Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H65A 3. day

Smart Follow

        Starting time Finish
2,7 km
 
1.   Lauri Mikkonen KontiolU  FIN  13:09:00   23:59  
2.   Raimo Saaranen Siilin Rasti  FIN  12:47:00   24:58  
3.   Jukka Savolainen Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:25:00   25:01  
4.   Jorma Salminen Vaalan Karhu  FIN  13:13:00   25:30  
5.   Esko Taipalus Rastiketut  FIN  13:05:00   25:54  
6.   Juhani Mäkinen Saloisten Reipas  FIN  13:11:00   26:02  
7.   Jouko Torvikoski Järvenpään Palo  FIN  11:49:00   26:36  
8.   Paavo Rönkkö Espoon Suunta  FIN  13:01:00   26:41  
9.   Mikko Palomäki Hyvinkään Rasti  FIN  11:55:00   27:20  
10.   Jussi Viitasaari Himangan Urheilijat  FIN  12:03:00   27:39  
11.   Seppo Karjalainen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:19:00   27:59  
12.   Voitto Erkinheimo Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  11:51:00   28:18  
13.   Pertti Havia Maarian Mahti  FIN  13:03:00   28:24  
14.   Yrjö Nikkinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:59:00   29:00  
15.   Unto Kervinen Järvenpään Palo  FIN  12:27:00   29:57  
16.   Berndt Engström Pargas IF  FIN  12:53:00   30:09  
17.   Eino Karppinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:49:00   31:09  
18.   Olavi Lukkarinen SK Pohjantähti  FIN  12:37:00   32:23  
19.   Kalervo Mattila Rastikarhut  FIN  12:11:00   32:38  
20.   Jorma Saarimäki Vaasan Suunnistajat  FIN  13:15:00   33:08  
21.   Rauno Kaipala SK Pohjantähti  FIN  11:57:00   33:46  
22.   Erkki Pietiläinen Perämeren Rasti  FIN  12:39:00   33:47  
23.   Eero Korhonen RasTiimi  FIN  12:31:00   34:19  
24.   Viljo Kajava Kuopion Suunnistajat  FIN  13:17:00   34:35  
25.   Seppo Heino Rastikarhut  FIN  12:57:00   34:50  
26.   Reijo Orrensalo Turun Visat  FIN  12:09:00   35:19  
27.   Tauno Partanen Säyneisen Salpa  FIN  11:47:00   36:01  
28.   Pauli Lahma Jämsän Retki-Veikot  FIN  12:07:00   36:10  
29.   Matti Elonen Rasti-Lukko  FIN  12:55:00   36:19  
30.   Kari Niinistö Angelniemen Ankkuri  FIN  12:33:00   38:38  
31.   Reino Kukkohovi Oulunsalon Vasama  FIN  12:29:00   40:27  
32.   Lauri Lehtinen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:05:00   42:47  
33.   Markku Lassila Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:35:00   43:13  
34.   Jarmo Kalliomäki Suunta Jurva  FIN  12:43:00   47:19  
35.   Jukka Niinimäki Hyvinkään Rasti  FIN  12:21:00   47:20  
36.   Pentti Kamila Laihian Luja  FIN  12:17:00   48:11  
37.   Alpo Pelkonen Oulunsalon Vasama  FIN  11:53:00   49:01  
38.   Simo Wallin Turun Visat  FIN  12:51:00   54:26  
39.   Esko Linna Nivalan Urheilijat  FIN  12:45:00   54:55  
   Heikki Pajukangas Kaustisen Pohjan-Veikot  FIN  11:45:00   DNS  
   Eero Lassila Tuupovaaran Sepot  FIN  12:01:00   DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English