SM-maastot Vantaa 12.5.2013

Naiset 17

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,9 km
Intermediate
3,9 km
Finish
4,0 km
 
1.   Johanna Matintalo Turun Urheiluliitto    13:45:00   6:54 (1)  13:51 (1)  14:27  
2.   Mona Jäppinen Porvoon Urheilijat    13:45:00   6:54 (1)  13:51 (1)  14:29  
3.   Essi Kivelä Espoon Tapiot    13:45:00   6:54 (1)  13:59 (4)  14:40  
4.   Silja Meronen Orimattilan Jymy    13:45:00   6:54 (1)  13:56 (3)  14:43  
5.   Aino Kivenmäki Kuortaneen Kunto    13:45:00   6:59 (7)  14:22 (6)  15:00  
6.   Alisa Vainio Lappeenrannan Urheilu-Miehet    13:45:00   6:59 (7)  14:21 (5)  15:03  
7.   Nelli Nordlund Eurajoen Veikot    13:45:00   6:55 (5)  14:23 (7)  15:07  
8.   Laura Nakolinna Turun Urheiluliitto    13:45:00   6:59 (7)  14:28 (8)  15:14  
9.   Klaara Leponiemi Lempäälän Kisa    13:45:00   6:57 (6)  14:32 (9)  15:18  
10.   Satu Kähkönen Siilinjärven Ponnistus    13:45:00   7:05 (12)  14:45 (13)  15:23  
11.   Sofia Mast Nastolan Naseva    13:45:00   7:12 (17)  14:44 (11)  15:25  
12.   Johanna Halonen Porvoon Urheilijat    13:45:00   7:03 (10)  14:43 (10)  15:27  
13.   Lotta Kirvesmies Lahden Ahkera    13:45:00   7:10 (15)  14:44 (11)  15:29  
14.   Anna Haataja Lapin Lukko    13:45:00   7:11 (16)  14:45 (13)  15:31  
15.   Anniina Hakala Porin Yleisurheilu    13:45:00   7:06 (13)  14:48 (16)  15:32  
16.   Ellinoora Myötyri Nokian Urheilijat    13:45:00   7:03 (10)  14:47 (15)  15:34  
17.   Jemina Salo Turun Urheiluliitto    13:45:00   7:13 (18)  14:53 (17)  15:38  
18.   Noora Wallenius Keski-Uudenmaan Yleisurheilu    13:45:00   7:07 (14)  15:02 (18)  15:54  
19.   Ella-Noora Rahkola Lapin Lukko    13:45:00   7:28 (22)  15:14 (19)  15:56  
20.   Karoliina Ukskoski Kaustisen Pohjan-Veikot    13:45:00   7:22 (20)  15:14 (19)  16:01  
21.   Taika Nummi Espoon Tapiot    13:45:00   7:16 (19)  15:18 (21)  16:10  
22.   Ella Immonen Nastolan Naseva    13:45:00   7:23 (21)  15:39 (22)  16:28  
23.   Sara Kivenmäki Kuortaneen Kunto    13:45:00   7:40 (32)  15:44 (24)  16:29  
24.   Riina Perkiö Kenttäurheilijat-58    13:45:00   7:34 (24)  15:43 (23)  16:29  
25.   Elina Heikkinen Oulun Pyrintö    13:45:00   7:35 (25)  15:46 (25)  16:29  
26.   Laura Lehtikuusi Lempäälän Kisa    13:45:00   7:37 (29)  15:49 (26)  16:32  
27.   Sanni Taipalus Lehtimäen Jyske    13:45:00   7:35 (25)  15:53 (27)  16:39  
28.   Nina Leivo Nurmijärven Yleisurheilu    13:45:00   7:38 (31)  16:01 (29)  16:43  
29.   Hanna Westerlund IF Drott    13:45:00   7:30 (23)  15:58 (28)  16:43  
30.   Ida Andersson Nurmijärven Yleisurheilu    13:45:00   7:36 (27)  16:01 (29)  16:45  
31.   Noora Leppimaa Lempäälän Kisa    13:45:00   8:09 (47)  16:08 (35)  16:47  
32.   Elli Holappa Nastolan Naseva    13:45:00   7:44 (35)  16:02 (31)  16:48  
33.   Janina Jahkola Jyväskylän Kenttäurheilijat    13:45:00   7:57 (42)  16:05 (32)  16:50  
34.   Hilla Uusimäki Kenttäurheilijat-58    13:45:00   7:50 (40)  16:07 (33)  16:55  
35.   Oona Virkkunen Maaningan Mahti    13:45:00   7:42 (33)  16:07 (33)  16:57  
36.   Emma Jyrkinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet    13:45:00   7:49 (38)  16:17 (36)  17:06  
37.   Janna Hautala Lahden Ahkera    13:45:00   7:37 (29)  16:17 (36)  17:09  
38.   Amanda Virtanen Uudenkaupungin Kenttäkarhut    13:45:00   7:46 (37)  16:19 (38)  17:11  
39.   Enni Nurmi Espoon Tapiot    13:45:00   7:36 (27)  16:22 (39)  17:16  
40.   Lotta Penttinen Espoon Tapiot    13:45:00   8:08 (46)  16:36 (42)  17:21  
41.   Julia Korpela Raahen Vesa    13:45:00   7:49 (38)  16:35 (41)  17:21  
42.   Ida Räty Helsingin Kisa-Veikot    13:45:00   7:43 (34)  16:32 (40)  17:22  
43.   Meri Alasaukko-Oja Kenttäurheilijat-58    13:45:00   8:01 (43)  16:41 (44)  17:27  
44.   Wilma Isokääntä Raahen Vesa    13:45:00   8:02 (44)  16:43 (45)  17:30  
45.   Roosa Marjaniemi Noormarkun Nopsa    13:45:00   7:45 (36)  16:38 (43)  17:31  
46.   Nea Heilala Raahen Vesa    13:45:00   8:11 (48)  16:58 (49)  17:38  
47.   Pihla Pasanen Seinäjoen Seudun Urheilijat    13:45:00   8:02 (44)  16:51 (46)  17:41  
48.   Nelli Iivanainen Leppävirran Viri    13:45:00   7:51 (41)  16:53 (47)  17:44  
49.   Krista Lindholm Karhulan Katajaiset    13:45:00   8:11 (48)  16:56 (48)  17:49  
50.   Elsa Heinikainen Mikkelin Kilpa-Veikot    13:45:00   8:19 (52)  17:04 (50)  17:53  
51.   Riikka Haltia Kenttäurheilijat-58    13:45:00   8:19 (52)  17:06 (51)  17:57  
52.   Annika Andersson Porvoon Urheilijat    13:45:00   8:17 (50)  17:11 (52)  18:04  
53.   Janika Puikkonen Toivakan Rivakka    13:45:00   8:20 (54)  17:17 (53)  18:11  
54.   Laura Olander Someron Esa    13:45:00   8:20 (54)  17:34 (54)  18:24  
55.   Essi Rahikainen Mikkelin Kilpa-Veikot    13:45:00   8:34 (58)  17:38 (55)  18:27  
56.   Charlotta Chorin Kenttäurheilijat-58    13:45:00   8:32 (57)  17:40 (57)  18:27  
57.   Mila Sederholm Lappeenrannan Urheilu-Miehet    13:45:00   8:18 (51)  17:39 (56)  18:28  
58.   Heidi-Maria Jäkälä Nurmijärven Yleisurheilu    13:45:00   8:30 (56)  17:58 (59)  18:44  
59.   Karoliina Koskinen Lahden Ahkera    13:45:00   8:41 (62)  17:51 (58)  18:45  
60.   Maija Kovalainen IF Raseborg    13:45:00   8:34 (58)  18:07 (60)  19:03  
61.   Stella Sammalinen Kenttäurheilijat-58    13:45:00   8:35 (60)  18:18 (61)  19:08  
62.   Anna-Leena Haikonen Mikkelin Kilpa-Veikot    13:45:00   8:51 (65)  18:21 (63)  19:10  
63.   Elli-Noora Kamppuri Tampereen Pyrintö    13:45:00   8:50 (64)  18:20 (62)  19:11  
64.   Anniina Tuomela Kenttäurheilijat-58    13:45:00   8:39 (61)  18:29 (64)  19:27  
65.   Olivia Leino Vantaan Salamat    13:45:00   8:42 (63)  18:43 (65)  19:45  
   Krista Lindholm IF Raseborg    13:45:00         DNS  
   Eeva Linkovuori Lahden Ahkera    13:45:00         DNS  
   Emma Jalkanen Porvoon Urheilijat    13:45:00         DNS  
   Janina Tirronen Lappeenrannan Urheilu-Miehet    13:45:00         DNS  
   Saara Männistö Kalajoen Junkkarit    13:45:00         DNS  
   Inna Anttila Saarijärven Pullistus    13:45:00         DNF  
   Hanna Uski Turun Urheiluliitto    13:45:00         DNF  
   Alma-Sofia Mäkelä Kenttäurheilijat-58    13:45:00         DNF  
   Ina Djupsund IK Falken    13:45:00         DNF  
   Jenna-Julia Lankinen Kenttäurheilijat-58    13:45:00         DNF  
   Saija Seppä Suolahden Urho    13:45:00         DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English