XXVIII Oravatonni, 6.10.2013

D14

Split times

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-Finish Result  
1   Pinja Koskinen
Rajamäen Rykmentti
2:52 (1)
6:19 (1)
3:27 (2)
8:16 (1)
1:57 (1)
9:10 (1)
54 (2)
11:35 (1)
2:25 (6)
16:34 (1)
4:59 (9)
18:29 (1)
1:55 (3)
19:26 (1)
57 (1)
19:55 (1)
29 (23)
19:55  Pinja Koskinen
2   Ella Skog
Koovee
4:34 (18)
7:45 (4)
3:11 (1)
10:19 (6)
2:34 (9)
11:16 (4)
57 (4)
13:36 (4)
2:20 (4)
17:53 (3)
4:17 (2)
19:44 (2)
1:51 (1)
20:44 (2)
1:00 (3)
21:11 (2)
27 (14)
21:11  Ella Skog
3   Susanna Aho
Länsi-Lavian Loiske
2:53 (2)
6:45 (2)
3:52 (6)
8:57 (2)
2:12 (2)
11:00 (3)
2:03 (29)
13:10 (3)
2:10 (1)
17:55 (4)
4:45 (5)
19:51 (3)
1:56 (4)
20:53 (3)
1:02 (5)
21:15 (3)
22 (1)
21:15  Susanna Aho
4   Jasmiina Rantala
Rasti-Lukko
3:13 (3)
7:04 (3)
3:51 (5)
9:17 (3)
2:13 (3)
10:21 (2)
1:04 (8)
12:45 (2)
2:24 (5)
17:47 (2)
5:02 (10)
19:53 (4)
2:06 (7)
20:57 (4)
1:04 (6)
21:20 (4)
23 (4)
21:20  Jasmiina Rantala
5   Ella Hyvärinen
Rastivarsat
4:14 (13)
7:49 (6)
3:35 (4)
10:08 (4)
2:19 (5)
11:41 (5)
1:33 (22)
13:56 (5)
2:15 (2)
18:13 (5)
4:17 (2)
20:10 (5)
1:57 (5)
21:16 (5)
1:06 (8)
21:38 (5)
22 (1)
21:38  Ella Hyvärinen
6   Maria Niemi
Espoon Suunta
4:29 (17)
8:02 (7)
3:33 (3)
11:06 (7)
3:04 (12)
12:00 (6)
54 (2)
14:29 (6)
2:29 (8)
19:47 (6)
5:18 (12)
21:40 (6)
1:53 (2)
22:46 (6)
1:06 (8)
23:13 (6)
27 (14)
23:13  Maria Niemi
7   Annika Matilainen
Helsingin Suunnistajat
4:12 (11)
10:06 (18)
5:54 (20)
12:47 (13)
2:41 (11)
13:45 (10)
58 (5)
16:31 (10)
2:46 (15)
20:22 (7)
3:51 (1)
22:21 (7)
1:59 (6)
23:33 (7)
1:12 (10)
23:57 (7)
24 (6)
23:57  Annika Matilainen
8   Venla Kääriä
Kymin Suunnistajat
3:25 (5)
8:54 (9)
5:29 (16)
12:35 (12)
3:41 (19)
13:40 (9)
1:05 (11)
15:59 (9)
2:19 (3)
20:53 (9)
4:54 (7)
23:20 (9)
2:27 (12)
24:20 (9)
1:00 (3)
24:47 (8)
27 (14)
24:47  Venla Kääriä
9   Alli Haavisto
Turun Suunnistajat
4:16 (15)
9:04 (12)
4:48 (12)
11:22 (8)
2:18 (4)
12:26 (8)
1:04 (8)
15:07 (8)
2:41 (13)
20:44 (8)
5:37 (17)
22:55 (8)
2:11 (8)
24:17 (8)
1:22 (17)
24:48 (9)
31 (28)
24:48  Alli Haavisto
10   Antonia Holmgren
IF Sibbo-Vargarna
4:21 (16)
10:40 (19)
6:19 (23)
13:10 (14)
2:30 (7)
14:19 (14)
1:09 (12)
16:58 (14)
2:39 (11)
21:30 (10)
4:32 (4)
23:57 (10)
2:27 (12)
25:10 (10)
1:13 (11)
25:37 (10)
27 (14)
25:37  Antonia Holmgren
11   Iida Heijari
Vehkalahden Veikot
3:19 (4)
8:59 (11)
5:40 (19)
12:34 (11)
3:35 (17)
13:45 (10)
1:11 (14)
16:33 (12)
2:48 (17)
22:01 (11)
5:28 (16)
24:12 (11)
2:11 (8)
25:40 (11)
1:28 (24)
26:09 (11)
29 (23)
26:09  Iida Heijari
12   Venla Tikkanen
Espoon Suunta
5:04 (23)
10:40 (19)
5:36 (17)
13:14 (15)
2:34 (9)
14:24 (15)
1:10 (13)
17:43 (15)
3:19 (25)
22:36 (14)
4:53 (6)
25:04 (13)
2:28 (14)
26:09 (12)
1:05 (7)
26:31 (12)
22 (1)
26:31  Venla Tikkanen
13   Heli Tuominen
Kankaanpään Suunnistajat
4:13 (12)
8:12 (8)
3:59 (7)
12:30 (9)
4:18 (24)
14:14 (13)
1:44 (25)
16:51 (13)
2:37 (10)
22:18 (13)
5:27 (15)
25:00 (12)
2:42 (16)
26:16 (13)
1:16 (13)
26:44 (13)
28 (19)
26:44  Heli Tuominen
14   Ella Kaukonen
Espoon Suunta
4:05 (9)
9:13 (14)
5:08 (14)
12:33 (10)
3:20 (14)
13:45 (10)
1:12 (15)
16:32 (11)
2:47 (16)
22:16 (12)
5:44 (19)
25:15 (14)
2:59 (18)
26:34 (14)
1:19 (15)
27:00 (14)
26 (11)
27:00  Ella Kaukonen
15   Helmi Koli
IF Sibbo-Vargarna
5:50 (26)
12:47 (26)
6:57 (26)
15:20 (22)
2:33 (8)
16:24 (21)
1:04 (8)
18:56 (19)
2:32 (9)
24:04 (17)
5:08 (11)
26:24 (15)
2:20 (10)
27:37 (15)
1:13 (11)
28:05 (15)
28 (19)
28:05  Helmi Koli
16   Christa Borgman
IF Sibbo-Vargarna
5:21 (24)
10:01 (17)
4:40 (11)
14:19 (18)
4:18 (24)
15:34 (18)
1:15 (16)
18:40 (18)
3:06 (21)
24:23 (19)
5:43 (18)
27:03 (16)
2:40 (15)
28:25 (16)
1:22 (17)
28:56 (16)
31 (28)
28:56  Christa Borgman
17   Anna Chelnova
Russia
5:01 (22)
11:19 (23)
6:18 (22)
14:27 (19)
3:08 (13)
15:29 (17)
1:02 (6)
18:20 (17)
2:51 (18)
24:08 (18)
5:48 (20)
27:09 (17)
3:01 (20)
28:35 (17)
1:26 (22)
28:58 (17)
23 (4)
28:58  Anna Chelnova
18   Sanni Heikkinen
Helsingin Suunnistajat
4:15 (14)
11:01 (22)
6:46 (25)
14:45 (20)
3:44 (21)
16:00 (20)
1:15 (16)
19:15 (20)
3:15 (23)
25:08 (20)
5:53 (21)
28:24 (18)
3:16 (21)
29:50 (18)
1:26 (22)
30:14 (18)
24 (6)
30:14  Sanni Heikkinen
19   Anastasia Eltsova
Russia
4:45 (20)
9:08 (13)
4:23 (10)
14:06 (17)
4:58 (26)
15:39 (19)
1:33 (22)
20:12 (22)
4:33 (30)
25:36 (21)
5:24 (14)
28:36 (19)
3:00 (19)
30:06 (19)
1:30 (26)
30:37 (19)
31 (28)
30:37  Anastasia Eltsova
20   Emilia Välimaa
Rasti 88
3:45 (7)
9:54 (15)
6:09 (21)
17:33 (24)
7:39 (28)
18:36 (23)
1:03 (7)
21:18 (23)
2:42 (14)
26:40 (22)
5:22 (13)
29:01 (20)
2:21 (11)
30:23 (20)
1:22 (17)
30:49 (20)
26 (11)
30:49  Emilia Välimaa
21   Silja Laitinen
Espoon Suunta
3:38 (6)
7:46 (5)
4:08 (8)
10:15 (5)
2:29 (6)
12:12 (7)
1:57 (27)
14:51 (7)
2:39 (11)
22:41 (15)
7:50 (28)
31:06 (21)
8:25 (31)
32:05 (21)
59 (2)
32:29 (21)
24 (6)
32:29  Silja Laitinen
22   Henna Ylimaa
Angelniemen Ankkuri
4:53 (21)
11:25 (24)
6:32 (24)
15:09 (21)
3:44 (21)
16:37 (22)
1:28 (21)
19:52 (21)
3:15 (23)
27:44 (23)
7:52 (29)
32:00 (22)
4:16 (26)
33:42 (22)
1:42 (28)
34:10 (22)
28 (19)
34:10  Henna Ylimaa
23   Salla Päivähonka
Rastivarsat
4:38 (19)
9:56 (16)
5:18 (15)
13:35 (16)
3:39 (18)
14:55 (16)
1:20 (18)
17:58 (16)
3:03 (20)
24:01 (16)
6:03 (23)
33:44 (23)
9:43 (32)
35:12 (23)
1:28 (24)
35:39 (23)
27 (14)
35:39  Salla Päivähonka
24   Emma Kivilaakso
Lynx
3:56 (8)
8:58 (10)
5:02 (13)
20:29 (26)
11:31 (31)
21:21 (25)
52 (1)
25:12 (25)
3:51 (27)
32:11 (25)
6:59 (25)
35:46 (24)
3:35 (23)
37:07 (24)
1:21 (16)
37:31 (24)
24 (6)
37:31  Emma Kivilaakso
25   Jemina Pihala
Rasti-Lukko
6:19 (27)
10:41 (21)
4:22 (9)
18:33 (25)
7:52 (29)
19:57 (24)
1:24 (20)
23:07 (24)
3:10 (22)
29:05 (24)
5:58 (22)
37:04 (25)
7:59 (30)
38:47 (25)
1:43 (29)
39:11 (25)
24 (6)
39:11  Jemina Pihala
26   Anna Simola
Lounais-Hämeen Rasti
6:27 (28)
20:05 (30)
13:38 (30)
23:29 (28)
3:24 (15)
24:52 (27)
1:23 (19)
27:50 (26)
2:58 (19)
34:27 (26)
6:37 (24)
37:43 (26)
3:16 (21)
39:18 (26)
1:35 (27)
39:46 (26)
28 (19)
39:46  Anna Simola
27   Roosa Ryti
Kymin Suunnistajat
6:34 (29)
22:47 (31)
16:13 (31)
26:16 (29)
3:29 (16)
30:39 (30)
4:23 (30)
33:06 (29)
2:27 (7)
38:04 (28)
4:58 (8)
40:47 (27)
2:43 (17)
42:05 (27)
1:18 (14)
42:31 (27)
26 (11)
42:31  Roosa Ryti
28   Henriikka Tilli
Lynx
5:32 (25)
16:54 (28)
11:22 (29)
22:48 (27)
5:54 (27)
24:26 (26)
1:38 (24)
28:20 (27)
3:54 (28)
35:29 (27)
7:09 (26)
41:47 (28)
6:18 (28)
43:52 (28)
2:05 (30)
44:22 (28)
30 (27)
44:22  Henriikka Tilli
29   Ida Kurri
Kyrös-Rasti
7:01 (31)
12:39 (25)
5:38 (18)
16:31 (23)
3:52 (23)
29:44 (28)
13:13 (32)
33:04 (28)
3:20 (26)
40:30 (29)
7:26 (27)
46:38 (29)
6:08 (27)
48:00 (29)
1:22 (17)
48:32 (29)
32 (31)
48:32  Ida Kurri
30   Tuulia Kukkonen
Vehkalahden Veikot
6:39 (30)
17:20 (29)
10:41 (28)
28:36 (31)
11:16 (30)
30:38 (29)
2:02 (28)
34:50 (30)
4:12 (29)
43:53 (30)
9:03 (30)
50:18 (30)
6:25 (29)
52:34 (30)
2:16 (32)
53:03 (30)
29 (23)
53:03  Tuulia Kukkonen
31   Ilona Lainio
Turun Suunnistajat
7:46 (32)
16:06 (27)
8:20 (27)
28:26 (30)
12:20 (32)
40:19 (31)
11:53 (31)
45:19 (31)
5:00 (32)
56:09 (31)
10:50 (32)
1:00:18 (31)
4:09 (25)
1:02:27 (31)
2:09 (31)
1:03:05 (31)
38 (32)
1:03:05  Ilona Lainio
32   Laura Laukkanen
MS Parma
4:10 (10)
38:17 (32)
34:07 (32)
42:00 (32)
3:43 (20)
43:50 (32)
1:50 (26)
48:26 (32)
4:36 (31)
58:06 (32)
9:40 (31)
1:02:08 (32)
4:02 (24)
1:03:31 (32)
1:23 (21)
1:04:00 (32)
29 (23)
1:04:00  Laura Laukkanen
| Form of the results:
Suomi Svenska English