheimoWetteri10:00:00 
2510Kimmo RuokamoWetteri10:00:00 
2511Tomi TervalaRamsport10:00:00 
2512Hannu MateroRamsport10:00:00 
2513Jorma Nousiainen10:00:00 
2514Pauli-Pekka MäenpääMasan Navetta/Espoo10:00:00 
2515Esa TorviSievin Sisu10:00:00 
2516Pasi KukkonenOulun Osuuspankki10:00:00 
2517Kimmo 2 KymäläinenSuomussalmen Rasti10:00:00 
2518Ilari Jaakola10:00:00 
2519Paavo Rautio10:00:00 
2520Mikko 2 KemppainenVuokatti Ski Team Kainuu10:00:00 
2521Stieven Galle10:00:00 
2522Francis Geldof10:00:00 
2523Timo LesonenOulSIE10:00:00 
2524Petri Hautakoski10:00:00 
2525Anssi 3 LaitinenNokia10:00:00 
2526Jari 2 HautasaariOulun Tarmo10:00:00 
2527Mika 2 OjalaJämsänkosken Ilves10:00:00 
2528Erkki PalonenLammin Säkiä10:00:00 
2529Marko PaNCC Rakennus Oy10:00:00 
2530Mika SomppiTeam PowerBar10:00:00 
2531Pekka PulkkaNokia10:00:00 
2532Juha NiemistöViPa10:00:00 
2533Väinö JurvanenViPa10:00:00 
2534Erkki ValijärviPaltamon Urheilijat10:00:00 
2535Raimo 2 LaakkonenPyhäjärven Pohti10:00:00 
2537Mika 2 VilokkinenHuhtasuonhiihto 200010:00:00 
2538Jukka-Pekka 2 OjalaKalajoen Junkkarit10:00:00 
2539Kari Mursu10:00:00 
2540Marko IjäsR.Rintamäki10:00:00 
2541Timo HeikkiläTietoEnator10:00:00 
2542Erkki PäkkiläPohjolan Design-Talo Oy10:00:00 
2543Esko Leinonen10:00:00 
2544Jari Louhelainen10:00:00 
2545Petri Pesonen10:00:00 
2546Flurin Schnyder10:00:00 
2547Janne Herva10:00:00 
2548Esko HämeenniemiOHS10:00:00 
2549Seppo LumijärviKemira Oyj10:00:00 
2550Linda Teppo10:00:00 
2551Pekka KuusiniemiNokia Oyj10:00:00 
2552Asko VääräniemiNokia Oyj10:00:00 
2553Tatu Ylikotila10:00:00 
2554Jarkko HiltunenTietoEnator10:00:00 
2555Mikko Keskitalo10:00:00 
2556Janne Tölli10:00:00 
2557Lauri HeikkiläVepo10:00:00 
2558Jari HaverinenNokia Oyj10:00:00 
2559Juhani HannuHitmedia10:00:00 
2561Paavo Kärkkäinen10:00:00 
2562Esa Simuna10:00:00 
2563Reino TapioRoiMh10:00:00 
2564Pasi HuhtaloAavasaksan Kisa10:00:00 
2565Jyrki TiainenAre Oy10:00:00 
2566Reijo JunnikkalaParhalahti10:00:00 
2567Juha-Pekka 2 Kontu10:00:00 
2568Mauno Jaara10:00:00 
2569Hannu KinnunenMeri-Herukka10:00:00 
2570Markku Kanniainen10:00:00 
2571Kimmo KoskelaNokia Oyj10:00:00 
2572Ari GrönstrandOulun Timanttisaha Oy10:00:00 
2573Juha HeikkiläNokia Oyj10:00:00 
2574Reijo KiiskinenSuunta Sepot10:00:00 
2575Esa SoppelaPilpasuon Pallo10:00:00 
2576Harri HaapasaloDomector Oy10:00:00 
2577Rauno KoskiStormin Teräs10:00:00 
2578Jussi KoivuskyläValmet Automotive10:00:00 
2579Pekka NieminenTerte10:00:00 
2580Heikki Nevala10:00:00 
2581Veikko NiskasaariSweco Pic10:00:00 
2582Esa MursuKuusamon Erä-Veikot10:00:00 
2583Matti HäyrynenRautaruukki Oyj10:00:00 
2584Jukka Saari10:00:00 
2585Pertti NikkiläSimo10:00:00 
2586Juha Härkönen10:00:00 
2587Ari Jääskö10:00:00 
2588Petri Hautakoski10:00:00 
2589Jouni Holappa10:00:00 
2590Seppo Lindroos10:00:00 
2591Toivo Latvakoski10:00:00 
2592Tarmo MustaniemiKuusamon Soutajat10:00:00 
2593Sakari Lepistö10:00:00 
2594Lasse PätsiKuusamon Soutajat10:00:00 
2595Ilkka KarvonenKuusamon Soutajat10:00:00 
2596Seppo 2 KoivistoLohijärven Kuohu10:00:00 
2597Johannes TuomelaJT-talo10:00:00 
2598Kari Karvonen10:00:00 
2599Jari KaarakainenLapinlahde10:00:00 
2600Jarmo MoilanenSaint-Goba10:00:00 
2601Simo 2 TörnvallKalajoen Junkkarit10:00:00 
2602Martti KärkiPaavolKisa10:00:00 
| Form of the results:
Suomi Svenska English