FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40A 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,4 km
 
1.   Sirra Toivonen Kangasala SK    14:06:00   29:25  
2.   Marja Kukonlehto Kangasala SK    14:52:00   32:11  
3.   Eija Hannuksela SK Pohjantähti    15:16:00   32:56  
4.   Mirka Haataja Espoon Suunta    15:14:00   33:25  
5.   Kirsi Boström Lynx    13:44:00   34:16  
6.   Maarit Dahlman-Tervala Rastivarsat    13:42:00   34:18  
7.   Tarja Lepo Suunta Jyväskylä    13:56:00   34:25  
8.   Vuokko Suutari Sippurasti    14:08:00   34:39  
9.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu    14:26:00   34:40  
9.   Alexandra Barkalova Kuzmolovo1  RUS  15:02:00   34:40  
11.   Tarja Taulavuori Alatornion Pirkat    14:04:00   34:41  
12.   Sari Koskinen Hiisirasti    14:44:00   35:07  
13.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat    13:52:00   36:08  
14.   Helena Havia-Kinnala Angelniemen Ankkuri    14:34:00   37:31  
15.   Leena Tuumi-Niemi Hiisirasti    13:54:00   38:13  
16.   Tarja Kärjä Savon Suunta    14:24:00   38:35  
17.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat    14:42:00   39:17  
18.   Annika Strandberg IF Femman    13:40:00   39:20  
19.   Natalya Kunitskaya Saint-Pete  RUS  14:20:00   39:33  
20.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä    15:00:00   39:35  
21.   Hanna Niinimäki Kyrös-Rasti    14:02:00   40:32  
22.   Tatiana Sekhina Dialog-V:N  RUS  13:38:00   41:01  
23.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot    14:10:00   41:25  
24.   Eija Blomqvist IF Femman    14:38:00   41:53  
25.   Sirpa Aarrejoki Suunta Jyväskylä    14:32:00   42:02  
26.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat    14:46:00   42:56  
27.   Monika Österberg OK77    14:00:00   42:57  
28.   Ulla Nissinen Ulvilan Ura    14:28:00   44:13  
29.   Virpi Snickars Solf IK    14:40:00   45:08  
30.   Marjut Rolig Hauhon Sisu    15:04:00   45:45  
31.   Taina Koistinen Nastolan Terä    13:58:00   46:06  
32.   Pia Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    15:08:00   47:38  
33.   Gemma Solé Catalonia Team  CAT  14:58:00   47:48  
34.   Katri Louhi Turun Suunnistajat    14:18:00   47:57  
35.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat    15:12:00   48:41  
36.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat    13:50:00   50:10  
37.   Marjo Koistinen Espoon Suunta    14:22:00   50:26  
38.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti    14:30:00   53:24  
39.   Heli Haakana Espoon Suunta    14:48:00   55:00  
40.   Theres Brunner OLGKöllike  SUI  13:46:00   59:40  
41.   Jenny Buelens ASUBOrient  BEL  14:14:00   1:06:40  
   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37    14:12:00   DNS  
   Louise Reinikka Vaasan Suunnistajat    14:54:00   DQ  
   Tiina Kainulainen Helsingin Suunnistajat    14:56:00   DNS  
   Natalia Makeychik Voronezh  RUS  15:10:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English