KLL:n suunnistusmestaruuskilpailut 2013

H10RR

Smart Follow

        Starting time Finish
2,1 km
 
1.   Topias Kemppi Nurmijärvi  FIN  11:28:00   11:27  
2.   Riku Gröhn Lahti  FIN  12:07:00   12:29  
3.   Jussi Rantala Rovaniemi  FIN  11:06:00   13:32  
4.   Hannes Kärkkäinen Hämeenlinna  FIN  12:09:00   13:51  
5.   Jerry Hyvönen Kuopio  FIN  11:52:00   14:04  
6.   Karim Mbembela Kirkkonummi  FIN  12:03:00   14:05  
7.   Tuukka Kupiainen Pirkkala  FIN  11:55:00   14:08  
8.   Aarni Ronkainen Jämsä  FIN  12:20:00   14:09  
9.   Sampo Sankelo Kauhava  FIN  11:15:00   14:15  
10.   Benjamin Tasa Hamina  FIN  11:24:00   14:17  
11.   Tuomas Ruuskanen Mäntsälä  FIN  12:18:00   14:21  
12.   Otto Lintula Helsinki  FIN  11:04:00   14:30  
13.   Jussi Toivonen Hämeenlinna  FIN  11:05:00   14:36  
14.   Aku Koskenvuo Espoo  FIN  11:21:00   14:52  
15.   Väinö Ristimäki Hämeenlinna  FIN  11:56:00   14:57  
16.   Karri Stevander Kuortane  FIN  12:08:00   15:05  
17.   Heikki Kumara Laihia  FIN  11:57:00   15:36  
18.   Elias Nurmi Siilinjärvi  FIN  12:01:00   15:42  
19.   Evert Gango Pyhtää  FIN  11:45:00   15:49  
20.   Valtteri Nikkanen Vihti  FIN  12:02:00   16:10  
21.   Valtteri Rantala Hämeenlinna  FIN  12:22:00   16:12  
22.   Erkki Ikäläinen Rovaniemi  FIN  11:51:00   16:42  
23.   Lauri Isokallio Nokia  FIN  12:13:00   16:49  
24.   Luukas Siitonen Jyväskylä  FIN  11:16:00   17:01  
25.   Oliver Schüle Tampere  FIN  11:42:00   17:04  
26.   Kasperi Hämäläinen Kuopio  FIN  11:02:00   17:11  
26.   Elias Suurnäkki Kouvola  FIN  11:10:00   17:11  
28.   Simon Nordgren Porvoo  FIN  11:29:00   17:16  
29.   Miika Koho Nurmijärvi  FIN  12:06:00   17:28  
30.   Pyry Pikkarainen Hollola  FIN  11:32:00   17:44  
31.   Erno-Kalle Rissanen Iisalmi  FIN  11:49:00   17:48  
32.   Aleksi Ruoranen Hämeenlinna  FIN  11:36:00   17:56  
33.   Anton Vehkalahti Ikaalinen  FIN  11:09:00   18:10  
34.   Perttu Jokinen Mikkeli  FIN  11:25:00   18:12  
34.   Juuso Nykänen Veteli  FIN  11:38:00   18:12  
36.   Luca Kallela Helsinki  FIN  12:05:00   18:13  
37.   Ilari Virtanen Lahti  FIN  12:17:00   18:18  
38.   Markus Konttinen Seinäjoki  FIN  12:21:00   18:31  
39.   Rasmus Ahoniemi Hyvinkää  FIN  11:13:00   18:44  
40.   Topi Lindqvist Kouvola  FIN  12:00:00   18:45  
41.   Niko-Petteri Pitkämäki Seinäjoki  FIN  11:22:00   18:48  
42.   Aamos Laavainen Kauniainen  FIN  12:04:00   18:51  
43.   Tuomas Rokka Jokioinen  FIN  11:18:00   18:53  
44.   Aapo Maasilta Pukkila  FIN  11:37:00   18:58  
45.   Viktor Vähätalo Nurmijärvi  FIN  11:48:00   19:04  
46.   Miska Aho Laukaa  FIN  12:19:00   19:06  
47.   Robert Biskop Kokkola  FIN  12:10:00   19:07  
48.   Akseli Karjalainen Padasjoki  FIN  11:40:00   19:09  
49.   Juuso Ketonen Orimattila  FIN  11:33:00   19:15  
50.   Tuomas Ahola Kangasala  FIN  11:03:00   19:16  
51.   Waltteri Liuksiala Hämeenkyrö  FIN  11:27:00   19:23  
52.   Eetu Laitinen Janakkala  FIN  11:59:00   20:22  
53.   Lassi Kaitainen Kotka  FIN  11:11:00   20:47  
54.   Matias Mäenpää Ylöjärvi  FIN  12:23:00   21:09  
55.   Tatu Kyrönlahti Laukaa  FIN  11:12:00   21:10  
56.   Ilari Nokka Kotka  FIN  12:11:00   21:14  
57.   Akseli Alanen Huittinen  FIN  11:58:00   21:39  
58.   Lauri Hirvonen Uusikaupunki  FIN  11:46:00   21:54  
59.   Lassi Tervo Helsinki  FIN  11:34:00   22:13  
60.   Otto Soini Kotka  FIN  11:44:00   22:50  
61.   Miska Riissanen Espoo  FIN  12:14:00   22:53  
62.   Robin Gustafsson Tuusula  FIN  12:15:00   23:24  
63.   Vili Liukkonen Ikaalinen  FIN  11:54:00   24:10  
64.   Joakim Majamäki Hämeenkyrö  FIN  12:12:00   24:30  
65.   Veikko Heinonen Laukaa  FIN  11:43:00   24:40  
66.   Aarni Tikkanen Raasepori  FIN  11:53:00   25:07  
67.   Pyry Männistö Mäntyharju  FIN  11:08:00   25:26  
68.   Eemi Vaherlehto Tuusula  FIN  11:35:00   25:35  
69.   Teemu Piiroinen Lemi  FIN  11:20:00   25:37  
70.   Joona Lahdenperä Nurmijärvi  FIN  11:01:00   25:46  
71.   Olavi Lahtinen Petäjävesi  FIN  11:26:00   26:01  
72.   Samuel Kalenius Hollola  FIN  11:14:00   26:50  
73.   Lauri Nieminen Valkeakoski  FIN  11:07:00   28:01  
74.   Pietari Taipale Lahti  FIN  11:31:00   28:12  
75.   Algot Aaltonen Hämeenlinna  FIN  11:17:00   29:12  
76.   Leevi Mutikainen Seinäjoki  FIN  11:50:00   29:14  
77.   Jussi Raasakka Espoo  FIN  11:47:00   32:53  
78.   Lauri Pimiä Saarijärvi  FIN  12:16:00   35:55  
79.   Jere Könnömäki Hämeenlinna  FIN  11:39:00   38:41  
80.   Leevi Kärnä Lappeenranta  FIN  12:24:00   49:42  
   Olli Numminen Pori  FIN  11:00:00   DNS  
   Matias Koponen Kirkkonummi  FIN  11:19:00   DNS  
   Arttu Peltola Kauniainen  FIN  11:23:00   DNS  
   Gavin Brock Kokkola  FIN  11:30:00   DNS  
   vacant29 vac    11:41:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English