Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H12TR 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,3 km
 
1.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy  FIN  14:16:00   21:44  
2.   Arttu Lindqvist Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:00:00   22:03  
3.   Kalle Tiitto RasTiimi  FIN  13:54:00   24:09  
4.   Joni Toivo Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:28:00   25:40  
5.   Sebastian Fingerroos Paimion Rasti  FIN  14:12:00   25:47  
6.   Arttu Lukkari Sotkamon Jymy  FIN  13:44:00   26:14  
7.   Elias Kukkonen Oulun Tarmo  FIN  14:10:00   26:50  
8.   Rasmus-Wille Hankaniemi Vesaisen Pojat  FIN  13:34:00   27:12  
9.   Peetu Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:50:00   27:40  
10.   Vili-Aleksi Väisänen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:42:00   27:41  
11.   Juuso Keinänen SK Pohjantähti  FIN  13:24:00   28:20  
12.   Oskari Arvela Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:00:00   28:27  
13.   Severi Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet  FIN  14:06:00   30:35  
14.   Markus Simonen Kalevan Rasti  FIN  13:06:00   31:11  
15.   Konsta Kärkkäinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:58:00   32:09  
16.   Robert Hyvönen RasTiimi  FIN  13:12:00   32:44  
17.   Joose Nurmela Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:04:00   33:26  
18.   Valtteri Kinnunen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:16:00   34:26  
19.   Pieti Liukka Kalevan Rasti  FIN  14:04:00   34:29  
20.   Petka Hummelholm Kalevan Rasti  FIN  13:08:00   36:43  
21.   Aapo Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:02:00   38:50  
22.   Topias Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  13:32:00   42:14  
23.   Elias Liukka Kalevan Rasti  FIN  13:40:00   44:06  
24.   Vili Viitasaari Himangan Urheilijat  FIN  13:30:00   44:16  
25.   Miika Halttunen Kangasniemen Kalske  FIN  13:36:00   52:51  
26.   Ville Järvinen Eura-Kauttuan Urheilijat  FIN  13:14:00   53:38  
27.   Valtteri Mäkelä Pohjankyrön Rasti  FIN  13:22:00   55:53  
   Elias Erkilä Saloisten Reipas  FIN  13:02:00   DQ  
   Olli Jurvakainen Kiimingin Urheilijat  FIN  13:20:00   DNS  
   Vacant1 vac  vac  13:26:00   DNS  
   Matias Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  13:38:00   DQ  
   Eemeli Heino Riihimäen Suunnistajat  FIN  13:46:00   DQ  
   Leevi Partanen Raisu Lumous  FIN  13:48:00   DQ  
   Kalle Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  13:52:00   DQ  
   Elisey Timofeev Kirishi-Ki  RUS  13:56:00   DNS  
   Santtu Kanerva Suunta-Sepot  FIN  14:14:00   DQ  
   Veikko Viitanen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:18:00   DQ  
   Jere Nissinen SK Pohjantähti  FIN  14:20:00   DQ  
   Nikolay Antipov Kirishi-Ki  RUS  14:22:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English