Fin5 suunnistusviikko 2010 Ruokolahdella, kuntosarjat pv1

C-LYHYT

Smart Follow

        Starting time Finish
1,9 km
 
1.   Mikko Malinen Lounais-Hämeen Rasti    12:37:22   24:48  
2.   Ilkka Järvenmäki Rasti 88    13:15:17   26:05  
3.   Hanna Tamminen Turun Suunnistajat    13:21:29   27:27  
4.   Riikka Metsola Kymin Suunnistajat    13:14:50   28:22  
5.   Heikki Halla-aho SkAinaHuka    14:00:59   28:30  
6.   Teija Uitto Rasti-Kurikka    14:17:51   28:42  
7.   Taneli Käyhkö     14:08:50   30:51  
8.   Eero Vuorinen Lounais-Hämeen Rasti    12:37:30   30:52  
9.   Anita Rämö Kalevan Rasti    12:50:02   31:25  
10.   Minna-Mari Reunanen Tampereen Pyrintö    14:19:01   32:51  
11.   Timo Tuominen Vakka-Rasti    14:34:05   33:03  
12.   Matti Hakulinen     13:24:21   34:12  
13.   Saara Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    14:06:47   34:54  
14.   Heikki-Matti Nieminen Mäntsälän Urheilijat    14:06:44   35:04  
15.   Kalle Karppanen Savon Suunta    13:39:20   35:36  
16.   Anu Muhonen VAASU    14:13:37   36:52  
17.   Svetlana Shostakovskaja Litkarino    13:53:10   37:08  
18.   Vuokko Rajamäki Helsingin Suunnistajat    12:54:09   37:12  
19.   Sirkka-Liisa Niskanen Kajaanin Suunnistajat    13:50:25   38:10  
20.   Kaisu Lakkala Saloisten Reipas    12:38:27   39:02  
21.   Sirpa Häkkinen     14:31:35   39:25  
22.   Dmitri Blinov Russia    13:59:41   40:20  
23.   Päivi Ruusuvuori Vakka-Rasti    14:19:04   42:57  
24.   Marjatta Lahdenniemi SAHKU    14:57:48   43:14  
25.   Päivi Rötsä SUOMI    13:02:06   43:29  
26.   Christopher Bayliss WREKIN S.B    14:42:01   43:45  
27.   Satu Malmlund KooVee    12:00:00   44:42  
28.   Merja Launonen SUOMI    12:00:00   44:53  
29.   Marju Piispanen Tampereen Pyrintö    12:45:57   45:21  
30.   Anitta Sihvonen Navi    14:17:20   45:40  
31.   Iiris Laakso Navi    14:17:43   45:43  
32.   Tuula Haase Ounasvaaran Hiihtoseura    12:55:24   45:52  
33.   Marianne Ukskoski Perhon Kiri    12:33:07   47:07  
34.   Johanna Stubb IF Falken    15:27:41   49:07  
35.   Masha Kuznetsova Russia    13:20:02   49:47  
36.   Tarja Virolainen Jämsän Retki-Veikot    12:48:32   51:13  
37.   Riikka MÄkinen Jämsän Retki-Veikot    13:33:29   52:55  
38.   Päivi Paasi Tampereen Pyrintö    13:20:56   54:03  
39.   Marianne Summanen Rajamäen Rykmentti    15:05:26   54:12  
40.   Tatiana Smiznova RossijaSpB    13:07:43   54:24  
41.   Kirsimarja Alanen RAN    15:00:10   55:18  
42.   Merja Sievi-Korte Hiisirasti    12:00:00   55:25  
42.   Satu Jasu Hiisirasti    12:33:49   55:25  
44.   Oskari Rötsä SUOMI    13:01:33   55:28  
45.   Pirkko Antikainen Vetelin Urheilijat    12:29:51   56:18  
46.   Kristiina Laakso Helsingin Suunnistajat    12:43:30   56:37  
47.   Eeva-Liisa Eskola SUOMI    12:38:18   58:26  
48.   Heli Jurvakainen Suunta Jyväskylä    13:06:58   59:29  
49.   Lubov Mitenkova Russia    13:19:55   1:01:03  
50.   Elena Karpenkova Russia    12:40:17   1:02:21  
51.   Outi Holopainen Suunta-Veikot    13:39:18   1:05:30  
52.   Timo Kinnunen ORA    14:24:09   1:07:45  
53.   Melvi Sunjström Helsingin Suunnistajat    13:42:56   1:09:53  
54.   Mirja Salo Helsingin Suunnistajat    12:58:41   1:09:55  
55.   Victoria Malova Kirishi-La    12:52:45   1:11:28  
56.   Tuulikki Luurila     14:35:17   1:11:54  
57.   Olavi Luurila MEKO    14:35:13   1:12:01  
58.   Nastya Visherskiy Russia    13:24:35   1:19:03  
59.   Eeva-Riitta Niemi     12:50:25   1:20:34  
60.   Eevi Nisula OK Kristin    12:55:13   1:21:08  
61.   Heikki Rantala Suunta-Sepot    12:32:47   1:24:50  
62.   Airi Rantala SUSE    12:32:43   1:25:13  
63.   Heidi Mikkola     15:09:40   2:35:17  
   Solvei Linderdahl-Länsiluoto ESSU    12:00:00   DQ  
   Riikka Kurki     12:00:00   DQ  
   Linda Ojalainen SK Vuoksi    12:00:00   DNF  
   Jasmin Ojalainen     12:00:00   DNF  
   Britt-Marit Näsman-Knip IF Femman    12:00:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English