FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40A 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
4,4 km
 
1.   Kirsi Boström Lynx    12:10:00   32:48  
2.   Sirra Toivonen Kangasala SK    11:56:00   32:54  
3.   Mirka Haataja Espoon Suunta    11:18:00   34:06  
4.   Marja Kukonlehto Kangasala SK    11:10:00   36:06  
5.   Tarja Lepo Suunta Jyväskylä    12:20:00   36:57  
6.   Tatiana Sekhina Dialog-V:N  RUS  11:40:00   37:08  
7.   Sari Koskinen Hiisirasti    11:02:00   37:11  
8.   Tarja Taulavuori Alatornion Pirkat    11:16:00   38:33  
9.   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37    12:02:00   38:36  
10.   Alexandra Barkalova Kuzmolovo1  RUS  11:06:00   39:08  
11.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat    12:28:00   39:29  
12.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu    12:08:00   40:28  
13.   Hanna Lankinen Helsingin Suunnistajat    11:20:00   40:45  
14.   Eija Blomqvist IF Femman    12:12:00   41:23  
15.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä    11:14:00   42:18  
16.   Hanna Niinimäki Kyrös-Rasti    12:22:00   42:46  
17.   Natalya Kunitskaya Saint-Pete  RUS  12:32:00   43:23  
18.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat    11:32:00   43:41  
19.   Taina Koistinen Nastolan Terä    12:00:00   43:46  
20.   Marjo Koistinen Espoon Suunta    12:26:00   43:50  
21.   Helena Havia-Kinnala Angelniemen Ankkuri    11:26:00   44:00  
22.   Monika Österberg OK77    11:58:00   44:22  
23.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat    12:16:00   44:54  
24.   Katri Louhi Turun Suunnistajat    11:08:00   45:47  
25.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot    11:52:00   45:53  
26.   Annika Strandberg IF Femman    11:24:00   46:10  
27.   Leena Tuumi-Niemi Hiisirasti    11:46:00   46:43  
28.   Ulla Nissinen Ulvilan Ura    12:24:00   46:48  
29.   Pia Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    12:14:00   46:59  
30.   Tarja Kärjä Savon Suunta    11:42:00   48:35  
31.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat    11:38:00   49:12  
32.   Sirpa Aarrejoki Suunta Jyväskylä    11:44:00   49:51  
33.   Heli Haakana Espoon Suunta    11:48:00   51:08  
34.   Natalia Makeychik Voronezh  RUS  11:34:00   52:45  
35.   Virpi Snickars Solf IK    11:12:00   54:36  
36.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat    12:30:00   56:13  
37.   Louise Reinikka Vaasan Suunnistajat    11:28:00   57:47  
38.   Gemma Solé Catalonia Team  CAT  12:06:00   58:48  
39.   Jenny Buelens ASUBOrient  BEL  11:50:00   1:02:17  
40.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti    11:00:00   1:06:05  
   Anu Alasaari Nivalan Urheilijat    11:30:00   DNS  
   Theres Brunner OLGKöllike  SUI  12:04:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English