FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D45A 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
4,6 km
 
1.   Pirjo Aalto Rasti-Nokia    13:47:00   30:42  
2.   Hanna Kirmula Angelniemen Ankkuri    13:17:00   30:50  
3.   Elina Raijas Kalevan Rasti    13:53:00   30:56  
4.   Kaija Kekäläinen Helsingin Suunnistajat    13:39:00   32:17  
5.   Sirpa Liukkonen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:29:00   33:06  
6.   Svetlana Berezina Saint-Pete  RUS  13:09:00   35:29  
7.   Aija Koistinen Kalevan Rasti    12:55:00   35:36  
8.   Eija Koskivaara Turun Suunnistajat    13:05:00   35:40  
9.   Tarja Silvennoinen Kalevan Rasti    12:25:00   36:21  
10.   Minna-Liisa Mankkinen Suunta Jyväskylä    12:57:00   37:34  
11.   Riitta Ternola Kangasala SK    12:59:00   37:42  
12.   Merja Airaksinen Kuopion Suunnistajat    13:35:00   38:30  
13.   Pirjo Kauria Olavin Rasti    12:03:00   38:39  
14.   Lubov Sergeeva Nord West  RUS  14:03:00   39:22  
15.   Raili Hokajärvi SK Pohjantähti    12:15:00   39:23  
16.   Tiina Äijälä Kangasala SK    13:31:00   39:25  
17.   Katri Pyymäki Kouvolan Rasti-72    13:01:00   40:13  
17.   Päivi Virekunnas Tampereen Pyrintö    13:21:00   40:13  
19.   Meri Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:35:00   40:15  
20.   Liisa Juga Keravan Urheilijat    12:11:00   40:35  
21.   Maarit Ritakallio Lynx    12:45:00   41:00  
22.   Velga Zalaiskalna Toktaka  LAT  12:43:00   41:23  
23.   Anja Mäkelä Riihimäen Suunnistajat    13:25:00   43:08  
24.   Sinikka Kukkola Kuopion Suunnistajat    12:39:00   43:35  
25.   Sari Maijala Epilän Esa    12:47:00   43:54  
26.   Elena Afonyushkina Ramenskoye  RUS  12:07:00   44:33  
27.   Eija Sulavuori Turun Metsänkävijät    12:51:00   44:58  
28.   Catarina Frenckell OK Raseborg    13:07:00   46:00  
29.   Irena Morawska Flota Gdynia  POL  13:55:00   46:27  
30.   Olga Khepina VelikyNovg  RUS  13:43:00   46:35  
31.   Sari Koskela Rasti-Jussit    12:33:00   46:50  
32.   Eeva Mäki-Petäys Espoon Akilles    13:57:00   46:53  
33.   Sirkka Sarkki Keravan Urheilijat    13:11:00   46:58  
34.   Päivi Ojajärvi Rastiketut    12:29:00   46:59  
35.   Mitereva Galina Orienta-Ky  RUS  12:49:00   47:07  
36.   Pauliina Lankinen Helsingin Suunnistajat    12:41:00   47:30  
37.   Tiina Mäkelä Rauman Työväen Urheilijat    13:37:00   48:14  
38.   Britt-Marie Mylläri Närpes OK    13:13:00   49:11  
38.   Riitta Kaasalainen Lynx    13:41:00   49:11  
40.   Anu Reiman Angelniemen Ankkuri    12:23:00   50:53  
41.   Anneli Rautasalo Kalevan Rasti    13:19:00   51:20  
42.   Tiina Linnainmaa Kyrös-Rasti    14:05:00   51:25  
43.   Tuija Järvinen Hämeenlinnan Tarmo    13:33:00   51:54  
44.   Soili Kuittinen Tampereen Pyrintö    13:45:00   53:13  
45.   Meeli Kerem M:A:R:U:  EST  13:49:00   54:13  
46.   Johanna Gustafsson Rajamäen Rykmentti    12:01:00   54:15  
47.   Paula Raudasvirta-Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    13:23:00   54:50  
48.   Tarja Jokikokko Oulun Tarmo    13:59:00   54:51  
49.   Hanna Paronen Itä-Hämeen Rasti    12:21:00   55:00  
50.   Louise Sylva Dartford  GBR  12:17:00   1:03:33  
51.   Marianne Nyman Pihkaniskat    12:05:00   1:09:31  
52.   Maria Rosa Civit Catalonia Team  CAT  12:37:00   1:10:26  
53.   Yana Malakhovskaya Foton-Mosc  RUS  12:27:00   1:11:09  
   Satu Marila Tampereen Pyrintö    12:09:00   DNS  
   Marja Sarin Kangasala SK    12:19:00   DNS  
   Annika Viilo Tampereen Pyrintö    13:03:00   DNS  
   Mirja Huhtinen Turun Suunnistajat    14:07:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English