FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16E 4. day

Intermediate 4,4 km

1360Eeli ViholainenSuunta Jyväskylä25:20
2303Luukas ValtonenHelsingin Suunnistajat25:43+23
3304Elias KuukkaTampereen Pyrintö27:07+1:47
4312Aleksander MakeychikVoronezhRUS27:20+2:00
5301Kristian KannusKangasala SK27:24+2:04
6316Joonas AholaNavi27:44+2:24
7306Jussi-Elmeri HalmeTampereen Pyrintö27:56+2:36
8323Olli HuhtinenTurun Suunnistajat28:09+2:49
9319Topias AholaNavi28:28+3:08
10305Misa TuomalaSuunta Jyväskylä28:36+3:16
302Dmitry PolyakovNord WestRUS28:36+3:16
12311Miika KirmulaDelta28:48+3:28
13318Nikolay RudakovKalinkaRUS28:50+3:30
14307Edvard SundmanDelta29:16+3:56
15313Xander BergerTeamAustriAUT29:20+4:00
16317Aleksey YaganovJuventaRUS30:06+4:46
17315Teemu TernolaKangasala SK30:12+4:52
18314Tuukka SenttulaSuunta Jyväskylä30:40+5:20
19363Lauri HuotariLahden Suunnistajat-3730:43+5:23
20308Arttu SyrjäläinenNavi30:48+5:28
21310Christian KronbergIF Femman31:18+5:58
22321Aleksi NiemiTampereen Pyrintö31:54+6:34
23361Artem KuritsynKalinkaRUS32:06+6:46
24322Alexander VikentievKalinkaRUS32:19+6:59
25326Toni MäntyläLynx32:20+7:00
26337Jakob PauserTeamAustriAUT32:39+7:19
27324Toni-Antti ViitasaariKokkolan Suunnistajat32:54+7:34
28332Nikita ChesnokovKalinkaRUS33:20+8:00
29333Matias AholaNavi34:24+9:04
30320Valtteri KolehmainenKangasala SK34:30+9:10
31309Santeri SilvennoinenKalevan Rasti34:35+9:15
32327Kari-Pekka SeppänenRastikarhut34:38+9:18
33336Lari TakanenVehkalahden Veikot34:52+9:32
34358Ilja MakVoronezhRUS35:01+9:41
35331Thomas GilletASUBOrientBEL35:38+10:18
36335Vitaliy NikonovVoronezhRUS36:04+10:44
37328Niko HakulinenVehkalahden Veikot37:04+11:44
38330Antti-Ville SalomaaNavi37:22+12:02
39338Felix HartliebTeamAustriAUT37:24+12:04
40325Jesse IhalainenNavi37:31+12:11
41340Eero TuomaalaTuusulan Voima-Veikot38:44+13:24
42329Johannes ZechnerTeamAustriAUT38:48+13:28
43341Marco MajerTeamAustriAUT38:51+13:31
44334Arto NiiranenKalevan Rasti38:58+13:38
45343Viljam GrahnNärpes OK39:25+14:05
46345Michael TanzerTeamAustriAUT39:46+14:26
47342Florian SchielTeamAustriAUT40:28+15:08
48347Niko HerttuainenRaja-Karjalan Suunnistajat41:41+16:21
49349Christoffer MelinIK Falken42:49+17:29
50348Matthias GrienerTeamAustriAUT43:04+17:44
51339Juho LatvalaAlajärven Ankkurit43:05+17:45
52350Eero KuuselaKankaanpään Suunnistajat44:43+19:23
53346Antti KemppiKangasala SK45:15+19:55
54359Laurenz ElstnerTeamAustriAUT45:25+20:05
55344Severi HeiskanenKangasniemen Kalske47:13+21:53
56355Anssi HuostilaLammin Säkiä47:52+22:32
57351Joakim HakalaIF Femman48:11+22:51
| Form of the results:
Suomi Svenska English