eSprint ja Huippuliigan 1. osakilpailu, 20.4.2013

D21E

Smart Follow

        Starting time Intermediate
0,1
Intermediate
1,8 km
Intermediate
1,9 km
Intermediate
2,5 km
Intermediate
2,7 km
Finish
3,1 km
 
1.   Minna Kauppi Asikkalan Raikas  FIN  11:36:28   28 (1)  7:44 (1)  8:33 (1)  10:52 (1)  11:29 (1)  12:59  
2.   Rahel Friederich Sweden  SUI  11:24:28   30 (8)  8:05 (3)  8:48 (2)  10:58 (2)  11:34 (2)  13:07  
3.   Anna Närhi Hiidenkiertäjät  FIN  11:25:28   28 (1)  8:03 (2)  8:52 (3)  11:09 (3)  11:49 (3)  13:26  
4.   Anni-Maija Fincke Tampereen Pyrintö  FIN  11:35:28   30 (8)  8:09 (6)  9:00 (5)  11:09 (3)  11:51 (4)  13:27  
5.   Marika Teini SK Pohjantähti  FIN  11:32:28   28 (1)  8:06 (4)  8:53 (4)  11:13 (5)  11:52 (5)  13:29  
6.   Sofia Haajanen SK Pohjantähti  FIN  11:37:28   30 (8)  8:08 (5)  9:01 (6)  11:19 (6)  11:57 (6)  13:30  
7.   Venla Niemi Tampereen Pyrintö  FIN  11:29:28   32 (21)  8:12 (7)  9:03 (7)  11:22 (8)  12:00 (7)  13:35  
8.   Yvonne Gunell Pargas IF  FIN  11:14:28   32 (21)  8:21 (9)  9:06 (8)  11:20 (7)  12:00 (7)  13:40  
9.   Merja Rantanen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:30:28   31 (15)  8:28 (12)  9:18 (12)  11:35 (9)  12:10 (9)  13:41  
10.   Maija Sianoja MS Parma  FIN  11:21:28   31 (15)  8:34 (13)  9:19 (13)  11:39 (11)  12:16 (11)  13:52  
10.   Saila Kinni Tampereen Pyrintö  FIN  11:33:28   29 (6)  8:20 (8)  9:11 (9)  11:36 (10)  12:15 (10)  13:52  
12.   Tuulia Viberg MS Parma  FIN  11:38:28   28 (1)  8:27 (11)  9:17 (11)  11:46 (14)  12:23 (13)  14:00  
13.   Sari Anttonen Keuruun Kisailijat  FIN  11:22:28   29 (6)  8:26 (10)  9:16 (10)  11:45 (12)  12:22 (12)  14:02  
14.   Ulrika Uotila Koovee  FIN  11:34:28   30 (8)  8:38 (15)  9:28 (15)  11:53 (15)  12:33 (15)  14:04  
15.   Heini Wennman SK Pohjantähti  FIN  11:27:28   30 (8)  8:37 (14)  9:26 (14)  11:45 (12)  12:27 (14)  14:09  
16.   Outi Ojanen Kangasala SK  FIN  11:23:28   32 (21)  8:49 (19)  9:36 (17)  11:56 (16)  12:33 (15)  14:11  
17.   Jenny Paulin Hiidenkiertäjät  FIN  11:00:28   31 (15)  8:50 (20)  9:37 (19)  12:03 (17)  12:46 (17)  14:27  
17.   Karoliina Sundberg Lynx  FIN  11:28:28   30 (8)  9:00 (22)  9:50 (22)  12:10 (19)  12:50 (18)  14:27  
19.   Aino Mänkärlä Lynx  FIN  11:16:28   34 (32)  9:03 (23)  9:50 (22)  12:12 (21)  12:55 (23)  14:29  
20.   Mari Väänänen Kalevan Rasti  FIN  11:18:28   31 (15)  8:46 (16)  9:33 (16)  12:09 (18)  12:50 (18)  14:30  
21.   Tytti Kirvesmies Tampereen Pyrintö  FIN  10:59:28   32 (21)  8:48 (17)  9:41 (20)  12:12 (21)  12:52 (20)  14:33  
22.   Inga Dambe Paimion Rasti  FIN  11:31:28   31 (15)  9:07 (26)  9:55 (26)  12:16 (23)  12:53 (22)  14:35  
23.   Marjo Liikanen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:10:28   33 (29)  8:48 (17)  9:36 (17)  12:10 (19)  12:52 (20)  14:39  
24.   Anni Heikkonen Rastikarhut  FIN  11:17:28   32 (21)  8:53 (21)  9:41 (20)  12:16 (23)  13:01 (24)  14:46  
25.   Riina Kuuselo Tampereen Pyrintö  FIN  11:19:28   1:00:01 (37)  1:08:24 (37)  1:09:11 (37)  1:12:17 (37)  1:12:51 (37)  14:49  
26.   Hanna Raitanen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:06:28   28 (1)  9:04 (24)  9:54 (25)  12:28 (25)  13:10 (25)  14:53  
27.   Sanna Andelin Lahden Taimi  FIN  11:09:28   33 (29)  9:18 (29)  10:10 (29)  12:32 (26)  13:15 (26)  14:59  
28.   Mira Kaskinen Rastikarhut  FIN  11:15:28   35 (34)  9:04 (24)  9:53 (24)  12:36 (27)  13:19 (27)  15:02  
29.   Miia Niittynen Koovee  FIN  11:02:28   30 (8)  9:11 (27)  10:01 (27)  12:42 (29)  13:24 (28)  15:03  
30.   Caballero Alicia Cobo SK Pohjantähti  ESP  11:13:28   35 (34)  9:25 (31)  10:15 (30)  12:39 (28)  13:24 (28)  15:11  
31.   Mia Taini Koovee  FIN  11:04:28   33 (29)  9:12 (28)  10:04 (28)  12:48 (30)  13:32 (30)  15:20  
32.   Päivi Autio Hiisirasti  FIN  11:08:28   32 (21)  9:19 (30)  10:15 (30)  13:03 (31)  13:47 (31)  15:35  
33.   Laura Leijola Hiidenkiertäjät  FIN  11:03:28   36 (36)  9:38 (32)  10:30 (32)  13:19 (32)  14:04 (32)  15:48  
34.   Sara Forsström OK Raseborg  FIN  11:05:28   32 (21)  9:58 (34)  10:48 (34)  13:31 (34)  14:12 (34)  15:51  
35.   Susanna Tervo MS Parma  FIN  11:12:28   32 (21)  9:50 (33)  10:43 (33)  13:23 (33)  14:04 (32)  15:56  
36.   Anne-Mari Leskinen Lynx  FIN  11:01:28   31 (15)  10:14 (35)  11:13 (35)  13:53 (35)  14:35 (35)  16:26  
37.   Sari Nurmela Vehkalahden Veikot  FIN  11:07:28   34 (32)  12:12 (36)  13:08 (36)  16:02 (36)  16:44 (36)  18:30  
   Heini Papinsaari Kangasala SK  FIN  11:11:28                  DNS  
   Laura Lammila Paimion Rasti  FIN  11:20:28                  DNS  
   Kirsi Nurmi IFK Göteborg  FIN  11:26:28                  DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English