Hiihtosuunnistuksen SM keskimatka 16.3.2013 Alajärvellä

D16

Smart Follow

        Starting time Finish
4,9 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:18:00   20:25  
2.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  13:22:00   20:40  
3.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  13:28:00   21:02  
4.   Tuuli Suutari Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:12:00   21:07  
5.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  13:00:00   21:08  
6.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  13:16:00   21:34  
7.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  12:48:00   22:08  
8.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  12:14:00   22:13  
9.   Aurora Näsi SK Pohjantähti  FIN  13:14:00   22:17  
10.   Laura Kotila Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:24:00   22:19  
11.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  12:58:00   22:27  
12.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:04:00   22:30  
13.   Essi Rantanen MS Parma  FIN  12:00:00   22:43  
14.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:56:00   22:47  
15.   Satu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  12:28:00   23:24  
16.   Anu Tuomisto Vaasan Suunnistajat  FIN  12:36:00   23:25  
17.   Krista Lahtinen Rajamäen Rykmentti  FIN  13:26:00   23:32  
18.   Maiju Kovanen Suunta Jyväskylä  FIN  12:46:00   23:50  
19.   Ellen Myrskog IK Kronan  FIN  12:30:00   23:51  
20.   Susanna Aho Länsi-Lavian Loiske  FIN  13:10:00   23:57  
21.   Hanne-Line Ekström MS Parma  FIN  12:52:00   24:20  
22.   Ronja Kontkanen Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  13:02:00   24:40  
23.   Linnea Myrskog IK Kronan  FIN  12:20:00   24:45  
24.   Heidi Plit Lynx  FIN  12:40:00   24:57  
25.   Annika Pajula Pirkkalan Hiihtäjät  FIN  12:44:00   26:03  
26.   Tuuli Heikkilä Lynx  FIN  12:16:00   26:46  
27.   Rebecca Ek IF Minken  FIN  12:54:00   26:48  
28.   Anni Kivilaakso Lynx  FIN  12:22:00   27:03  
28.   Elisa Viholainen Suunta Jyväskylä  FIN  12:50:00   27:03  
30.   Roosa Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:32:00   27:11  
31.   Sonia Juutilainen SK Vuoksi  FIN  13:20:00   27:16  
32.   Pinja Koskinen Rajamäen Rykmentti  FIN  12:26:00   27:22  
33.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  13:06:00   27:30  
34.   Aino Rinta-Koski Vaasan Suunnistajat  FIN  12:12:00   30:46  
35.   Suvi Hietaharju Rasti-Jussit  FIN  12:04:00   31:39  
36.   Hilla Vahvelainen Tampereen Pyrintö  FIN  12:08:00   31:51  
37.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  12:18:00   32:03  
38.   Annika Sopo Kuopion Suunnistajat  FIN  12:38:00   32:21  
39.   Riikka Pihlajamaa Ylivieskan Kuula  FIN  12:24:00   32:39  
40.   Julia Torrkulla IF Femman  FIN  12:10:00   35:50  
41.   Anni Peltola Lapuan Virkiä  FIN  12:06:00   38:42  
   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  12:02:00   DQ  
   Susanna Pihlajamaa Ylivieskan Kuula  FIN  12:34:00   DNS  
   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  12:42:00   DQ  
   Jonna Juva Angelniemen Ankkuri  FIN  13:08:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English