FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21E 3. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
2,0 km
Intermediate
2,7 km
Intermediate
8,2 km
Finish
9,6 km
 
1.   Jani Lakanen Vaajakosken Terä    12:17:00   11:32 (1)  18:01 (1)  55:40 (1)  1:02:58  
2.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti    12:43:00   12:05 (2)  19:13 (3)  58:38 (2)  1:06:00  
3.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä    11:19:00      20:08 (5)  58:39 (3)  1:06:42  
4.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri    12:59:00   13:33 (9)  20:01 (4)  1:00:31 (5)  1:07:56  
5.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti    12:07:00   13:38 (11)  20:52 (10)  1:00:35 (6)  1:08:10  
6.   Johan Bäckman OK Orient    12:53:00   12:16 (3)  19:09 (2)  1:00:00 (4)  1:08:13  
7.   Denis Grishman Tampereen Pyrintö    12:19:00   13:44 (13)  20:46 (8)  1:01:20 (7)  1:08:49  
8.   Esa Huttunen OK Orient    11:47:00   12:52 (5)  20:50 (9)  1:02:06 (9)  1:09:44  
9.   Juha Tommila Hiisirasti    12:03:00   12:56 (6)  20:08 (5)  1:01:55 (8)  1:10:24  
10.   Ville Sabel Hiisirasti    12:25:00   13:59 (14)  21:13 (11)  1:02:36 (10)  1:10:41  
11.   Sergey Gorokhov Rasti-Kurikka    12:23:00   15:57 (32)  23:08 (20)  1:04:37 (13)  1:12:04  
12.   Johannes Pohjala Hiisirasti    13:07:00   14:13 (17)     1:04:09 (11)  1:12:09  
13.   Janne Salmi Turun Suunnistajat    12:51:00   12:48 (4)  20:24 (7)  1:04:14 (12)  1:12:14  
14.   Pekka Hyvönen Turun Suunnistajat    12:09:00   14:13 (17)     1:04:47 (14)  1:12:45  
15.   Lasse Kautto Angelniemen Ankkuri    12:15:00   13:23 (7)  21:15 (12)  1:04:58 (15)  1:13:14  
16.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä    11:49:00   14:22 (21)  22:19 (16)  1:05:29 (16)  1:13:42  
17.   Jouni Heinonen Valkeakosken Haka    11:43:00   14:19 (20)  21:56 (15)  1:06:19 (17)  1:15:36  
18.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä    12:21:00   16:58 (35)  25:09 (29)  1:06:43 (18)  1:15:42  
19.   Biel Rafols Catalonia Team  CAT  11:59:00   14:51 (26)  24:18 (28)  1:07:45 (19)  1:16:59  
20.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    11:13:00   14:14 (19)  22:31 (18)  1:09:51 (20)  1:18:36  
21.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat    11:35:00   14:00 (15)  23:08 (20)  1:10:52 (21)  1:18:58  
22.   Mikko Sipilä Kangasala SK    12:05:00   14:08 (16)  26:26 (30)  1:11:27 (22)  1:19:55  
23.   Jarkko Saarinen Delta    11:03:00   13:41 (12)  21:44 (14)  1:11:50 (23)  1:20:33  
24.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet    12:57:00   15:13 (27)  23:40 (22)  1:12:01 (24)  1:20:51  
25.   Juha Luoma Lapuan Virkiä    12:41:00   14:22 (21)  22:58 (19)  1:14:03 (27)  1:22:07  
26.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    11:11:00   14:44 (25)  24:12 (26)  1:13:46 (25)  1:23:18  
26.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet    11:53:00   15:48 (30)  23:42 (23)  1:13:48 (26)  1:23:18  
28.   Teemu Köngäs Sotkamon Jymy    12:29:00   15:27 (29)  24:14 (27)  1:14:59 (28)  1:23:46  
29.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö    11:33:00   13:37 (10)  22:30 (17)  1:15:31 (29)  1:24:29  
30.   Juri Kirjanov Hämeenlinnan Suunnistajat    11:45:00   13:32 (8)  21:38 (13)  1:16:55 (31)  1:25:38  
31.   Oskari Heiskanen Paimion Rasti    11:41:00   14:34 (24)  23:49 (24)  1:17:28 (32)  1:26:32  
32.   Ossi Karvonen Kuusankosken Urheiluseura    12:47:00   15:26 (28)  23:53 (25)  1:16:45 (30)  1:26:58  
33.   Jani Tamminen Turun Suunnistajat    11:23:00   15:55 (31)  26:27 (31)  1:18:20 (33)  1:27:35  
34.   Lauri Sorsa Mäntsälän Urheilijat    11:15:00   17:38 (38)  26:42 (32)  1:19:21 (34)  1:27:51  
35.   Henrik Väisänen Hiisirasti    11:21:00   16:13 (33)  28:09 (35)  1:19:55 (35)  1:28:04  
36.   Mar‡al Serralonga Catalonia Team  CAT  12:35:00   17:28 (37)  27:17 (34)  1:20:17 (36)  1:28:25  
37.   Erkka Mehtälä Delta    11:51:00   14:27 (23)  27:12 (33)  1:20:20 (37)  1:29:51  
38.   Christian Pfeifer TeamAustri  AUT  11:01:00   17:18 (36)  30:17 (38)  1:23:25 (38)  1:33:00  
39.   Harri Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    12:01:00   19:15 (40)  29:11 (36)  1:25:49 (39)  1:35:44  
40.   Sergey Doronin SneGoViko-  RUS  12:49:00   18:29 (39)  31:38 (39)  1:37:54 (40)  1:46:26  
41.   Teemu Perälä Lapuan Virkiä    11:37:00   20:52 (41)  33:58 (40)  1:46:05 (41)  1:57:16  
42.   Llu¡s Bedos Catalonia Team  CAT  11:09:00      39:27 (41)  1:48:17 (42)  2:00:36  
43.   Jari Lehtonen Rastivarsat    11:55:00   16:42 (34)  29:34 (37)  1:49:19 (43)  2:07:12  
   Harri Poutiainen Turun Metsänkävijät    11:05:00            DNF  
   Aapo Leskinen Lynx    11:07:00            DNS  
   Mikhail Chegarovskiy IF Sibbo-Vargarna    11:25:00            DNS  
   Michal Rosinski SportClub  POL  11:27:00            DNS  
   Petri Noponen Delta    11:29:00            DNS  
   Tuomo Mäkelä Angelniemen Ankkuri    11:31:00            DNS  
   Kalle Manninen Haukivuoren Kisailijat    11:57:00            DNS  
   Matti Kivelä Delta    12:13:00            DNF  
   Oskari Liukkonen Delta    12:27:00            DNF  
   Asgeir Mjösund MS Parma    12:31:00            DQ  
   Juuso Kujanpää Lynx    12:33:00            DNS  
   Jouni Kahelin Vaajakosken Terä    12:37:00            DNS  
   Mikko Väisänen Anttolan Urheilijat    12:39:00            DNS  
   Tero Föhr Vehkalahden Veikot    12:45:00            DNS  
   Olle Kärner Delta    12:55:00            DNS  
   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi    13:01:00            DQ  
   Timo Saarinen Tampereen Pyrintö    13:03:00            DNS  
   Antti Turpeinen Vaajakosken Terä    13:09:00            DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English