Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H45AL 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,6 km
 
1.   Timo Väyrynen Kymin Suunnistajat  FIN  12:06:00   29:01  
2.   Harri Mehto Vaajakosken Terä  FIN  12:08:00   29:50  
3.   Hannu Helminen Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  12:00:00   30:33  
4.   Juha Kettunen Savon Suunta  FIN  11:28:00   30:40  
5.   Vesa Kemppainen Iisu  FIN  11:24:00   30:51  
6.   Jari Ala-Sankila Mäntän Seudun Eräpirkat  FIN  11:02:00   31:21  
7.   Marko Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  11:44:00   32:13  
8.   Heikki Koskela Rasti-Jussit  FIN  11:52:00   32:55  
9.   Arto Katajamäki Suunta Jurva  FIN  11:34:00   33:25  
10.   Ilkka Korhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:26:00   33:29  
11.   Arto Turkka Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:12:00   33:30  
12.   Petri Hämynen Äänekosken Sarjakuvaseura  FIN  11:32:00   33:41  
13.   Matti Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  11:04:00   33:44  
14.   Juha Kiljunen Rastivarsat  FIN  12:28:00   33:46  
15.   Pentti Shnoro Sonkajärven Pahka  FIN  12:36:00   34:07  
16.   Reima Vanhanen SK Pohjantähti  FIN  12:34:00   34:13  
17.   Johan Byggningsbacka IF Brahe  FIN  11:22:00   35:20  
18.   Pasi Partanen Raisu Lumous  FIN  12:24:00   35:25  
19.   Jussi Karjalainen Kangasala SK  FIN  11:20:00   35:38  
20.   Kari Kaustinen Himangan Urheilijat  FIN  11:58:00   36:18  
21.   Keijo Vaara Lapin Veikot  FIN  11:36:00   37:00  
22.   Kari Koivumäki Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:18:00   37:01  
23.   Harri Virkkala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:06:00   37:51  
24.   Heikki Malmlund Koovee  FIN  12:32:00   38:09  
25.   Tarmo Puoliväli Alajärven Ankkurit  FIN  11:00:00   38:15  
26.   Timo Pietikäinen Pihkaniskat  FIN  12:20:00   38:29  
27.   Samppa Kauppila Oulun Yliopiston Urheiluseura  FIN  11:18:00   39:20  
28.   Jarmo Pyhtinen Posion Pyrintö  FIN  11:38:00   40:01  
29.   Ossi Huhtanen Tampereen Pyrintö  FIN  11:50:00   40:44  
30.   Sakari Heikkinen Rasti-Hyry  FIN  11:10:00   40:53  
31.   Timo Peltonen Sonkajärven Pahka  FIN  12:16:00   41:45  
32.   Pekka Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:40:00   41:48  
33.   Tuomo Rantapelkonen Oulun NMKY  FIN  12:10:00   42:21  
34.   Matti Kankkunen Sonkajärven Pahka  FIN  11:56:00   43:22  
35.   Antti Rantala Pihkaniskat  FIN  11:46:00   44:27  
36.   Jari Kekkinen Pihkaniskat  FIN  11:08:00   45:18  
37.   Anssi Raitanen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  11:16:00   45:33  
38.   Ari Piitulainen Kalevan Rasti  FIN  12:14:00   46:47  
39.   Marko Koskiaho Vehkalahden Veikot  FIN  11:42:00   48:14  
40.   Jari Karppinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:02:00   50:23  
41.   Vesa Hallikainen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:14:00   1:04:42  
   Jari Väisänen Kalevan Rasti  FIN  11:26:00   DQ  
   Kari Mäkinen Sonkajärven Pahka  FIN  11:30:00   DQ  
   Timo Suhonen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:04:00   DQ  
   Reima Katajamäki Suunta Jurva  FIN  12:22:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English