Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

D12TR 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
1,9 km
 
1.   Veera Klemettinen S-JKL    12:48:00   17:51  
2.   Anna Hiltunen YlikNM    13:24:00   24:42  
3.   Johanna Räsänen NilsNu    13:56:00   25:08  
4.   Riikka Haverinen KaSu    13:40:00   25:27  
5.   Sara Tuomaala TVV    13:14:00   25:28  
6.   Janina Saaristo RaLu    13:54:00   25:44  
7.   Heidi Helppolainen UlvUra    12:38:00   25:54  
8.   Sara Niva LaiVe    12:40:00   26:08  
9.   Ronja Friman HyRa    12:54:00   26:24  
10.   Sanni Isojärvi Hanka    13:00:00   26:44  
11.   Ella Seppänen KaSu    14:12:00   26:53  
12.   Iina Rautasalo KR    12:36:00   27:43  
13.   Henriikka Haapasalo Pohjant    13:34:00   27:56  
14.   Ruslana Beliykova Juventa-LN  RUS  12:56:00   28:08  
15.   Iida Lähteenmäki KanSu    13:36:00   29:43  
16.   Kiia Isokallio RaN    14:18:00   30:15  
17.   Anna Roimela S-2000    13:18:00   30:54  
18.   Sanni Heino RiSu    13:30:00   31:48  
19.   Sanna Ahola KaSu    13:16:00   32:02  
20.   Laura Hölttä HyRa    13:52:00   32:49  
21.   Sofia Niinimäki KyRa    13:48:00   33:05  
22.   Marina Danilova Baltiyskiy  RUS  13:46:00   33:08  
23.   Sini Koivunen YlikNM    12:42:00   33:16  
24.   Iida Teeriaho RasTiimi    12:52:00   34:05  
25.   Erika Kaustinen HimU    13:50:00   34:15  
26.   Irina Osoblivets Juventa-LN  RUS  14:14:00   34:23  
27.   Veera Paasikivi HauSi    12:46:00   34:30  
28.   Ella Liinamaa Pohjant    12:32:00   35:17  
29.   Maaria Haikola KaSu    12:44:00   36:31  
30.   Venla Sirviö Pohjant    14:04:00   36:32  
31.   Anni Peltola LapVi    14:02:00   36:59  
32.   Salla Putkonen KuoSu    12:26:00   37:45  
33.   Oona Keinänen Pohjant    13:02:00   38:25  
34.   Olga Haataja OH    13:10:00   40:24  
35.   Jooa Hänninen SalRe    14:08:00   40:26  
36.   Iina Ridanpää EsSu    13:06:00   44:18  
37.   Sonja Laasonen TP    12:34:00   45:51  
38.   Heidi Löfroth Malax    12:28:00   52:38  
39.   Iisa Kukkonen OuTa    13:28:00   53:21  
40.   Ella Jurvakainen KiimU    12:30:00   54:16  
41.   Ella Mahlamäki EsSu    14:06:00   55:15  
42.   Ilona Hiidenmies Delta    13:08:00   55:54  
43.   Vilja Jokipii RaJu    13:44:00   1:38:50  
   Sonia Juutilainen SKVuoksi    13:12:00   DNS  
   Jessika Leskelä HaHe    13:26:00   DNF  
   Julia Karpenko Juventa-LN  RUS  13:32:00   DQ  
   Silva Vaismaa S-JKL    13:42:00   DQ  
   Petra Väliheikki LaiVe    13:58:00   DQ  
   Annika Uusitalo YlikNM    14:00:00   DNF  
   Roosa Similä SKVuoksi    14:10:00   DQ  
   Elsa Pyymäki KouRa    14:16:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English