Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H12 2. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,4 km
 
1.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:20:00   19:27  
2.   Eemi Konttila KooVee  FIN  11:56:00   19:42  
3.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  12:12:00   20:32  
4.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:42:00   21:06  
5.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä  FIN  12:20:00   21:19  
6.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:36:00   21:20  
7.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  11:16:00   22:42  
8.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  12:02:00   23:02  
9.   Otto Latvala Alajärven Ankkurit  FIN  11:14:00   23:33  
10.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  12:16:00   23:35  
11.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  11:12:00   23:50  
12.   Lauri Tuomisto Rasti-Jussit  FIN  12:18:00   24:01  
13.   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  12:10:00   24:24  
14.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  11:50:00   24:54  
15.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:44:00   25:45  
16.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles  FIN  11:54:00   25:50  
17.   Eetu Pohja KooVee  FIN  11:28:00   26:45  
18.   Valtteri Niska Lapuan Virkiä  FIN  11:08:00   27:28  
19.   Otso Westerlund KooVee  FIN  11:04:00   27:57  
20.   Eetu Meriläinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:14:00   28:08  
21.   Aleksi Uotila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:46:00   30:07  
22.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat  FIN  11:32:00   30:23  
23.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  11:58:00   30:40  
24.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  11:10:00   31:02  
25.   Sakari Koskela Rasti-Jussit  FIN  11:40:00   31:59  
26.   Fredrik Kamppinen IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:34:00   32:58  
27.   Dmitry Drachev Kirishi-Ki  RUS  12:06:00   33:33  
28.   Verneri Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  11:18:00   33:53  
29.   Juho-Pekka Salo Lynx  FIN  12:04:00   38:10  
30.   Konsta Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:02:00   42:28  
31.   Eetu Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:30:00   43:14  
32.   Santeri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:38:00   44:11  
33.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  11:22:00   44:54  
34.   Tomi Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:52:00   47:48  
   Dmitry Mudrenov Kirishi-Ki  RUS  11:24:00   DNS  
   Esa Savolainen Pihkaniskat  FIN  11:26:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English