Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H60AL 2. day

Smart Follow

        Starting time Finish
4,1 km
 
1.   Hannes Loikkanen Savon Suunta  FIN  11:51:00   40:04  
2.   Rauno Vanhalakka Kouvolan Suunnistajat  FIN  12:49:00   41:07  
3.   Vesa Kätkä Ykspihlajan Reima  FIN  12:05:00   43:40  
4.   Olli Knaapi Turun Metsänkävijät  FIN  12:35:00   44:28  
5.   Veikko Savolainen Pihkaniskat  FIN  12:15:00   45:58  
6.   Kari Heinonen Keravan Urheilijat  FIN  11:55:00   46:20  
7.   Veikko Oinonen Viitasaaren Suunta  FIN  11:45:00   47:45  
8.   Hannu Lahti Päijät-Rasti  FIN  11:07:00   48:22  
9.   Jouko Roivainen Vaalan Karhu  FIN  11:23:00   48:40  
10.   Aarne Peltonen Saloisten Reipas  FIN  12:13:00   48:54  
11.   Seppo Väyrynen Juuan Jänne  FIN  11:49:00   49:05  
12.   Kari Käyhkö Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:23:00   50:20  
13.   Aarno Saviaho Hyvinkään Rasti  FIN  12:55:00   50:28  
14.   Pertti Euren Rastikarhut  FIN  11:53:00   51:28  
15.   Samuli Törmälä Ylivieskan Kuula  FIN  11:41:00   51:49  
16.   Erkki Jokela Leppävaaran Sisu  FIN  11:03:00   51:50  
17.   Heino Sarkkinen Lahden Työväen Hiihtäjät  FIN  11:57:00   51:58  
18.   Martti Asikainen SK Vuoksi  FIN  12:09:00   52:01  
19.   Hannu Juutinen SK Pohjantähti  FIN  12:27:00   53:22  
20.   Veli-Matti Tiitinen Suonenjoen Vasama  FIN  12:25:00   55:26  
21.   Veli-Matti Uunila Himangan Urheilijat  FIN  11:33:00   55:46  
22.   Martti Mykkänen Siilin Rasti  FIN  13:17:00   56:17  
23.   Veijo Märsy Kokkolan Suunnistajat  FIN  13:09:00   57:31  
24.   Markku Kuusiniemi Länsi-Lavian Loiske  FIN  12:33:00   57:35  
25.   Heikki Korva Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:17:00   58:53  
26.   Raimo Kinnunen SK Pohjantähti  FIN  11:29:00   59:24  
27.   Markku Myllyaho Saloisten Reipas  FIN  13:25:00   1:00:24  
28.   Martti Kuusisto Vakka-Rasti  FIN  12:17:00   1:00:32  
29.   Kauko Myllymaa Oulun Reipas  FIN  11:27:00   1:00:47  
30.   Erkki Marila Hiisirasti  FIN  11:19:00   1:01:19  
31.   Mikko Jaako SK Pohjantähti  FIN  12:51:00   1:01:31  
32.   Heikki Penttinen Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:29:00   1:02:20  
33.   Ensio Saari Pohjankyrön Rasti  FIN  11:31:00   1:02:25  
34.   Kullervo Torikka Karihaaran Karu  FIN  12:41:00   1:02:37  
35.   Risto Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  11:37:00   1:02:46  
36.   Raimo Lindberg Rajamäen Rykmentti  FIN  12:03:00   1:03:04  
37.   Aimo Rikkinen Luumäen Rasti  FIN  11:09:00   1:03:33  
38.   Reino Valkonen Hankasalmen Hanka  FIN  11:01:00   1:03:43  
39.   Martti Kukkola Oulaisten Huima  FIN  12:37:00   1:04:22  
40.   Tuomo Heinonen Pihkaniskat  FIN  11:21:00   1:04:28  
41.   Kalevi Tapaninaho Oulun NMKY  FIN  11:05:00   1:04:45  
41.   Matti Hourula Ykspihlajan Reima  FIN  13:19:00   1:04:45  
43.   Hannu Humalamäki Ähtärin Urheilijat  FIN  12:01:00   1:04:52  
44.   Matti Monola Luumäen Rasti  FIN  12:47:00   1:05:06  
45.   Jouko Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:43:00   1:06:23  
46.   Leo Karhulahti Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:43:00   1:06:27  
47.   Teemu Moilanen Pulkkilan Ponsi  FIN  11:39:00   1:06:42  
48.   Erkki Katajisto Kankaanpään Suunnistajat  FIN  11:13:00   1:09:09  
49.   Esko Hytönen Savon Suunta  FIN  13:03:00   1:10:00  
50.   Pentti Närhi Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:07:00   1:10:38  
51.   Timo Alasuvanto Kalajoen Junkkarit  FIN  13:13:00   1:10:50  
52.   Jukka Aaltonen IF Brahe  FIN  13:27:00   1:11:13  
53.   Antero Remes Oulun Reipas  FIN  13:05:00   1:12:48  
54.   Arto Honkonen Saarijärven Pullistus  FIN  13:01:00   1:13:50  
55.   Jouko Jalarvo LLuja  FIN  11:25:00   1:14:34  
56.   Mauri Junnola Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:21:00   1:14:48  
57.   Kaj Ahlbäck Pargas IF  FIN  12:19:00   1:15:02  
58.   Raimo Holappa Haukiputaan Heitto  FIN  12:11:00   1:15:22  
59.   Esko Tarvainen Raision Kuula  FIN  11:47:00   1:18:21  
60.   Pertti Saaristo Lammin Säkiä  FIN  13:15:00   1:22:41  
61.   Markku Remes Oulun Reipas  FIN  12:29:00   1:23:55  
62.   Arto Ylinen Oriveden Ponnistus  FIN  13:11:00   1:27:03  
63.   Pentti Kela Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:39:00   1:27:26  
64.   Mauno Kuisma Someron Esa  FIN  12:53:00   1:28:20  
65.   Esko Anttonen Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:11:00   1:28:42  
66.   Esko Liutu Rasti-Lukko  FIN  11:15:00   1:33:57  
67.   Kaarlo Koivisto Tampereen Pyrintö  FIN  13:07:00   1:38:41  
68.   Yrjö Sorvari Sotkamon Jymy  FIN  12:45:00   1:41:22  
69.   Jussi Helin Suonenjoen Vasama  FIN  13:31:00   1:52:11  
   Osmo Tuominen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:59:00   DNS  
   Pekka Törmälä Sonkajärven Pahka  FIN  12:21:00   DNS  
   Martti Joensuu Nivalan Urheilijat  FIN  12:57:00   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English