Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H10RR 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,5 km
 
1.   Veeti Otsamo HS    12:36:00   10:00  
2.   Roni-Ville Rissanen SonPa    12:51:00   10:04  
3.   Konsta Sipiläinen S-JKL    12:38:00   11:05  
4.   Aapo Viippola OuTa    12:26:00   11:19  
5.   Matias Salonen RR    12:32:00   11:26  
6.   Maxim Ivanov Baltiyskiy  RUS  12:11:00   11:46  
7.   Konsta Mäntylä Lynx    12:21:00   12:00  
8.   Konsta Kärkkäinen MU    12:49:00   12:03  
9.   Rasmus Ekström MSParma    13:09:00   13:17  
10.   Onni Oja YlivKu    12:30:00   13:41  
10.   Juho Juuruspolvi OH    13:02:00   13:41  
12.   Atte Isolähteenmäki LLL    12:54:00   14:10  
13.   Fredrik Kamppinen SV    13:06:00   14:14  
14.   Otto Latvala AlajA    12:16:00   14:47  
15.   Aaro Angerpuro HS    12:52:00   14:50  
16.   Arttu Korpela LoJa    12:15:00   14:54  
17.   Arttu Lukkari SoJy    12:28:00   14:58  
18.   Atte Reunanen TP    12:13:00   15:11  
19.   Daniil Melnitskiy NordWest  RUS  12:34:00   15:23  
20.   Kalle Tiitto RasTiimi    12:25:00   15:26  
21.   Arttu Paakki NivU    12:41:00   15:41  
22.   Maxim Karpelson St:-Peters  RUS  13:10:00   15:56  
23.   Olli Ala-Honkola VaaSu    12:27:00   15:57  
24.   Verneri Mattila HS    12:14:00   16:01  
25.   Tuomas Uusitalo EsAk    12:33:00   16:29  
26.   Peetu Rantala KoS    12:58:00   17:04  
27.   Akseli Hietaoja Delta    12:46:00   17:27  
28.   Jeremias Joutsensaari KangSK    12:43:00   17:30  
29.   Juho Määttä OH    12:44:00   17:38  
30.   Joni Toivo KaSu    12:29:00   17:40  
31.   Tuomas Vallittu JRV    12:42:00   17:57  
32.   Leo Granberg Femman    12:47:00   18:30  
33.   Jussi Ketoluoto KaSu    13:01:00   18:36  
34.   Juuso Pernu OuTa    12:56:00   18:51  
35.   Mikael Autio KaRa    12:22:00   19:05  
36.   Eemi Konttila KooVee    12:35:00   19:10  
37.   Tomi Holappa YlikNM    13:04:00   19:34  
38.   Oliver Mäntylä HU    13:02:00   19:55  
39.   Niko Kontinen Navi    12:17:00   21:08  
40.   Joona Holappa VePo    12:50:00   21:55  
41.   Elias Liukka KR    12:19:00   22:11  
42.   Joni Rönnemaa SiiRa    12:18:00   23:10  
43.   Valery Mikhailov St:-Peters  RUS  12:40:00   23:38  
44.   Rasmus-Wille Hankaniemi VePo    12:23:00   24:34  
45.   Vsevolod Selkov Juventa-LN  RUS  12:39:00   24:43  
46.   Robert Hyvönen RasTiimi    12:55:00   26:03  
47.   Lenni Miikki SKVuoksi    13:05:00   30:45  
48.   Hannu Haapamäki KK-V    13:07:00   31:53  
49.   Eemeli Heino RiSu    12:37:00   32:09  
50.   Valtteri Mäkelä PoRa    12:57:00   42:11  
   Otto Juga KeU    12:53:00   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English