Fin5 suunnistusviikko 2010 Ruokolahdella, kuntosarjat pv1

A-LYHYT

Smart Follow

        Starting time Finish
4,3 km
 
1.   Jukka Pohjonen IKNV    15:31:24   34:17  
2.   Kaj Roine Delta    15:09:01   34:29  
3.   Juho-Veikko Hytönen IKNV    13:09:16   38:12  
4.   Joakim Holmback     13:34:54   40:40  
5.   Timo Väyrynen     14:03:20   41:33  
6.   Heikki Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    14:29:54   42:09  
7.   Salla Lilja     14:27:07   44:37  
8.   Nikita Droskov NordWest    13:19:36   45:29  
9.   Kristian Liljeström Olavin Rasti    14:10:48   46:29  
10.   Virpi Roine Delta    12:46:15   46:44  
11.   Esa Korpela Lappeen Riento    13:27:56   47:34  
12.   Igor Fedorov Gulfstream    13:26:50   47:56  
13.   Svetlana Zaytseva Belie Noch    13:53:43   49:20  
14.   Konstantin Pigarev Mile-Sport    13:19:26   49:27  
15.   Oleg Popov Pihkaniska    12:58:03   49:41  
16.   Ahti Kinnula Kuusamon Erä-Veikot    12:40:07   49:43  
17.   Svetlana Gorbatenkova BelyeNotch    13:07:56   50:25  
18.   Anu Pursiainen Nilsiän Nujakka    13:02:49   53:18  
19.   Olavi Lakanen Perhon Kiri    13:53:00   53:29  
20.   Janne Valkonen Saarijärven Pullistus    13:01:40   53:50  
21.   Satu Heittola Rasti-Kurikka    13:45:22   54:12  
22.   Galina Pigareva Mile-Sport    13:18:55   54:31  
23.   Pasi Himilä KA-RA    12:35:40   55:54  
24.   Isa Sandberb IF Femman    13:22:00   55:57  
25.   Johan Nkip IF Femman    14:01:13   56:30  
26.   Kaisa Lehtikangas Vehkalahden Veikot    12:44:35   57:52  
27.   Heikki Särkinmäki Lammin Säkiä    12:30:02   57:56  
28.   Markku Kostamo Savon Suunta    12:50:16   58:34  
29.   Yury Rumyantsev ZMZ    13:12:05   58:42  
30.   Jaakko Hallikainen Kuopion Suunnistajat    14:13:16   58:45  
31.   Vesa Hallikainen Kuosu    14:13:22   58:46  
32.   Kirsi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti    12:49:12   1:00:17  
33.   Angelina Shmidt Baltiysky    12:47:36   1:01:41  
34.   Carina Kradischnig Team Austr    12:38:42   1:02:41  
35.   Marko Raunio SKAinaHuka    14:06:07   1:03:12  
36.   Jussi Heikkinen SUOMI    13:04:52   1:04:20  
37.   Anne Ala-Orvola SUOMI    12:45:07   1:04:44  
38.   Olli Pentikäinen     12:36:10   1:04:55  
39.   Petri Luukkanen Kyrösrasti    12:44:01   1:05:23  
40.   Jukka Koskinen SASU    14:13:06   1:06:02  
41.   Taina Sairio Stora Enso    13:13:11   1:08:23  
42.   Eeva-Kaisa Ikonen ESSW    14:22:25   1:09:19  
43.   Heli Leppikangas Kang SK    14:53:22   1:09:40  
44.   Jouko Henriksson HIS    13:21:39   1:14:12  
45.   Petri Airaksinen KUOSU    12:45:06   1:15:06  
46.   Anne Pannula PERHKI    12:45:32   1:17:27  
47.   Pentti Salo 5325    12:51:26   1:20:41  
48.   Kati Leinonen Järvenpään Palo    13:10:24   1:21:03  
49.   Pekka Kinnala TUS    13:24:00   1:21:13  
50.   Risto Ilomäki Raske    12:30:36   1:23:53  
51.   Pentti Määttänen Tampereen Pyrintö    12:39:36   1:24:39  
52.   Denis Rumyantsev Russia    13:09:17   1:26:58  
53.   Pekka Rantala Suunta-Sepot    12:32:55   1:27:47  
54.   Dmitry Muravnik Venäjä    12:40:24   1:28:01  
55.   Marko Latvala Tuusulan Voima-Veikot    14:05:44   1:28:32  
56.   Tatiana Ryazanskaya RussiaKunt    12:52:13   1:29:29  
57.   Markus Kallatsa Lapin Veikot    12:33:58   1:30:06  
58.   Maija Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    12:58:56   1:34:07  
59.   Rainer Blomster     13:39:53   1:35:52  
60.   Mikkail Sedov Polar Star    12:34:31   1:39:28  
61.   Liisa Mänttäri RaKas    13:12:58   1:50:38  
   Gordyshveskij Semen Azimut SpB    12:00:00   DQ  
   Jari Rantala     12:00:00      
   Raimo Kiili TE-RI    12:00:00   DQ  
   Alexandr Tanaev MiLe-sport    12:00:00   DQ  
   Elena Semenova Hzimut SPB    12:00:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English