Valtakunnalliset KLL MAASTOT Vierumäki 23.05.2013

Pojat 14

Smart Follow

        Starting time Intermediate
0,75
Intermediate
1,50 km
Intermediate
2,25 km
Finish
3,00 km
 
1.   Manu Lahtinen Pitkäjärven koulu    14:00:00   2:28 (1)  5:06 (1)  7:45 (1)  10:18  
2.   Kevin Lindholm Lovisanejdens högstadium    14:00:00   2:28 (2)  5:07 (2)  7:46 (2)  10:19  
3.   Pensasto Daniel Ehnroosin koulu    14:00:00   2:28 (2)  5:08 (3)  7:50 (3)  10:31  
4.   Kalle Parantainen Laajasalon Peruskoulu    14:00:00   2:29 (4)  5:08 (4)  7:51 (4)  10:31  
5.   Eemeli Kotila Kuusiston koulu    14:00:00   2:35 (9)  5:18 (5)  8:03 (5)  10:51  
6.   Tomi Koponen Ahmon koulu    14:00:00   2:32 (5)  5:20 (6)  8:11 (6)  10:57  
7.   Niemi Topias Pohjois-Haagan yhteiskoulu    14:00:00   2:38 (13)  5:25 (10)  8:15 (10)  10:57  
8.   Veeti Otsamo Viikin normaalikoulu    14:00:00   2:38 (14)  5:26 (11)  8:16 (11)  10:58  
9.   Juuso Lampinen Kalevankankaan koulu    14:00:00   2:38 (11)  5:25 (9)  8:15 (9)  10:58  
10.   Janne Kanerva Launeen koulu    14:00:00   2:35 (8)  5:20 (7)  8:14 (8)  10:59  
11.   Robin Jalkanen Strömborgsta högstadiet    14:00:00   2:34 (7)  5:22 (8)  8:12 (7)  11:08  
12.   Leo Rantahalvari Säkylän Yhteiskoulu    14:00:00   2:44 (20)  5:37 (16)  8:29 (13)  11:20  
13.   Uusitalo Tuomas Kasavuoren koulu    14:00:00   2:40 (16)  5:30 (12)  8:29 (14)  11:26  
14.   Matias Lepistö Valkealan yläkoulu    14:00:00   2:38 (11)  5:32 (14)  8:28 (12)  11:28  
15.   Antti Järviniemi Pikkolan yläaste    14:00:00   2:47 (24)  5:41 (19)  8:41 (16)  11:38  
16.   Mikael Lindén Elimäen yläaste    14:00:00   2:42 (17)  5:40 (18)  8:40 (15)  11:39  
17.   Tuomas Seppälä Säkylän Yhteiskoulu    14:00:00   2:45 (21)  5:47 (21)  8:55 (21)  11:48  
18.   Aake Raudaskoski Niva-Kaijan koulu    14:00:00   5:36 (31)  8:42 (31)     11:49  
19.   Severi Parikka Kanavan koulu    14:00:00   2:33 (6)  5:31 (13)  8:44 (18)  11:50  
20.   Akseli Loikkanen Hatsalan Koulu    14:00:00   2:39 (15)  5:33 (15)  8:42 (17)  11:54  
21.   Paavo Asikainen Ahmon koulu    14:00:00   2:37 (10)  5:39 (17)  8:49 (19)  11:56  
22.   Joona Eskelinen Riihenmäen koulu    14:00:00   2:45 (22)  5:51 (23)  8:58 (22)  11:57  
23.   Valtter Pennanen Ahmon koulu    14:00:00   2:44 (19)  5:45 (20)  8:50 (20)  11:58  
24.   Onni Rantahalvari Säkylän Yhteiskoulu    14:00:00   2:45 (22)  5:50 (22)  9:07 (23)  12:27  
25.   Jaakko Järviniemi Pikkolan yläaste    14:00:00   2:51 (25)  6:04 (25)  9:20 (25)  12:34  
26.   Roni Rytkönen Taavetin koulu    14:00:00   2:42 (18)  5:57 (24)  9:16 (24)  12:38  
27.   Santeri Hölttä Tapainlinnan koulu    14:00:00   2:57 (28)  6:19 (27)  9:34 (26)  12:50  
28.   Atte Ahola Kuusiston koulu    14:00:00   2:56 (26)  6:17 (26)  9:36 (27)  12:52  
29.   Ville Rehn Nissnikun koulu    14:00:00   2:57 (27)  6:19 (28)  9:48 (28)  13:37  
30.   Joonas Ojanen Tapainlinnan koulu    14:00:00   3:09 (29)  6:39 (29)  10:11 (29)  13:46  
31.   Santeri Latva-Käyrä Tapainlinnan koulu    14:00:00   3:31 (30)  7:39 (30)  11:50 (30)  16:20  
   Wilho Hautala Lyseonmäen koulu    14:00:00            DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English