FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16E 5. day

Intermediate 2,0 km

1303Luukas ValtonenHelsingin Suunnistajat14:26
2360Eeli ViholainenSuunta Jyväskylä14:45+19
3307Edvard SundmanDelta15:20+54
4308Arttu SyrjäläinenNavi15:34+1:08
5306Jussi-Elmeri HalmeTampereen Pyrintö15:41+1:15
6305Misa TuomalaSuunta Jyväskylä15:45+1:19
7309Santeri SilvennoinenKalevan Rasti15:46+1:20
8301Kristian KannusKangasala SK15:49+1:23
9315Teemu TernolaKangasala SK16:01+1:35
10304Elias KuukkaTampereen Pyrintö16:14+1:48
11321Aleksi NiemiTampereen Pyrintö16:41+2:15
12361Artem KuritsynKalinkaRUS16:56+2:30
352Ville ParkkinenSK Pohjantähti16:56+2:30
14302Dmitry PolyakovNord WestRUS17:12+2:46
15327Kari-Pekka SeppänenRastikarhut17:32+3:06
16316Joonas AholaNavi18:10+3:44
17310Christian KronbergIF Femman18:27+4:01
18311Miika KirmulaDelta18:29+4:03
326Toni MäntyläLynx18:29+4:03
20319Topias AholaNavi18:59+4:33
21318Nikolay RudakovKalinkaRUS19:27+5:01
320Valtteri KolehmainenKangasala SK19:27+5:01
23323Olli HuhtinenTurun Suunnistajat20:46+6:20
24331Thomas GilletASUBOrientBEL20:48+6:22
25363Lauri HuotariLahden Suunnistajat-3721:40+7:14
26340Eero TuomaalaTuusulan Voima-Veikot21:43+7:17
27322Alexander VikentievKalinkaRUS22:05+7:39
28350Eero KuuselaKankaanpään Suunnistajat22:09+7:43
29349Christoffer MelinIK Falken22:29+8:03
30355Anssi HuostilaLammin Säkiä22:35+8:09
31314Tuukka SenttulaSuunta Jyväskylä23:04+8:38
32344Severi HeiskanenKangasniemen Kalske23:08+8:42
33330Antti-Ville SalomaaNavi23:30+9:04
34335Vitaliy NikonovVoronezhRUS24:04+9:38
35337Jakob PauserTeamAustriAUT25:22+10:56
36333Matias AholaNavi25:57+11:31
37346Antti KemppiKangasala SK26:13+11:47
38334Arto NiiranenKalevan Rasti26:27+12:01
39351Joakim HakalaIF Femman26:44+12:18
40317Aleksey YaganovJuventaRUS27:45+13:19
41343Viljam GrahnNärpes OK28:24+13:58
42341Marco MajerTeamAustriAUT28:30+14:04
43345Michael TanzerTeamAustriAUT28:56+14:30
44342Florian SchielTeamAustriAUT29:14+14:48
45338Felix HartliebTeamAustriAUT31:03+16:37
46339Juho LatvalaAlajärven Ankkurit33:11+18:45
47325Jesse IhalainenNavi33:51+19:25
48313Xander BergerTeamAustriAUT34:19+19:53
49359Laurenz ElstnerTeamAustriAUT35:32+21:06
50332Nikita ChesnokovKalinkaRUS37:19+22:53
51358Ilja MakVoronezhRUS37:56+23:30
52336Lari TakanenVehkalahden Veikot41:52+27:26
53329Johannes ZechnerTeamAustriAUT52:02+37:36
54328Niko HakulinenVehkalahden Veikot52:43+38:17
| Form of the results:
Suomi Svenska English