Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H60AL 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
4,0 km
 
1.   Hannu Lahti Päijät-Rasti  FIN  13:47:00   43:44  
2.   Olli Knaapi Turun Metsänkävijät  FIN  14:57:00   44:02  
3.   Rauno Vanhalakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:01:00   44:38  
4.   Jouko Roivainen Vaalan Karhu  FIN  15:31:00   45:11  
5.   Veikko Savolainen Pihkaniskat  FIN  13:13:00   45:43  
6.   Hannes Loikkanen Savon Suunta  FIN  13:01:00   45:54  
6.   Markku Kuusiniemi Länsi-Lavian Loiske  FIN  13:53:00   45:54  
8.   Vesa Kätkä Ykspihlajan Reima  FIN  13:39:00   46:26  
9.   Kari Heinonen Keravan Urheilijat  FIN  14:31:00   46:28  
10.   Pertti Euren Rastikarhut  FIN  14:43:00   47:15  
11.   Kullervo Torikka Karihaaran Karu  FIN  15:05:00   47:17  
12.   Seppo Väyrynen Juuan Jänne  FIN  14:39:00   47:57  
13.   Heino Sarkkinen Lahden Työväen Hiihtäjät  FIN  13:09:00   49:02  
14.   Reino Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  13:31:00   49:04  
15.   Veikko Oinonen Viitasaaren Suunta  FIN  13:27:00   49:16  
16.   Kari Käyhkö Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:33:00   49:24  
17.   Leo Karhulahti Kokkolan Suunnistajat  FIN  15:19:00   49:48  
18.   Aarno Saviaho Hyvinkään Rasti  FIN  15:11:00   51:10  
19.   Martti Mykkänen Siilin Rasti  FIN  14:37:00   52:03  
20.   Kauko Myllymaa Oulun Reipas  FIN  15:27:00   52:32  
21.   Matti Hourula Ykspihlajan Reima  FIN  15:07:00   52:53  
22.   Martti Kukkola Oulaisten Huima  FIN  15:09:00   52:55  
23.   Risto Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  13:49:00   53:04  
24.   Veli-Matti Tiitinen Suonenjoen Vasama  FIN  13:29:00   53:38  
25.   Timo Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  13:45:00   54:14  
26.   Heikki Korva Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:55:00   54:40  
27.   Veli-Matti Uunila Himangan Urheilijat  FIN  14:17:00   55:16  
28.   Samuli Törmälä Ylivieskan Kuula  FIN  14:11:00   55:18  
29.   Raimo Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  14:09:00   55:19  
30.   Erkki Jokela Leppävaaran Sisu  FIN  13:33:00   56:17  
31.   Pentti Kela Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:37:00   57:03  
32.   Martti Asikainen SK Vuoksi  FIN  14:15:00   58:20  
33.   Hannu Juutinen SK Pohjantähti  FIN  15:17:00   58:39  
34.   Osmo Tuominen Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:15:00   58:49  
35.   Raimo Lindberg Rajamäen Rykmentti  FIN  13:17:00   59:02  
36.   Martti Kuusisto Vakka-Rasti  FIN  15:23:00   59:11  
37.   Ensio Saari Pohjankyrön Rasti  FIN  14:51:00   59:30  
38.   Veijo Märsy Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:27:00   1:00:30  
39.   Hannu Humalamäki Ähtärin Urheilijat  FIN  14:53:00   1:02:20  
40.   Markku Remes Oulun Reipas  FIN  14:21:00   1:03:43  
41.   Mikko Jaako SK Pohjantähti  FIN  13:05:00   1:04:02  
42.   Esko Liutu Rasti-Lukko  FIN  13:51:00   1:06:00  
43.   Pentti Närhi Jämsän Retki-Veikot  FIN  14:19:00   1:06:06  
44.   Aimo Rikkinen Luumäen Rasti  FIN  14:03:00   1:06:19  
45.   Teemu Moilanen Pulkkilan Ponsi  FIN  15:29:00   1:06:21  
46.   Antero Remes Oulun Reipas  FIN  13:35:00   1:06:57  
47.   Jouko Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:45:00   1:07:16  
48.   Esko Tarvainen Raision Kuula  FIN  15:15:00   1:07:34  
49.   Kalevi Tapaninaho Oulun NMKY  FIN  15:21:00   1:08:17  
50.   Martti Joensuu Nivalan Urheilijat  FIN  13:41:00   1:08:19  
51.   Jukka Aaltonen IF Brahe  FIN  14:35:00   1:09:07  
52.   Tuomo Heinonen Pihkaniskat  FIN  14:59:00   1:09:43  
53.   Heikki Penttinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:19:00   1:10:39  
54.   Esko Anttonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  15:03:00   1:11:06  
55.   Arto Ylinen Oriveden Ponnistus  FIN  13:59:00   1:12:07  
56.   Kaj Ahlbäck Pargas IF  FIN  13:07:00   1:13:58  
57.   Esko Hytönen Savon Suunta  FIN  14:07:00   1:14:49  
58.   Matti Monola Luumäen Rasti  FIN  13:03:00   1:15:10  
59.   Jouko Jalarvo LLuja  FIN  14:23:00   1:17:49  
60.   Mauri Junnola Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:11:00   1:19:40  
61.   Kaarlo Koivisto Tampereen Pyrintö  FIN  14:41:00   1:21:21  
62.   Erkki Marila Hiisirasti  FIN  15:13:00   1:21:27  
63.   Yrjö Sorvari Sotkamon Jymy  FIN  14:05:00   1:33:49  
64.   Jussi Helin Suonenjoen Vasama  FIN  14:55:00   1:34:08  
65.   Mauno Kuisma Someron Esa  FIN  15:25:00   1:43:23  
66.   Pertti Saaristo Lammin Säkiä  FIN  13:25:00   2:13:44  
   Markku Myllyaho Saloisten Reipas  FIN  13:23:00   DNS  
   Raimo Holappa Haukiputaan Heitto  FIN  14:25:00   DNS  
   Pekka Törmälä Sonkajärven Pahka  FIN  14:29:00   DNS  
   Aarne Peltonen Saloisten Reipas  FIN  14:47:00   DQ  
   Arto Honkonen Saarijärven Pullistus  FIN  14:49:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English