Itämeri Maraton 03.10.2009 Hanko

PN45

Smart Follow

        Starting time Intermediate
20,5 km
Finish
21,1 km
 
1.   Eija Bergström Method Putkisto    12:00:00   1:49:53 (1)  1:53:00  
2.   Teijamari Jyrkkiö Kaivopuiston Gasellit    12:00:00   1:53:18 (2)  1:56:10  
3.   Virpi Pihlaja-Niinistö Paimio    12:00:00   1:53:18 (2)  1:56:15  
4.   Aila Kukkonen Hangon kaupunki    12:00:00   1:58:39 (4)  2:02:04  
5.   Ann-Marie Andersson Hultsfreds LK    12:00:00   2:02:05 (5)  2:05:24  
6.   Katariina Tanner Helsinki    12:00:00   2:03:03 (6)  2:06:39  
7.   Maijaliisa Valkonen Lohja    12:00:00   2:06:07 (7)  2:09:24  
8.   Tiina Lagerroos hangö    12:00:00   2:09:59 (8)  2:13:25  
9.   Riikka Harkonmäki Raseborg    12:00:00   2:11:59 (9)  2:15:17  
10.   Susanne Holmström Hangö stad    12:00:00   2:12:58 (10)  2:16:17  
11.   Gunilla Fagerlund Hanko    12:00:00   2:13:12 (11)  2:16:41  
12.   Annette Berg Ekenäs    12:00:00   2:15:15 (12)  2:18:44  
13.   Darling Rönnberg Sjundeå    12:00:00   2:15:15 (12)  2:19:01  
14.   Taina Vahtokari Helsinki    12:00:00   2:15:50 (14)  2:19:19  
15.   Tarja Vauhkonen Mikkeli    12:00:00   2:18:04 (15)  2:21:44  
16.   Helena Leppänen Vantaa    12:00:00   2:19:33 (16)  2:22:59  
17.   Carina Österlund HIK    12:00:00   2:22:38 (17)  2:27:06  
18.   Ritva Lukkari Hanko    12:00:00   2:27:33 (18)  2:31:40  
19.   Anja Tiikkaja Hanko    12:00:00   2:32:11 (19)  2:36:56  
20.   Marita Timonen Tampere    12:00:00   2:39:12 (20)  2:42:54  
21.   Helen Stenman Hangö    12:00:00   2:42:14 (21)  2:46:55  
22.   Ulla-Britt Lindberg Assistor    12:00:00   2:46:52 (23)  2:50:32  
23.   Yvonne Söderström-Rehn Ekenäs    12:00:00   2:46:35 (22)  2:50:49  
24.   Benita Boström Team Suvanto    12:00:00   2:54:06 (24)  2:58:25  
25.   Gunilla Österholm Assistor Oy Ab    12:00:00   2:55:08 (25)  2:59:49  
26.   Kati Sileäsaari assistor    12:00:00   2:55:08 (25)  2:59:50  
27.   Harriet Lindholm Aplico team    12:00:00   3:05:34 (27)  3:10:54  
28.   Kerstin Laituri Assistor Oy Ab    12:00:00   3:06:24 (28)  3:11:40  
29.   Teija Kvist-Sulin Tampere    12:00:00   3:08:34 (29)  3:14:14  
30.   Marianne Nummela Team Suvanto    12:00:00   3:13:27 (30)  3:19:01  
31.   Tuija Kern Espoo    12:00:00   3:16:36 (31)  3:21:23  
31.   Sirkka Manni-Loukkola Espoo    12:00:00   3:17:01 (32)  3:21:23  
33.   Gitta Holmberg Hangö IK    12:00:00   3:26:09 (34)  3:31:03  
34.   Louise Råstedt Hanko    12:00:00   3:25:08 (33)  3:31:26  
35.   Rita Rehn Hangö stad    12:00:00   3:26:32 (35)  3:32:09  
35.   Eine Tanner Hangon kaupunki    12:00:00   3:26:32 (35)  3:32:09  
37.   Marja-Liisa Vuoristo hangonunki    12:00:00   3:26:32 (35)  3:32:10  
   Jaana Kivinummi Tampere    12:00:00      DNS  
   Barbara Sorsa Kaivopuiston Gasellit    12:00:00      DNS  
   Marina Stangebye Esbo    12:00:00      DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English