FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D50A 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
4,2 km
 
1.   Anne Pelto-Huikko Epilän Esa    11:57:00   43:46  
2.   Leena Mutka Suunta Jyväskylä    12:19:00   44:42  
3.   Viktoria Fershalova Baltiyskiy  RUS  12:23:00   49:21  
4.   Päivi Raatikainen Lohimaan Rasti    11:59:00   50:16  
5.   Eija Rantoja Rastiketut    11:33:00   50:22  
6.   Tuula Lallo Joutsenon Kullervo    12:21:00   51:37  
7.   Anneli Jämsen Lohimaan Rasti    11:11:00   53:04  
8.   Ulla Soininen Säyneisen Salpa    11:13:00   53:20  
8.   Tea Eisanen Maarian Mahti    12:17:00   53:20  
10.   Tuula Kuisma Someron Esa    11:37:00   54:07  
11.   Terhi Rajamäki Kangasala SK    12:11:00   54:27  
12.   Marita Kokkila Espoon Suunta    11:21:00   54:43  
13.   Marjo Virtanen Hiisirasti    11:55:00   55:32  
14.   Marita Saari Hiisirasti    11:05:00   56:15  
15.   Mirja Linjama Espoon Suunta    12:03:00   57:06  
16.   Päivi Niemi Rajamäen Rykmentti    11:07:00   57:31  
16.   Erja Mäkinen Epilän Esa    11:09:00   57:31  
18.   Suvi-Päivikki Uusitalo Itä-Hämeen Rasti    12:09:00   58:24  
19.   Liubov Gerasimova VelikyNovg  RUS  11:29:00   58:56  
20.   Kirsi Laasonen MS Parma    11:53:00   58:57  
21.   Helena Saarimäki Angelniemen Ankkuri    11:51:00   59:19  
22.   Tiina Leskinen Lynx    12:05:00   59:39  
23.   Tuula Sani Hollolan Urheilijat -46    11:35:00   59:53  
24.   Ulla Lehto Kymin Suunnistajat    11:23:00   1:01:05  
25.   Tuula Kuisma Joutsenon Kullervo    11:39:00   1:03:22  
26.   Päivi Litmanen Helsingin Suunnistajat    11:27:00   1:04:21  
27.   Katriina Kalliokoski Perhon Kiri    12:15:00   1:04:24  
28.   Sirpa Papinsaari Kangasala SK    11:47:00   1:06:21  
29.   Terhi Uotila Oriveden Ponnistus    11:15:00   1:09:15  
30.   Jaana Kauppinen Suomussalmen Rasti    11:31:00   1:10:04  
31.   Tarja Pajunen Navi    12:27:00   1:10:27  
32.   Maija Seppänen Vaalan Karhu    12:07:00   1:23:37  
33.   Riikka Penttinen Lahden Suunnistajat-37    12:25:00   1:27:12  
34.   Netta Tammisalo Kangasala SK    11:19:00   1:29:12  
35.   Marjo Kapanen Riihimäen Suunnistajat    11:45:00   2:03:40  
   Sinikka Taimisto MS Parma    11:03:00   DNF  
   Sari Jetsonen Kuopion Suunnistajat    11:17:00   DQ  
   Aulikki Korpio Valkeakosken Haka    11:41:00   DNS  
   Merja Äijälä Navi    11:49:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English