FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16E 4. day

Intermediate 2,3 km

1360Eeli ViholainenSuunta Jyväskylä13:15
2303Luukas ValtonenHelsingin Suunnistajat13:38+23
3355Anssi HuostilaLammin Säkiä13:47+32
4309Santeri SilvennoinenKalevan Rasti14:01+46
5312Aleksander MakeychikVoronezhRUS14:18+1:03
6313Xander BergerTeamAustriAUT14:50+1:35
7323Olli HuhtinenTurun Suunnistajat14:55+1:40
8304Elias KuukkaTampereen Pyrintö15:07+1:52
9301Kristian KannusKangasala SK15:18+2:03
10302Dmitry PolyakovNord WestRUS15:20+2:05
11318Nikolay RudakovKalinkaRUS15:25+2:10
12319Topias AholaNavi15:28+2:13
306Jussi-Elmeri HalmeTampereen Pyrintö15:28+2:13
14311Miika KirmulaDelta15:31+2:16
15316Joonas AholaNavi15:37+2:22
16305Misa TuomalaSuunta Jyväskylä16:00+2:45
17363Lauri HuotariLahden Suunnistajat-3716:03+2:48
18310Christian KronbergIF Femman16:08+2:53
317Aleksey YaganovJuventaRUS16:08+2:53
20315Teemu TernolaKangasala SK16:13+2:58
21307Edvard SundmanDelta16:32+3:17
22314Tuukka SenttulaSuunta Jyväskylä16:35+3:20
23308Arttu SyrjäläinenNavi16:39+3:24
24320Valtteri KolehmainenKangasala SK16:40+3:25
25361Artem KuritsynKalinkaRUS17:09+3:54
26326Toni MäntyläLynx17:18+4:03
27324Toni-Antti ViitasaariKokkolan Suunnistajat17:28+4:13
28322Alexander VikentievKalinkaRUS18:10+4:55
337Jakob PauserTeamAustriAUT18:10+4:55
30327Kari-Pekka SeppänenRastikarhut18:16+5:01
31333Matias AholaNavi18:26+5:11
32321Aleksi NiemiTampereen Pyrintö18:27+5:12
33332Nikita ChesnokovKalinkaRUS18:28+5:13
34358Ilja MakVoronezhRUS18:29+5:14
35331Thomas GilletASUBOrientBEL18:37+5:22
36330Antti-Ville SalomaaNavi18:55+5:40
37342Florian SchielTeamAustriAUT19:03+5:48
38335Vitaliy NikonovVoronezhRUS19:57+6:42
39329Johannes ZechnerTeamAustriAUT20:13+6:58
40345Michael TanzerTeamAustriAUT20:34+7:19
41338Felix HartliebTeamAustriAUT20:47+7:32
42340Eero TuomaalaTuusulan Voima-Veikot20:58+7:43
43343Viljam GrahnNärpes OK21:01+7:46
44351Joakim HakalaIF Femman21:09+7:54
45336Lari TakanenVehkalahden Veikot21:12+7:57
46325Jesse IhalainenNavi22:16+9:01
47328Niko HakulinenVehkalahden Veikot22:49+9:34
48341Marco MajerTeamAustriAUT22:53+9:38
49359Laurenz ElstnerTeamAustriAUT23:01+9:46
50334Arto NiiranenKalevan Rasti23:03+9:48
51349Christoffer MelinIK Falken23:44+10:29
52347Niko HerttuainenRaja-Karjalan Suunnistajat24:32+11:17
53346Antti KemppiKangasala SK24:45+11:30
54339Juho LatvalaAlajärven Ankkurit25:12+11:57
55350Eero KuuselaKankaanpään Suunnistajat26:09+12:54
56348Matthias GrienerTeamAustriAUT27:07+13:52
| Form of the results:
Suomi Svenska English