KLL:n suunnistusmestaruuskilpailut 2013

H9RR

Smart Follow

        Starting time Finish
1,8 km
 
1.   Elmeri Syrjälä Tammela  FIN  12:54:00   9:39  
2.   Urho Ojala Kouvola  FIN  12:36:00   9:41  
3.   Jaakko Salomäki Tuusula  FIN  12:19:00   10:06  
4.   Viktor Asklöf Kirkkonummi  FIN  11:54:00   10:29  
5.   Elias Pelkonen Mäntsälä  FIN  11:09:00   10:30  
6.   Elias Lehtonen Ulvila  FIN  12:39:00   10:31  
7.   Rauli Aho Pälkäne  FIN  12:07:00   10:35  
8.   Jami Kallioniemi Rauma  FIN  11:04:00   10:39  
9.   Ville Väliharju Kangasala  FIN  12:57:00   10:53  
10.   Nico Toivanen Hämeenkyrö  FIN  11:55:00   11:07  
11.   Aaro Koskinen Tampere  FIN  11:53:00   11:26  
12.   Atte Taipale Veteli  FIN  11:40:00   11:50  
13.   Daniel Rautio Espoo  FIN  12:25:00   11:51  
14.   Thomas Saarela Forssa  FIN  12:45:00   11:55  
15.   Eetu Korhonen Hyvinkää  FIN  11:26:00   11:57  
16.   Juho Virkajärvi Jämsä  FIN  11:31:00   12:00  
17.   Tatu Aaltonen Kirkkonummi  FIN  12:32:00   12:07  
18.   Sisu Sorri Jyväskylä  FIN  12:03:00   12:08  
19.   Jami Kopra Janakkala  FIN  12:28:00   12:11  
20.   Samuel Kurhinen Nastola  FIN  12:18:00   12:12  
21.   Lasse Peltonen Kouvola  FIN  11:36:00   12:17  
22.   Aapo Liponkoski Lempäälä  FIN  11:57:00   12:24  
23.   Iiro Hauhia Seinäjoki  FIN  11:00:00   12:26  
23.   Topias Muukkonen Kerava  FIN  11:43:00   12:26  
23.   Joona Lohela Oulu  FIN  12:42:00   12:26  
26.   Emil Jacobsson Tuusula  FIN  11:34:00   12:30  
27.   Elias Ala-Heikkilä Asikkala  FIN  11:25:00   12:33  
28.   Onni Vepsäläinen Kotka  FIN  11:56:00   12:37  
29.   Milo Konttila Pirkkala  FIN  12:17:00   12:45  
30.   Elias Lönnström Porvoo  FIN  12:13:00   12:47  
31.   Eetu Tujunen Kuopio  FIN  12:26:00   12:48  
31.   Jesse Reijo Vihti  FIN  12:56:00   12:48  
33.   Niko Mäkinen Forssa  FIN  11:48:00   12:53  
34.   Vilho Malmberg Helsinki  FIN  11:37:00   12:56  
35.   Tarvo Korpisaari Hausjärvi  FIN  12:53:00   13:07  
36.   Simo Klemettinen Muurame  FIN  11:03:00   13:08  
37.   Ville Isoniemi Porvoo  FIN  11:14:00   13:09  
38.   Anton Packalén Kirkkonummi  FIN  12:11:00   13:10  
39.   Leo Haanpää Paimio  FIN  11:33:00   13:11  
40.   Elias Ronkainen Jämsä  FIN  12:04:00   13:16  
41.   Sakari Sulkula Muurame  FIN  12:08:00   13:19  
42.   Miki Likander Miehikkälä  FIN  12:43:00   13:20  
43.   Joel Ollikainen Hirvensalmi  FIN  11:35:00   13:29  
44.   Hannes Nurminen Jämsä  FIN  12:44:00   13:40  
45.   Aatu Niskanen Hamina  FIN  11:41:00   13:59  
46.   Petrus Tasa Hamina  FIN  12:16:00   14:15  
47.   Eeli Ruoti Hamina  FIN  12:58:00   14:21  
48.   Tuomas Peltola Keuruu  FIN  12:55:00   14:28  
49.   Verneri Sankelo Kauhava  FIN  11:07:00   14:29  
50.   Samu Hänninen Hollola  FIN  12:10:00   14:46  
51.   Onni Sarvijärvi Ylöjärvi  FIN  11:46:00   14:55  
52.   Mikko Rönkkö Kontiolahti  FIN  12:38:00   15:02  
53.   Lauri Mattila Kouvola  FIN  11:01:00   15:08  
54.   Aleksi Kanerva Mikkeli  FIN  11:51:00   15:09  
54.   Valtteri Paalanen Toivakka  FIN  12:06:00   15:09  
56.   Antti Huisko Lieto  FIN  12:46:00   15:18  
57.   Oskari Rannila Veteli  FIN  12:29:00   15:19  
58.   Jussi Ankelo Uusikaupunki  FIN  12:24:00   15:21  
59.   Tuomas Leinamo Hämeenlinna  FIN  12:33:00   15:26  
60.   Eemil Peltola Kauniainen  FIN  12:14:00   15:44  
61.   Markus Maronen Kirkkonummi  FIN  11:39:00   15:46  
62.   Aleksi Kielenniva Kouvola  FIN  12:01:00   15:52  
63.   Pietari Jussinmäki Halsua  FIN  12:27:00   15:56  
64.   Eino Riihinen Kuopio  FIN  11:30:00   16:02  
65.   Heikki Niemi Isokyrö  FIN  12:34:00   16:05  
66.   Juho Filppula Valkeakoski  FIN  11:27:00   16:07  
66.   Tuure Korpisaari Hausjärvi  FIN  11:50:00   16:07  
66.   Otto Liuha Laukaa  FIN  12:20:00   16:07  
69.   Johannes Sinervä Turku  FIN  12:50:00   16:14  
70.   Linus Mjosund Kauniainen  FIN  11:22:00   16:15  
71.   Elmeri Aarrejoki Jyväskylä  FIN  11:08:00   16:16  
72.   Juuso Ekola Kauhava  FIN  12:05:00   16:37  
73.   Sauli Oksanen Vihti  FIN  11:58:00   16:49  
74.   Wiljami Kanerva Mikkeli  FIN  12:48:00   16:52  
75.   Aleksi Murto Ulvila  FIN  11:44:00   16:53  
76.   Akseli Kärkkäinen Hämeenlinna  FIN  11:42:00   17:57  
77.   Aati Vorobjev Hattula  FIN  11:24:00   17:59  
78.   Jaakko Simola Somero  FIN  12:47:00   18:02  
79.   Kasper Joensivu Lempäälä  FIN  12:30:00   18:18  
80.   Iikka Leiniö Vantaa  FIN  11:05:00   18:27  
80.   Karri Ruutala Iisalmi  FIN  12:31:00   18:27  
82.   Aapo Ikola Vantaa  FIN  12:23:00   18:36  
83.   Matias Liuha Laukaa  FIN  11:20:00   18:47  
84.   Iisakki Jussinmäki Halsua  FIN  11:32:00   18:48  
85.   Atte Himilä Karkkila  FIN  11:45:00   18:54  
86.   Lenni Kallela Helsinki  FIN  12:49:00   19:06  
87.   Elias Schüle Tampere  FIN  11:21:00   19:26  
88.   Johannes Lahtinen Petäjävesi  FIN  11:10:00   19:40  
89.   Juho Oksanen Raasepori  FIN  11:52:00   20:07  
90.   Aapo Lintula Helsinki  FIN  12:00:00   20:10  
91.   Juho Kivilaakso Kirkkonummi  FIN  12:52:00   20:17  
92.   Niilo Kelosuo Imatra  FIN  11:19:00   20:30  
93.   Aleksi Hauhia Seinäjoki  FIN  11:59:00   20:34  
94.   Eino Haara Vantaa  FIN  11:48:00   20:40  
95.   Lauri Aalto Lieto  FIN  11:47:00   20:48  
95.   Veeti Mähönen Tampere  FIN  12:35:00   20:48  
97.   Henri Arvela Lahti  FIN  12:51:00   20:49  
98.   Ilmo Haikonen Ulvila  FIN  12:09:00   20:59  
99.   Henri Suojanen Lempäälä  FIN  11:17:00   21:22  
100.   Tuomas Paalanen Toivakka  FIN  11:11:00   22:39  
101.   Karolus Saaristo Helsinki  FIN  11:15:00   22:49  
102.   Sampo Männistö Mäntyharju  FIN  12:15:00   22:59  
103.   Kasperi Willman Pori  FIN  12:40:00   23:15  
104.   Pyry Panula Mäntsälä  FIN  12:12:00   23:19  
105.   Paavo Lahti Ulvila  FIN  11:12:00   23:26  
106.   Petja Vaismaa Pälkäne  FIN  11:02:00   23:48  
107.   Jooa Eronen Karkkila  FIN  12:41:00   24:10  
108.   Matias Mesimäki Tuusula  FIN  12:59:00   24:17  
109.   Jaakko Taipale Mäntyharju  FIN  11:16:00   24:36  
110.   Aaron Ketolainen Helsinki  FIN  12:22:00   24:42  
111.   Aksu Vuorensyrjä Janakkala  FIN  11:38:00   25:34  
112.   Alpo Nurmi Siilinjärvi  FIN  11:29:00   27:20  
113.   Santeri Ahoniemi Hyvinkää  FIN  12:21:00   31:27  
114.   Antti Kaleva Jokioinen  FIN  11:28:00   33:33  
115.   Jesse Putkonen Heinola  FIN  11:13:00   39:11  
   Karo Kantola Hollola  FIN  11:06:00   DNS  
   Rasmus Koponen Kirkkonummi  FIN  11:18:00   DNS  
   vacant56 vac    11:23:00   DNS  
   vacant55 vac    12:02:00   DNS  
   vacant54 vac    12:37:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English