Varsinais-Suomen Rastipäivät 27.-28.7.2013

H55 1. day

Smart Follow

        Starting time Finish
3,1 km
 
1.   Stefan Lillandt OK Kristina  FIN  12:47:00   24:20  
2.   Ari Anjala Tampereen Pyrintö  FIN  12:31:00   25:05  
3.   Jouko Karamo Helsingin Suunnistajat  FIN  11:39:00   27:21  
4.   Esa Toivonen Tarpian Suunta  FIN  12:05:00   27:29  
5.   Simo Valtanen Hinnerjoen Yritys  FIN  11:37:00   27:58  
6.   Arto Virtala Laitilan Jyske  FIN  12:13:00   28:21  
7.   Hannu Arki Turun Metsänkävijät  FIN  12:37:00   29:41  
8.   Rauno Vuori Angelniemen Ankkuri  FIN  11:43:00   30:02  
9.   Jari Pellinen Angelniemen Ankkuri  FIN  11:59:00   30:13  
10.   Esko Nummi Punkalaitumen Kunto  FIN  12:15:00   30:17  
11.   Harri Tasanen MS Parma  FIN  12:07:00   31:32  
12.   Tapio Mannila Rastikarhut  FIN  12:51:00   31:34  
13.   Markku Karro Salon Vilpas  FIN  12:45:00   33:41  
14.   Matti Salonen Vakka-Rasti  FIN  12:29:00   34:32  
15.   Antero Laakso Punkalaitumen Kunto  FIN  11:55:00   35:44  
16.   Hannu Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  12:19:00   36:24  
17.   Pekka Liimatainen Turun Suunnistajat  FIN  11:45:00   37:59  
18.   Juha Kuivala Turun Suunnistajat  FIN  12:33:00   38:27  
19.   Bror Andersson Pargas IF  FIN  12:25:00   41:30  
20.   Leo Ukkonen Tampereen Pyrintö  FIN  11:49:00   41:43  
21.   Harri Koski Tarpian Suunta  FIN  11:33:00   41:53  
22.   Heikki Kivioja Salon Vilpas  FIN  12:01:00   43:50  
23.   Heikki Luukka Hirvensalon Heitto  FIN  12:53:00   43:53  
24.   Asko Virolainen Someron Esa  FIN  11:51:00   45:40  
25.   Jack Henriksson Pargas IF  FIN  12:09:00   46:58  
26.   Hannu Rintala Hiisirasti  FIN  12:23:00   47:41  
27.   Kai Mäkisara Pihkaniskat  FIN  12:21:00   47:50  
28.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  12:03:00   48:06  
29.   Pentti Kuusela Punkalaitumen Kunto  FIN  12:41:00   49:38  
30.   Kauko Salonen Kymin Suunnistajat  FIN  12:49:00   59:50  
   Juha Reiman Hiisirasti  FIN  11:35:00   DQ  
   Ralf Ölander Pargas IF  FIN  11:41:00   DQ  
   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö  FIN  11:47:00   DQ  
   Risto Vairinen Kontiolahden Urheilijat  FIN  11:53:00   DNS  
   Esko Pensas Laihian Luja  FIN  11:57:00   DNF  
   Jukka Keskitalo Lauttakylän Luja  FIN  12:17:00   DQ  
   Harri Niinistö Angelniemen Ankkuri  FIN  12:27:00   DQ  
   Markku Helle Saarijärven Pullistus  FIN  12:35:00   DNS  
   Harri Lukander RastiPiikkiö  FIN  12:39:00   DQ  
| Form of the results:
Suomi Svenska English