AKTIA - maantiejuoksu cup 2012-2013

MYL 4. day

Smart Follow

        Starting time Finish
10,0 km
 
1.   Ralf Lipp Viro    13:00:00   35:49  
2.   Petri Juuti Kenttäurheilijat-58    13:00:00   36:03  
3.   Teemu Väre Paimion Rasti    13:00:00   36:39  
4.   Jari Välikorpi Ku-58    13:00:00   37:31  
5.   Pyry Ilmarinen Lönsi-Uudenmaan Urheilijat    13:00:00   37:33  
6.   Janne Jokiranta Anjalan Liitto    13:00:00   37:39  
7.   Mika Jokiranta Kouvola    13:00:00   37:44  
8.   Timo Mähönen HPV    13:00:00   37:52  
9.   Antti Leinonen Helsinki    13:00:00   38:11  
10.   Jari Virtanen Rajan Urheilijat    13:00:00   38:14  
11.   Juhana Myllyniemi Runners Club    13:00:00   38:26  
12.   Juha Löppönen Helsingin Jyry    13:00:00   38:44  
13.   Jari Nylander Helsingin Tarmo    13:00:00   38:57  
14.   Janne Väisänen Århus Skiklub    13:00:00   39:16  
15.   Juha Hirsimäki Tampereen Pyrintö    13:00:00   39:20  
16.   Antti Kaivosaari Relator Oy    13:00:00   39:27  
17.   Patrik Väisänen Kymin Koskenpojat    13:00:00   40:00  
18.   Jani Mattsson Korson Kengurut    13:00:00   40:05  
19.   Kim Krouglov Helsingin Kisa-Veikot    13:00:00   40:05  
20.   Michael Sandvall Esbo IF    13:00:00   40:25  
21.   Timo Honka     13:00:00   40:58  
22.   Toni Piispa Kenttäurheilijat-58    13:00:00   41:12  
23.   Mikko Pihlajavesi Kenttäurheilijat-58    13:00:00   41:29  
24.   Topias Kukkasniemi Helsinki Triathlon    13:00:00   42:11  
25.   Tony Repo Kenttäurheilijat-58    13:00:00   42:57  
26.   Martti Näsäkkälä KU-58    13:00:00   43:11  
27.   Sami Ylikangas Lahti    13:00:00   46:56  
28.   Ilkka Pekkala Viipurin Urheilijat    13:00:00   50:48  
   Sampo Luukkainen Runner*s High       DNS  
   Jussi Makkonen Helsingin Kisa-Veikot       DNS  
   Antti Kaartinen Helsinki       DNS  
   Saku Tihueräinen Vantaa       DNS  
   Aki Kemppainen Helsingin Jyry       DNS  
   Pekka Autere Helsinki Triathlon       DNS  
   Henrik Borenius Helsinki       DNS  
   Pekka Kokko Nokia Marathon Team       DNS  
   Tuomas Sovijärvi Helsinki Trail Running Club       DNS  
   Juha Jumisko Endurance       DNS  
   Mikko Järvinen Runners club       DNS  
   Joona Ojapalo SIF       DNS  
   Juha Nurmela Arc Sport    13:00:00   DNS  
   Timo Hasanen Helsinki    13:00:00   DNS  
   Juha Hihnala Korson Kengurut    13:00:00   DNS  
   Arttu Vattulainen Joensuun Kataja    13:00:00   DNS  
   Antti Pasanen Espoo    13:00:00   DNS  
   Iiro Koskinen FC Elite    13:00:00   DNS  
   Mika Ovaskainen Helsinki    13:00:00   DNS  
   matti Karhumäki Kuoreveden Kärki    13:00:00   DNS  
   Ole Halonen Helsinki    13:00:00   DNS  
   Tommi Hytönen Kenttäurheilijat-58    13:00:00   DNS  
   Tapio Hietanen Otaniemen Jyllääjät    13:00:00   DNS  
   Teemu Palkki Tunkki Pitoon    13:00:00   DNS  
   Jarmo Hollanti Puistolan Urheilijat    13:00:00   DNS  
   Tomi Halme FMR    13:00:00   DNS  
   Matti Lehmusvaara Helsinki    13:00:00   DNS  
   Matti Rousku Espoon Tapiot    13:00:00   DNS  
   Martti Nisäkkälä KU-58    13:00:00   DNS  
   Timo Hytönen Hinthaaran Viri    13:00:00   DNS  
   Sami Kallela Runners High    13:00:00   DNS  
   Esa Koli Finnish Marathon Runners    13:00:00   DNS  
   Thomas Sandvall SIF    13:00:00   DNS  
   Mats Hästö Laakson Lompottajat    13:00:00   DNS  
   Tuomas Lunttila Saarijärven Pullistus    13:00:00   DNS  
   Jani Puhakka Triathlon Team Kotka    13:00:00   DNS  
   Jarkko Järvenpää Haijaa.fi    13:00:00   DNS  
   Lauri Lappalainen Orimattilan Jymy    13:00:00   DNS  
   Antti Perälä Pori    13:00:00   DNS  
   Otso Klemola Kenttäurheilijat-58    13:00:00   DNS  
   Hannu Rytkönen Helsinki Triathlon    13:00:00   DNS  
   Panu Jantunen Parikkalan Urheilijat    13:00:00   DNS  
   Mikko Patana Laihian Luja    13:00:00   DNS  
   Hannu Granberg Runners High    13:00:00   DNS  
   Marko Savolainen Helsingin Jyry    13:00:00   DNS  
   Sami Haverinen Event-Travel    13:00:00   DNS  
   Ville Heikkilä Lammin Säkiä    13:00:00   DNS  
   Aki Ikonen     13:00:00   DNS  
   Jussi Pajunen Helsinki    13:00:00   DNS  
   Magnus Hellström Sjundeå IF    13:00:00   DNS  
   Jarkko Suomela Puistolan Urheilijat    13:00:00   DNS  
   Jani Strömsholm Kenttäurheilijat-58    13:00:00   DNS  
   Olli Pakkanen Peräkylän Ponnistus    13:00:00   DNS  
   Tomi Mikkola     13:00:00   DNS  
   Otto Laitinen Helsingin Liikuntavirasto    13:00:00   DNS  
   Saku Puumala Lujatalo Oy    13:00:00   DNS  
   Testaye Amare Kenttäurheilijat-58    13:00:00   DNS  
   Tõnis Nimmerfeldt Vantaa    13:00:00   DNS  
   Petteri Miettinen KU-58 Maratonkoulu    13:00:00   DNS  
   Andreas Hall IF Femman    13:00:00   DNS  
   Jussi Plathán Espoo    13:00:00   DNS  
   Lauri Lipiäinen Sjundeå IF    13:00:00   DNS  
   Jarno Tuuri Kenttäurheilijat-58    13:00:00   DNS  
   Mikael Illman Kenttäurheilijat-58    13:00:00   DNS  
   Marko Kylmälä Keuda    13:00:00   DNS  
   Juha-Pekka Konttinen   13:00:00   DNS  
   Marko E. Takanen Espoo    13:00:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English