Itämeri Maraton 03.10.2009 Hanko

PNYL

Starting list

1012Charlotta AndströmTeam Aplico12:00:00   2612
1013Päivi AntikainenTeam Terveys ja Turvallisuus12:00:00   2613
1014Anne-May AugustsonTeam Aplico12:00:00   2614
1015Maria Augustson-RepoHIK12:00:00   2615
1020Annika BergholmSvartå12:00:00   2620
1031Marianne CederroosTeam Kapellhamnen12:00:00   2631
1033Nina ChydeniusViipurin Urheilijat12:00:00   2633
1034Carolina ColérusEsbo12:00:00   2634
1035Citha DahlRaseborg12:00:00   2635
1042Lisbet EnglundORC12:00:00   2642
1043Gunilla EnlundEkenäs12:00:00   2643
1048Janina ForsmanÖsterby sportklubb12:00:00   2648
1055Ingalill GranlundÅbo Lirare / Damsektion12:00:00   2655
1056Mervi GranlundHangon kaupunki12:00:00   2656
1058Kathrin GrynthalerKaris12:00:00   2658
1060Maria GröndahlHangö12:00:00   2660
1064Katrine GrönholmÅbo Lirare / Damsektion12:00:00   2664
1069Melina HaapalaEspoo12:00:00   2669
1070Tiina Halonenhelsinki12:00:00   2670
1071Aino HarinenJoensuu12:00:00   2671
1074Zseidi HautamäkiAssistor12:00:00   2674
1079Anette HeinänenAssistor Oy Ab12:00:00   2679
1083Kristiina HellénTurku12:00:00   2683
1084Ulrika HellmanTeam Terveys ja Turvallisuus12:00:00   2684
1086Elina HiltunenEspoo12:00:00   2686
1087Hanna HohteriHelsinki12:00:00   2687
1088Suvi HokkaHeinola12:00:00   2688
1089Maria HollstenRaseborg12:00:00   2689
1102Anna-Maria Hoti-RilasmaaKirkkonnummi12:00:00   2702
1104Laura HuomoEspoo12:00:00   2704
1105Marika HämäläinenHangon kaupunki12:00:00   2705
1106Ina Johanssonhelsinki12:00:00   2706
1107Marianne JohanssonTeam Kapellhamnen12:00:00   2707
1109Tania JohanssonLappeenranta12:00:00   2709
1110Johanna JokelaHanko12:00:00   2710
1113Kirsi Jämsä-NiskanenRiihimäki12:00:00   2713
1114Paula JäppinenHelsinki12:00:00   2714
1115Roosa KallioHelsinki12:00:00   2715
1118Jill KarellRaseborg12:00:00   2718
1128Jeanette KiuruMotionsföreningen Topptrim12:00:00   2728
1133Anu KortesmäkiKaarina12:00:00   2733
1140Mira KyttäläSporttipuput12:00:00   2740
1141Niina KärkkäinenTeam Suvanto12:00:00   2741
1143Tuulia KärkkäinenLohja12:00:00   2743
1144Seija KäräjämiesTeam Helo12:00:00   2744
1145Nina LaakkonenTeam Villavägen12:00:00   2745
1152Martina Landén-WesterholmRaseborg12:00:00   2752
1162Anne LindbomRaasepori12:00:00   2762
1166Annika LindholmHangö12:00:00   2766
1168Britten LindholmTeam Kapellhamnen12:00:00   2768
1175Riina LindroosKarjaa12:00:00   2775
1177Minna LindströmHangöStad12:00:00   2777
1180Tiita-Maria LindströmTeam Terveys ja Turvallisuus12:00:00   2780
1182Maria LjungqvistSnappertuna idrottsvänner12:00:00   2782
1185Christina LundellSkogby FBK12:00:00   2785
1186Leena LuotoHangon kaupunki12:00:00   2786
1189Eva LönnbäckTeam Villavägen12:00:00   2789
1192Lena MalmbergRaseborg12:00:00   2792
1193Carola Malmsten-KevinRaseborg12:00:00   2793
1196Maiki MarjakVia Garden OY12:00:00   2796
1197Malve MarjakVia Garden OY12:00:00   2797
1202Laura MertanoKaivopuiston Gasellit12:00:00   2802
1203Eija MiettinenTammisaari12:00:00   2803
1204Taru MuotkaUusikaupunki12:00:00   2804
1205Heli MurtoHelsinki12:00:00   2805
1207Anu MylläriTampere12:00:00   2807
1210Sari MäkinenTurku12:00:00   2810
1213Raili NiemeläHelkama Bica Oy12:00:00   2813
1217Virpi NippalaTeam Terveys ja Turvallisuus12:00:00   2817
1218Emmy NordlingEkenäs12:00:00   2818
1224Karin NybergRaseborg12:00:00   2824
1225Karin NybergHangö stad12:00:00   2825
1226Eva NyholmRaseborg12:00:00   2826
1231Nina ParviainenSjundeå IF12:00:00   2831
1234Jannica PikkarainenBarösund12:00:00   2834
1235Jatta PuhkalaTampere12:00:00   2835
1236Salla PöyryHelsinki12:00:00   2836
1237Pia Rauniokauniainen12:00:00   2837
1244Johanna RosendalRaseborg12:00:00   2844
1253Kristiina SalinTeam Aplico12:00:00   2853
1255Tarja SalmiMethod Putkisto12:00:00   2855
1257Anna SalorantaHelsinki12:00:00   2857
1258Maria SandbergHangö12:00:00   2858
1261Merja SillanpääRaseborg öst12:00:00   2861
1267Mia SkogHöjden skola12:00:00   2867
1273Sofie StenmanHangö stad12:00:00   2873
1277Göta SundströmTeam Kapellhamnen12:00:00   2877
1278Saila SutinenLohja12:00:00   2878
1282Christine SuvantoHangö IK / Team Suvanto12:00:00   2882
1284Sophie SuvantoHangö IK12:00:00   2884
1286Anna SvartströmRaasepori12:00:00   2886
1287Cecilia SöderlingTeam Aplico12:00:00   2887
1292Sari TallbergKirkkonnummi12:00:00   2892
1295Anja TervahartialaHelkama Bica Oy12:00:00   2895
1302Riikka TuuhaVantaa12:00:00   2402
1303Riikka TuuhaTeam Aplico12:00:00   2403
1311Heli VauhkonenHelsinki12:00:00   2411
1314Arja VesterinenHanko12:00:00   2414
1315Eeva VesterinenHelsinki12:00:00   2415
1317Eveliina VirtanenHartelaOy12:00:00   2417
1324Anita WesterlundTeam Kapellhamnen12:00:00   2424
1331Andrea WickströmIF Raseborg12:00:00   2431
1333Petra WikmanRaseborg12:00:00   2433
1338Sarah ÖsterlundHanko12:00:00   2438
1339Monika FredrikssonTeam Aplico12:00:00   2439
1340Pernilla LindbergEkenäs12:00:00   2440
1353Heidi JormanainenTeam Aplico12:00:00   2453
1354Bettina SileniusRaseborg12:00:00   2454
1369Merja Veikkola12:00:00   2469
| Form of the results:
Suomi Svenska English