Kempele Z-maraton

Miehet yleinen puolimaraton

< Classes - Starting list - Smart follow - 20,4 km - Finish 21,1 km

Smart Follow

        Starting time Intermediate
20,4 km
Finish
21,1 km
 
   Jussi Ahoniemi Espoo  FIN  13:00:00         
   Jukka Ala-Mattila Kestävyyttä pintakaasulla 24/7  FIN  13:00:00         
   Riku Anttonen ALLTIME24  FIN  13:00:00         
   Matti Eskelinen Oulu  FIN  13:00:00         
   Jyrki Eskola Anite Finland Ltd  FIN  13:00:00         
   Tommi Hakkarainen Sotkamon ampujat  FIN  13:00:00         
   Joakim Hintsala Ojan Rauta/Oulu  FIN  13:00:00         
   Lasse Hintsala Ojan Rauta/Oulu  FIN  13:00:00         
   Roni Hooli Alatornion Ahjo Ry  FIN  13:00:00         
   Antti Hurskainen OTC  FIN  13:00:00         
   Heikki Immonen Muurolan Kisa-Veikot  FIN  13:00:00         
   Tuomas Immonen Pohjoista Voimaa  FIN  13:00:00         
   Marko Isokoski Haukiputaan Heitto  FIN  13:00:00         
   Eetu Kallunki Pattijoki  FIN  13:00:00         
   Jukka Kerola Oulu  FIN  13:00:00         
   Jani Koppelo Pohjoista Voimaa  FIN  13:00:00         
   Samuli Korpela ALLTIME24  FIN  13:00:00         
   Antti Lahtinen Oulu  FIN  13:00:00         
   Toni Mielonen Tulikivi/Oulu  FIN  13:00:00         
   Antti Männikkö Kuivasjärven Aura  FIN  13:00:00         
   Samuli Nevanperä Sotkamo  FIN  13:00:00         
   Lasse Paaso Murto  FIN  13:00:00         
   Harri Paulomäki Anite Finland Ltd  FIN  13:00:00         
   Timo Pekkala Pohjoista Voimaa  FIN  13:00:00         
   Heikki Penninkangas LeiMu  FIN  13:00:00         
   Ari Perkkiö Anite Finland Ltd  FIN  13:00:00         
   Joona Pesälä Ojan Rauta/Oulu  FIN  13:00:00         
   Timo Räsänen Kempele  FIN  13:00:00         
   Pasi Sjöman Pohjoista Voimaa  FIN  13:00:00         
   Jussi Tuohino ALLTIME24  FIN  13:00:00         
   Olli Tuomivaara Pohjoista Voimaa  FIN  13:00:00         
   Matti Vainiokangas Liminka  FIN  13:00:00         
   Konsta Ylimaunu Kemin Hikiset  FIN  13:00:00         
   Aapo Ylisassi Oulu  FIN  13:00:00         
   Henry Ylisassi Kajaanin Kuohu  FIN  13:00:00         
   Tapio Joensuu Kempele  FIN  13:00:00         
   Jani Anttila SBT Suola  FIN  13:00:00         
   Jarmo Järvenpää Ii  FIN  13:00:00         
   Juha-Matti Vuolli Mänitsö TOP Team  FIN  13:00:00         
   Lasse Seppänen   FIN  13:00:00         
   Sami Hintsala Rajan Urheilijat  FIN  13:00:00         
   Juho Jaakola Oulu  FIN  13:00:00         
| Form of the results:
Suomi Svenska English