Fin5 suunnistusviikko 2011 Lohjalla, kuntosarjat pv5

C-LYHYT

Smart Follow

        Starting time Finish
3,0 km
 
1.   Pertti Sainio     10:37:01   33:05  
2.   Jyrki Ylipulli     10:45:08   35:40  
3.   Pentti Huttunen     10:47:07   36:42  
4.   Jukka Karjanmäki Hiidenkiertäjät    12:34:44   39:51  
5.   Ari Luostarinen     12:49:01   39:59  
6.   Aapo Kerkkonen Jrv    12:05:05   40:18  
7.   Pauli Hantula Keuruun Kisailijat    12:05:05   40:29  
8.   Senja Salonen Valkeakosken Haka    10:04:57   41:08  
9.   Marja Piironen MS Parma    11:31:05   41:34  
10.   Ulla Klemettinen Suunta-Jkl    10:02:41   41:43  
11.   Rihko Haarlaa Helsingin Suunnistajat    11:12:45   41:58  
12.   Anu Soini Kymin Suunnistajat    11:40:36   42:10  
13.   Elena Bogopoldkaya   RUS  11:34:29   42:18  
14.   Eliisa Lindholm Perhon Kiri    12:23:10   42:20  
15.   Risto Sailola L-US    10:35:07   43:24  
16.   Anu Lakanen Perhon Kiri    10:04:17   44:01  
17.   Juhani Huhtinen Rajamäen Rykmentti    11:40:44   44:10  
18.   Taina Heittola Rasti-Kurikka    12:35:34   44:15  
19.   Ellamari Ojala Ulvilan Ura    10:04:46   44:53  
20.   Petri Somppi Laihian Luja    11:13:27   45:47  
21.   Siiri Siikarla Perttelin Peikot    11:50:26   46:11  
22.   Sauli Savela Rajamäen Rykmentti    11:05:31   46:25  
23.   K.G Hagros Malax IF    11:44:24   46:56  
24.   Birgit Ahola Kangasala SK    10:49:46   47:03  
25.   Heli Tielinen YlämaanPyr    10:03:20   47:05  
26.   Merja Touru Vallan Suunta    10:13:47   47:32  
27.   Tuula Volotinen Ilomantsin Urheilijat    10:10:06   48:05  
28.   Marjo Haaranen Ilomantsin Urheilijat    10:10:02   48:12  
29.   Essi Kokkinen     10:45:16   49:17  
30.   Tina Collan-Weber Karjaan Ura    12:20:05   49:24  
31.   Heidi Lahti     11:46:27   50:01  
32.   Verneri Venojärvi MS Parma    11:37:29   50:02  
33.   Pinja Partinen Kalevan Rasti    10:19:04   50:47  
34.   Sanna Parhomenko   RUS  11:33:47   51:08  
35.   Katariina Kalenius Lahden Suunnistajat-37    11:03:10   51:52  
36.   Joona ja Kari Mamia Hiidenkiertäjät    10:02:54   52:07  
37.   Nataliya Kuchevskaya   RUS  10:00:04   52:15  
38.   Antti Lehikoinen     12:20:38   52:35  
39.   Riitta Aumo KalKe    10:13:07   52:41  
40.   Linda Sainio Kangasala SK    10:09:51   52:56  
41.   Netta Tammisalo Kangasala SK    10:09:51   53:14  
42.   Stefan Nylander     10:06:07   53:45  
43.   Ulla Mannonen     12:42:49   54:50  
44.   Helena Ratia Kemki    12:42:45   54:52  
45.   Pirjo Mäenpää Kokkolan Suunnistajat    11:03:46   55:50  
46.   Anna Korpi     12:01:09   56:34  
47.   Eija Tani     10:30:12   57:13  
48.   Mika ja Elina Mahlberg     11:45:41   57:37  
49.   Maiju Lapp     12:43:31   58:05  
50.   Göran Kronström     12:18:19   58:21  
51.   Timo Angle     10:01:23   59:22  
52.   Masha Kuznetsova Belienohi  RUS  10:17:19   1:00:35  
53.   Kaija Heittola Rasku    11:42:31   1:01:03  
54.   Florent Pileczko   FRA  10:15:31   1:01:53  
55.   Anni Inkilä Keuruun Kisailijat    10:14:23   1:01:56  
56.   Eeva-Riitta niemi Espoon Suunta    10:01:56   1:02:31  
57.   Tiina Mäenpää KalKe    11:25:54   1:04:39  
58.   Vera Maximychneva     11:13:08   1:06:11  
59.   Päivi Mänttäri Kuopion Suunnistajat    10:53:08   1:06:20  
60.   Maritta Nurmi Raske    10:35:20   1:06:37  
61.   Jaana Marjaniemi PV    12:35:06   1:07:01  
62.   Marja Kämä OH    11:23:52   1:07:22  
63.   Sergey Rudenko   RUS  11:57:32   1:07:24  
64.   Ritva Mikkilä Nivalan Urheilijat    10:58:08   1:08:20  
65.   Helena Espo Kouvolan Suunnistajat    11:52:41   1:08:57  
66.   Olavi Luurila Mellunkylän Kontio    10:38:00   1:10:15  
67.   Olli Lampinen SK Vuoksi    12:30:32   1:11:27  
68.   Veera Paasikivi Kangasala SK    11:06:08   1:11:35  
69.   Oskari Rötsä     10:49:10   1:12:08  
70.   Kirsti Mikkola Kankaanpään Suunnistajat    10:08:56   1:12:18  
71.   Sara Saino OK77    11:28:02   1:13:48  
72.   Emma Sainio OK77    11:27:58   1:14:04  
73.   Timo Sairanen MS Parma    10:01:31   1:14:56  
74.   Tuija Pulli     11:47:52   1:15:18  
75.   Tatiana Smirnova Spb Azimut  RUS  11:30:03   1:15:26  
76.   Aino Mähönen LaVe    11:16:33   1:15:34  
77.   Marjaliisa Mähönen     11:16:29   1:15:40  
78.   Tarja Karamo Rastihaukat    10:04:06   1:18:13  
79.   Raija Kuula Suomi    10:04:05   1:18:15  
80.   Vivian Chung   HKG  11:58:38   1:18:25  
81.   Matti Lindholm Perhon Kiri    10:27:48   1:20:29  
82.   Irmeli Isotalo Rasti 88    13:01:27   1:21:38  
83.   Vova Vismerskiy Belie Noch  RUS  12:39:10   1:22:58  
84.   Eija Ursin Lynx    10:09:43   1:23:57  
85.   Paula Kuuppelomäki     12:44:04   1:24:10  
86.   Ulla Koivula Eura-Kauttuan Urheilijat    11:30:24   1:32:36  
87.   Seppo Koivula Eura-Kauttuan Urheilijat    11:30:24   1:32:38  
88.   Gavrilova3 Azimut  RUS  12:00:59   1:37:32  
89.   Maija Kronström     12:18:26   1:40:00  
90.   Pirjo Pulkkinen Rasti-Lukko    10:10:56   1:40:55  
91.   Päivi Ruusuvuori Vakka-Rasti    11:45:12   1:42:50  
92.   Perttu Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    11:56:11   1:45:25  
93.   Heikki-Matti Nieminen Mäntsälän Urheilijat    11:56:06   1:45:30  
94.   Solvei Linderdahl-Länsiluoto Espoon Suunta    11:53:46   1:49:16  
95.   Heikki Rantala Suunta-Sepot    10:03:01   1:58:33  
96.   Airi Rantala Suunta-Sepot    10:03:03   1:59:10  
   Satu Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat          
   Suvi Attila           
   Hanna Leinamo           
   Antti Kuhmonen Rautalammin Urheilijat          
   Johanna Julkunen Lounais-Hämeen Rasti          
   Mari Vänskä-Ruotsalainen Kalevan Rasti          
   Bengt Gustafsson           
   Eemeli Saukkonen Pihkaniskat          
   I Kuwait   KUW        
   Heikki-Matti Nieminen Mäntsälän Urheilijat          
   Eeva-Riitta Niemi Espoon Suunta          
   Arja Lehto-Linna Hauhon Sisu          
   Markku Huumarsalo K-Keihäs          
   Monique Monsalve   SUI        
   Soile Kivinen Suunta Jurva          
   Janne Kaihtela La-Lu          
   Tanja Kuusela           
   Tiina Rihko           
   Jenna Lindroth           
   Kare Visuri Ok77          
   Ville-Pekka Soini           
   Hannu Murtovuori Hiidenkiertäjät          
   Katrimaija Luurila Mellunkylän Kontio          
   Sari Ylipulli VAASU          
   Hannu Lehto           
   Teemu Virtanen KK-X          
   Anja Wilen KooVee          
   Nea Nordlund Helsingin Poliisi-Voimailijat          
   Matti Sippola           
   Juhani Sippola           
   Päivi Sippola LYNX          
   Vuokko Kunnela Jämsän Retki-Veikot          
   Jukka Vienonen Delta          
   Marjatta Vehmanen Keravan Urheilijat          
   Martti Lundström Mesikämmenet          
   Abi Landaverde   MEX        
   Päivi Kuuppelomäki Helsingin Poliisi-Voimailijat          
   Minna Malinen Mellunkylän Kontio          
   Riitta Koponen Espoon Suunta          
   Lasse Mäkinen           
   Ida Hilska           
   Marjo Nuuttila Kauka          
   Susanna Mäki-Karvia Santalouko          
   Nina Hernesaho Kouvolan Suunnistajat          
   Tuomo Saukkonen Pihkaniska          
   Petri Autio Karkki-Rasti          
   Aimo ja Donner Jeppe Torp OK77       DNF  
   Leijola Väkevä,           
   Elias Aaltonen           
   Reeta Karvinen OH          
   Sari ja Valtteri Kotaniemi Koskelankylän Riento          
   Eija Pulkki           
   Minna Pajula Tampere          
   Aija Karelo           
   Eeva Luoma Rasti Karh          
   Ossi Säylä           
   Sisko Hiekkavuo Hiidenkiertäjät          
   Liliya Fedorova MSAU  RUS        
   A Partanen Delta          
   Pentti Heikkilä Kort JV          
   Minna Malinen Me-Ko          
   Helena Viholainen           
   Kauko Seitsonen Valkealan Kajo          
   Hilkka Savolainen Siira       DNF  
   Susanna Väinölä        DNF  
   Jaana Jolkkonen           
   Vuokko Rajamäki Helsingin Suunnistajat          
   Tea ja Maijala Tuija Käyrämö Lapin Veikot          
   Heikki Halla-aho SK Aina hu          
   Anne-Mari Pohjanleho           
   Britt-Mari Näsman-Knip IFFemman          
   S, Stender L Struckmann   GER        
   Lindberg, Hasa Rihko,           
   Eija Tervaoja           
   Pentti Tahvanainen Lahden Suunnistajat-37          
   Niko Nordlund Helsingin Poliisi-Voimailijat          
   Erkki Ylipelkola Lapp-Ve          
   Mirja Salo Helsingin Suunnistajat          
   Enni Lindholm Perhon Kiri          
   Raakel Markki Espoon Suunta          
   Eeva Tala Helsingin Suunnistajat          
   Heidi Hernesaho Kouvolan Suunnistajat          
   Johanna Lindroth           
   Edd Grahn Närpes OK          
   Irma Lamppu Rastivarsat          
   Timo Koponen Raspi          
   Matti Säde Kouvolan S          
   II Kuwait   KUW        
   Heli Jurvakainen Suunta-JKL    10:24:52   DNF  
   Sanna Leppämäki Viisu    10:33:18   DNF  
   Dmitry Blinov Belie Noch  RUS  11:29:00   DQ  
   Anastasia Mitenkova   RUS  14:11:28   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English