Huippuliigan finaali - prologi, 28.08.2010

H21E 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
5,5 km
 
1.   Petteri Muukkonen Vehkalahden Veikot    10:17:00   29:29  
2.   Jani Lakanen Vaajakosken Terä    10:18:00   29:54  
3.   Johan Bäckman OK Orient    10:07:00   30:27  
3.   Oskari Liukkonen Delta    10:11:00   30:27  
5.   Petteri Laitinen Kangasala SK    10:04:00   30:35  
6.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi    10:16:00   30:42  
7.   Hannu Airila Kalevan Rasti    10:19:00   30:51  
8.   Antti Parjanne Lynx    9:42:00   31:06  
9.   Jarkko Huovila Tampereen Pyrintö    10:14:00   31:11  
10.   Pasi Ikonen Vaajakosken Terä    10:13:00   31:14  
11.   Samu Lehtola Kangasala SK    9:40:00   31:20  
11.   Johannes Pohjala Hiisirasti    9:54:00   31:20  
13.   Jere Pajunen Kalevan Rasti    10:06:00   31:24  
14.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä    10:10:00   31:36  
15.   Matti Kivelä Delta    10:03:00   31:48  
16.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti    9:58:00   31:53  
17.   Mikko Heinonen Kalevan Rasti    9:52:00   31:55  
18.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti    9:30:00   32:20  
19.   Topias Tiainen Kangasala SK    9:50:00   32:21  
19.   Leo Laakkonen Tampereen Pyrintö    10:02:00   32:21  
21.   Jonne Lehto Vehkalahden Veikot    9:39:00   32:23  
22.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri    9:36:00   32:36  
23.   Janne Heikka Tampereen Pyrintö    9:41:00   32:42  
24.   Matti Töyrylä Vehkalahden Veikot    10:01:00   32:43  
25.   Aapo Leskinen Lynx    9:57:00   32:52  
26.   Jussi Suna Turun Metsänkävijät    9:34:00   32:55  
27.   Victor Mansner IF Sibbo-Vargarna    9:44:00   32:58  
28.   David Brichill-Jones Rasti-Kurikka    9:33:00   33:13  
29.   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi    9:49:00   33:19  
30.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat    9:51:00   33:39  
31.   Perttu Sorsa Mäntsälän Urheilijat    9:56:00   34:01  
32.   Oskari Mikkola Helsingin Suunnistajat    9:32:00   34:13  
33.   Vili Niemi Rajamäen Rykmentti    9:37:00   34:17  
34.   Lasse Suonpää MS Parma    9:59:00   34:37  
35.   Petri Noponen Delta    9:46:00   35:06  
36.   Hannu-Pekka Pukema Kalevan Rasti    9:31:00   35:19  
37.   Lasse Kautto Angelniemen Ankkuri    9:55:00   35:22  
38.   Otto Simosas OK Orient    10:00:00   35:26  
39.   Antti Vainio MS Parma    9:47:00   35:27  
40.   Juha Tommila Hiisirasti    9:38:00   36:45  
41.   Esa Huttunen OK Orient    9:43:00   38:10  
42.   Andreas Hall IF Femman    9:45:00   38:43  
43.   Sergey Gorokhov Rasti-Kurikka    9:53:00   38:49  
44.   Tuomas Tervo Rajamäen Rykmentti    10:15:00   42:17  
45.   Juuso Metsälä Lynx    9:35:00   44:16  
   Mårten Boström Lynx    9:48:00   DNS  
   Kim Fagerudd Paimion Rasti    10:05:00   DNS  
   Jani Myllärinen Koovee    10:08:00   DNS  
   Jörgen Wickholm IF Sibbo-Vargarna    10:09:00   DNS  
   Tero Föhr Vehkalahden Veikot    10:12:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English