Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H12 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,7 km
 
1.   Vesa Nokka Rasti 88  FIN  10:52:00   23:10  
2.   Niilo Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:14:00   23:14  
3.   Antti Pasi Kymin Suunnistajat  FIN  10:02:00   23:42  
4.   Otto Latvala Alajärven Ankkurit  FIN  11:06:00   24:31  
5.   Peetu Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:56:00   24:40  
6.   Roni-Ville Rissanen Sonkajärven Pahka  FIN  11:12:00   25:10  
7.   Tuomas Uusitalo Espoon Akilles  FIN  10:20:00   25:38  
8.   Mitri Tuomala Suunta Jyväskylä  FIN  10:48:00   25:48  
9.   Aapo Viippola Oulun Tarmo  FIN  11:08:00   26:19  
10.   Fredrik Kamppinen IF Sibbo-Vargarna  FIN  10:46:00   26:46  
11.   Eetu Pohja KooVee  FIN  11:00:00   27:12  
12.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  10:24:00   27:17  
13.   Eemi Konttila KooVee  FIN  10:10:00   27:25  
14.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti  FIN  10:18:00   27:47  
15.   Sami Härkönen Oulun Tarmo  FIN  10:28:00   28:23  
16.   Matti Kemppainen Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:18:00   29:19  
17.   Veeti Nissinen Puolangan Ryhti  FIN  10:44:00   29:53  
18.   Juho-Pekka Salo Lynx  FIN  10:26:00   30:09  
19.   Mikko Lavi Kuopion Suunnistajat  FIN  10:12:00   30:21  
20.   Eetu Meriläinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:06:00   30:48  
21.   Konsta Määttä Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  10:34:00   30:57  
22.   Sakari Koskela Rasti-Jussit  FIN  10:58:00   32:06  
23.   Olli Ala-Honkola Vaasan Suunnistajat  FIN  10:50:00   33:34  
24.   Valtteri Niska Lapuan Virkiä  FIN  11:04:00   33:55  
25.   Eetu Salonen Kouvolan Suunnistajat  FIN  11:10:00   34:07  
26.   Verneri Mattila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:04:00   34:13  
27.   Daniel Koivisto Kymin Suunnistajat  FIN  10:38:00   34:30  
28.   Aleksi Uotila Helsingin Suunnistajat  FIN  10:54:00   42:51  
29.   Santeri Kuusinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:40:00   44:14  
30.   Otso Westerlund KooVee  FIN  10:32:00   44:52  
31.   Esa Savolainen Pihkaniskat  FIN  10:08:00   48:13  
32.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö  FIN  10:22:00   50:28  
33.   Tomi Holappa Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  10:30:00   1:06:59  
   Samuli Natunen Savon Suunta  FIN  10:00:00   DNF  
   Lauri Tuomisto Rasti-Jussit  FIN  10:14:00   DQ  
   Dmitry Mudrenov Kirishi-Ki  RUS  10:36:00   DNS  
   Dmitry Drachev Kirishi-Ki  RUS  11:16:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English