FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21E 4. day

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,4 km
Intermediate
5,6 km
Finish
6,4 km
 
1.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi    12:23:00   17:11 (1)     31:59  
2.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti    12:19:00   17:39 (2)  29:34 (1)  33:39  
3.   Matti Kivelä Delta    12:51:00   18:19 (3)  30:19 (2)  34:07  
4.   Johan Bäckman OK Orient    12:57:00   18:20 (4)  31:13 (3)  35:11  
5.   Aapo Leskinen Lynx    12:39:00   19:04 (9)  31:38 (4)  35:46  
6.   Denis Grishman Tampereen Pyrintö    11:15:00   18:44 (6)  31:52 (5)  35:57  
7.   Jonne Lakanen Vaajakosken Terä    12:45:00   18:58 (8)  32:08 (8)  36:04  
8.   Sergey Gorokhov Rasti-Kurikka    12:49:00   20:08 (17)  32:20 (10)  36:10  
9.   Lasse Kautto Angelniemen Ankkuri    12:21:00   19:23 (13)  32:07 (7)  36:11  
10.   Juha Tommila Hiisirasti    12:07:00   19:12 (10)     36:12  
11.   Juri Kirjanov Hämeenlinnan Suunnistajat    12:29:00   18:47 (7)  32:17 (9)  36:13  
12.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet    12:47:00   18:29 (5)  31:56 (6)  36:19  
13.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti    12:33:00      32:37 (12)  36:41  
14.   Janne Salmi Turun Suunnistajat    12:05:00   19:16 (11)  32:36 (11)  36:42  
15.   Johannes Pohjala Hiisirasti    11:01:00   20:05 (16)  33:11 (13)  37:16  
16.   Tuomas Kari Angelniemen Ankkuri    11:41:00   20:03 (15)     37:40  
17.   Esa Huttunen OK Orient    11:51:00   20:17 (19)  33:54 (14)  37:55  
18.   Teemu Köngäs Sotkamon Jymy    11:05:00   20:41 (22)  34:02 (16)  38:04  
19.   Antti Turpeinen Vaajakosken Terä    12:17:00   19:49 (14)  34:00 (15)  38:18  
20.   Henrik Väisänen Hiisirasti    11:31:00   20:14 (18)  34:08 (17)  38:23  
21.   Petri Noponen Delta    12:13:00   21:04 (25)  34:23 (19)  38:37  
22.   Jarkko Saarinen Delta    11:45:00   20:21 (20)  34:19 (18)  38:45  
23.   Jouni Heinonen Valkeakosken Haka    11:11:00   20:48 (23)  34:27 (20)  39:07  
24.   Lauri Sorsa Mäntsälän Urheilijat    12:03:00   21:19 (28)  35:06 (23)  39:21  
25.   Mikko Lassila Helsingin Suunnistajat    12:53:00   20:36 (21)  35:16 (24)  39:25  
26.   Daniel Stenlund IF Brahe    11:09:00   19:16 (11)  34:40 (21)  39:33  
27.   Asgeir Mjösund MS Parma    13:01:00   21:09 (26)  35:26 (25)  39:44  
28.   Jani Tamminen Turun Suunnistajat    12:43:00   21:02 (24)  35:02 (22)  39:46  
29.   Pekka Hyvönen Turun Suunnistajat    11:19:00   22:00 (31)  35:42 (27)  40:05  
30.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    11:43:00   22:06 (32)  36:11 (28)  40:13  
31.   Timo Joensuu Vaajakosken Terä    11:03:00   21:36 (29)  35:26 (25)  40:20  
32.   Mikko Sipilä Kangasala SK    11:21:00   21:38 (30)  36:26 (29)  40:47  
33.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö    12:41:00      36:46 (30)  41:11  
34.   Juha Luoma Lapuan Virkiä    12:37:00   21:12 (27)  36:59 (31)  41:37  
35.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat    11:55:00   22:34 (35)  37:13 (32)  42:03  
36.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet    11:37:00   22:43 (36)  37:40 (34)  42:12  
37.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    12:59:00   22:49 (37)  38:23 (35)  43:04  
38.   Juuso Kujanpää Lynx    11:59:00   23:07 (38)  38:42 (36)  43:19  
39.   Erkka Mehtälä Delta    12:31:00   22:20 (33)  37:31 (33)  43:27  
40.   Biel Rafols Catalonia Team  CAT  11:27:00   22:22 (34)  39:09 (37)  43:54  
41.   Oskari Heiskanen Paimion Rasti    11:13:00   23:14 (39)  39:23 (39)  44:04  
42.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä    11:53:00   24:36 (44)  39:15 (38)  44:09  
43.   Ossi Karvonen Kuusankosken Urheiluseura    11:47:00   24:03 (40)  39:34 (40)  44:43  
44.   Christian Pfeifer TeamAustri  AUT  11:57:00   24:05 (41)  40:31 (41)  45:06  
45.   Llu¡s Bedos Catalonia Team  CAT  12:55:00   24:19 (42)  41:06 (42)  45:57  
46.   Mar‡al Serralonga Catalonia Team  CAT  12:15:00   24:34 (43)  42:22 (44)  47:34  
47.   Jari Lehtonen Rastivarsat    12:27:00      41:35 (43)  47:43  
48.   Kalle Manninen Haukivuoren Kisailijat    12:25:00   25:36 (45)  43:54 (45)  48:56  
49.   Sergey Doronin SneGoViko-  RUS  11:23:00   28:04 (47)  44:29 (46)  50:15  
50.   Harri Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien    13:05:00   25:51 (46)  45:09 (47)  50:41  
51.   Teemu Perälä Lapuan Virkiä    11:29:00   28:38 (48)  49:23 (48)  55:06  
   Totte Packalén Lynx    11:07:00         DNS  
   Olle Kärner Delta    11:25:00         DNS  
   Mikhail Chegarovskiy IF Sibbo-Vargarna    11:33:00         DNS  
   Harri Poutiainen Turun Metsänkävijät    11:35:00         DNF  
   Jouni Kahelin Vaajakosken Terä    11:49:00         DNS  
   Timo Saarinen Tampereen Pyrintö    12:01:00         DNS  
   Michal Rosinski SportClub  POL  12:09:00         DNS  
   Mikko Väisänen Anttolan Urheilijat    13:03:00         DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English