XXVIII Oravatonni, 6.10.2013

D9RR

Smart Follow

        Starting time Finish
1,9 km
 
1.   Nora Kytäjä Hiidenkiertäjät  FIN  11:28:00   9:36  
2.   Sini Salmi Turun Suunnistajat  FIN  11:44:00   9:58  
3.   Silva Kemppi Rajamäen Rykmentti  FIN  11:57:00   10:10  
4.   Ilona Lohtander Rasti-Lukko  FIN  11:19:00   10:40  
5.   Kirsi Kontio Kangasala SK  FIN  11:49:00   12:02  
6.   Elina Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:41:00   12:22  
7.   Ida Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:22:00   12:29  
8.   Roosa Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:59:00   12:35  
9.   Venla Syrjäläinen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:54:00   12:57  
10.   Kiia Jokela Vehkalahden Veikot  FIN  11:29:00   12:59  
11.   Ella Rantala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:18:00   13:00  
12.   Emmi Virtala Pargas IF  FIN  11:39:00   13:18  
13.   Kia Mbembela Lynx  FIN  11:21:00   13:29  
14.   Lotta Sjöblom Nakkilan Wisa  FIN  12:00:00   13:32  
15.   Ada Kares Nakkilan Wisa  FIN  11:33:00   13:46  
16.   Jennifer Gustafsson Rajamäen Rykmentti  FIN  11:51:00   14:22  
17.   Jonna Ketonen Rastivarsat  FIN  11:48:00   14:24  
18.   Aino Haavisto Kyrös-Rasti  FIN  11:52:00   14:38  
19.   Moona Multala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:35:00   14:40  
20.   Ella Hirvilammi Auran Vannas  FIN  11:32:00   14:43  
21.   Liisa Matinheikki Tampereen Pyrintö  FIN  11:43:00   14:45  
22.   Anni Rintanen Kangasala SK  FIN  11:27:00   15:04  
23.   Lumi Maasilta Rastivarsat  FIN  11:25:00   15:40  
24.   Outi Lukkari Rajamäen Rykmentti  FIN  11:40:00   15:54  
24.   Sini Hietala Lapuan Virkiä  FIN  12:01:00   15:54  
26.   Nelli Aaltonen Lynx  FIN  11:50:00   16:10  
27.   Noora Hannula Laitilan Jyske    11:14:00   16:12  
27.   Ulrika Rautio Espoon Suunta  FIN  11:46:00   16:12  
29.   Aada Suuronen MS Parma    11:12:00   16:43  
30.   Wilma Wickholm IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:05:00   16:51  
31.   Sanni Sinervä Turun Suunnistajat  FIN  11:58:00   17:00  
32.   Aino Virtanen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:45:00   17:07  
32.   Linnea Rantanen Keravan Urheilijat  FIN  11:56:00   17:07  
34.   Johanna Naskali Kyrös-Rasti  FIN  11:26:00   17:13  
35.   Selina Arola Paimion Rasti  FIN  11:38:00   17:31  
36.   Linnea Soikkeli Espoon Suunta  FIN  11:37:00   17:58  
37.   Alisa Emaldynova Angelniemen Ankkuri  FIN  12:03:00   18:11  
38.   Talvi Tuomasjukka Paimion Rasti  FIN  11:55:00   18:12  
39.   Senni Ruuskanen Mäntsälän Urheilijat  FIN  11:36:00   18:48  
40.   Jenny Krappe MS Parma  FIN  11:31:00   18:51  
41.   Fanni Määttälä Espoon Suunta  FIN  12:02:00   19:43  
42.   Saga Wickholm IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:34:00   19:53  
43.   Netta Korhonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:04:00   21:41  
44.   Maija Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  11:17:00   25:57  
45.   Meri Myllynen Vehkalahden Veikot  FIN  11:47:00   27:21  
46.   Patricia Biskop Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:42:00   31:49  
47.   Inkeri Holmroos Turun Suunnistajat  FIN  11:23:00   32:58  
   Ilona Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  11:16:00   DNS  
   Pinja Laakso Paimion Rasti  FIN  11:20:00   DNS  
   Amiina Heinonen Pargas IF  FIN  11:24:00   DNS  
   Emilia Rantanen Keravan Urheilijat  FIN  11:30:00   DNS  
   Aliisa Heinonen Pargas IF  FIN  11:53:00   DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English