FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16E 3. day

Intermediate 1,6 km

1301Kristian KannusKangasala SK12:30
2302Dmitry PolyakovNord WestRUS12:39+9
3310Christian KronbergIF Femman13:08+38
4315Teemu TernolaKangasala SK13:33+1:03
308Arttu SyrjäläinenNavi13:33+1:03
6309Santeri SilvennoinenKalevan Rasti13:35+1:05
7355Anssi HuostilaLammin Säkiä13:44+1:14
8305Misa TuomalaSuunta Jyväskylä13:47+1:17
9304Elias KuukkaTampereen Pyrintö14:06+1:36
10361Artem KuritsynKalinkaRUS14:16+1:46
11306Jussi-Elmeri HalmeTampereen Pyrintö14:17+1:47
12303Luukas ValtonenHelsingin Suunnistajat14:19+1:49
13307Edvard SundmanDelta14:28+1:58
14311Miika KirmulaDelta14:33+2:03
15314Tuukka SenttulaSuunta Jyväskylä15:08+2:38
16325Jesse IhalainenNavi15:19+2:49
17312Aleksander MakeychikVoronezhRUS15:42+3:12
18323Olli HuhtinenTurun Suunnistajat15:49+3:19
19359Laurenz ElstnerTeamAustriAUT15:56+3:26
20318Nikolay RudakovKalinkaRUS16:07+3:37
21319Topias AholaNavi16:13+3:43
22316Joonas AholaNavi16:22+3:52
23363Lauri HuotariLahden Suunnistajat-3716:32+4:02
24354Heikki HaapakoskiRastikarhut16:44+4:14
25313Xander BergerTeamAustriAUT17:05+4:35
26317Aleksey YaganovJuventaRUS17:14+4:44
27330Antti-Ville SalomaaNavi17:23+4:53
28339Juho LatvalaAlajärven Ankkurit17:31+5:01
29332Nikita ChesnokovKalinkaRUS17:34+5:04
30320Valtteri KolehmainenKangasala SK17:36+5:06
31328Niko HakulinenVehkalahden Veikot17:37+5:07
32324Toni-Antti ViitasaariKokkolan Suunnistajat17:46+5:16
33342Florian SchielTeamAustriAUT17:54+5:24
34322Alexander VikentievKalinkaRUS18:11+5:41
35344Severi HeiskanenKangasniemen Kalske18:33+6:03
36357Adrian WickertTeamAustriAUT18:47+6:17
37352Ville ParkkinenSK Pohjantähti18:53+6:23
38321Aleksi NiemiTampereen Pyrintö19:26+6:56
39343Viljam GrahnNärpes OK19:28+6:58
40329Johannes ZechnerTeamAustriAUT19:56+7:26
41327Kari-Pekka SeppänenRastikarhut20:14+7:44
42334Arto NiiranenKalevan Rasti20:27+7:57
43340Eero TuomaalaTuusulan Voima-Veikot20:39+8:09
44358Ilja MakVoronezhRUS20:45+8:15
45346Antti KemppiKangasala SK20:56+8:26
46337Jakob PauserTeamAustriAUT21:06+8:36
47341Marco MajerTeamAustriAUT21:24+8:54
48335Vitaliy NikonovVoronezhRUS21:43+9:13
49338Felix HartliebTeamAustriAUT22:05+9:35
50348Matthias GrienerTeamAustriAUT22:42+10:12
51351Joakim HakalaIF Femman24:24+11:54
52333Matias AholaNavi25:16+12:46
53345Michael TanzerTeamAustriAUT29:10+16:40
54364Markus ArvolaKoovee31:47+19:17
55336Lari TakanenVehkalahden Veikot34:51+22:21
56347Niko HerttuainenRaja-Karjalan Suunnistajat35:07+22:37
57349Christoffer MelinIK Falken46:55+34:25
| Form of the results:
Suomi Svenska English