Flying Finns -junnumaastot ja Aikuisurheiluliiton (SAUL) SM-maastot 10.05.2014

M45

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,8 km
Intermediate
3,8 km
Intermediate
5,8 km
Finish
6 km
 
1.   Jouko Mahlamäki Lauttakylän Luja ry    13:45:00   6:19 (2)  12:53 (1)  19:28 (1)  19:51  
2.   Teppo Ronkainen Oulun NMKY:n Urheilijat ry    13:45:00   6:16 (1)  12:57 (2)  19:49 (2)  20:14  
3.   Kari Virtanen Hämeenlinnan Tarmo ry    13:45:00   6:23 (3)  13:23 (3)  20:26 (3)  20:47  
4.   Markku Mäkelä Virtain Urheilijat ry    13:45:00   6:34 (7)  13:38 (4)  20:42 (4)  21:06  
5.   Asko Kumpulainen Kiuruveden Urheilijat    13:45:00   6:33 (5)  13:42 (5)  20:58 (5)  21:23  
6.   Matti Lehtonen Vaajakosken Kuohu ry    13:45:00   6:43 (9)  13:55 (8)  21:08 (6)  21:34  
7.   Tommi Keronen Kunto-Pirkat ry    13:45:00   6:48 (12)  14:05 (11)  21:15 (7)  21:39  
8.   Asko Nuikka Kylmäkosken Veikot ry    13:45:00   6:39 (8)  13:55 (7)  21:17 (8)  21:42  
9.   Marko Loukkalahti IF Raseborg    13:45:00   6:50 (14)  14:09 (12)  21:30 (11)  21:51  
10.   Hansi Kitti Oulun NMKY:n Urheilijat ry    13:45:00   6:47 (11)  13:58 (9)  21:28 (10)  21:55  
11.   Matti Haapala Vaajakosken Kuohu ry    13:45:00   6:33 (6)  13:47 (6)  21:27 (9)  21:58  
12.   Fredrik Forsbacka Idrottsföreningen Drott Friidro    13:45:00   6:31 (4)  14:02 (10)  21:38 (13)  22:01  
13.   Pertti Koskela Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-se    13:45:00   6:48 (13)  14:09 (14)  21:39 (14)  22:01  
14.   Marko Luomi Lempäälän Kisa ry    13:45:00   6:50 (15)  14:13 (15)  21:39 (15)  22:04  
15.   Vesa Ruuska Kunto-Pirkat ry    13:45:00   6:45 (10)  14:09 (13)  21:37 (12)  22:05  
16.   Ari-Pekka Ahtiainen Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-se    13:45:00   6:56 (17)  14:20 (16)  21:56 (16)  22:20  
17.   Mika Rantala Vaajakosken Kuohu ry    13:45:00   7:05 (20)  14:39 (20)  22:05 (17)  22:29  
18.   Jyrki Perttunen Oulun NMKY:n Urheilijat ry    13:45:00   7:07 (21)  14:37 (18)  22:08 (19)  22:32  
19.   Timo Aijälä Kunto-Pirkat ry    13:45:00   6:52 (16)  14:26 (17)  22:07 (18)  22:36  
20.   Pasi Rangell Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-se    13:45:00   7:00 (19)  14:38 (19)  22:23 (20)  22:48  
21.   Ilpo Haalisto Varsinais-Suomen Veteraaniurhei    13:45:00   6:57 (18)  14:45 (21)  22:40 (21)  23:02  
22.   Veli-Matti Laine Vampulan Urheilijat ry    13:45:00   7:18 (24)  15:09 (22)  23:04 (22)  23:28  
23.   Heikki Närhinen Helsingin Kisa-Veikot    13:45:00   7:17 (23)  15:13 (23)  23:25 (23)  23:53  
24.   Anders Lignell IF Trean rf    13:45:00   7:17 (22)  15:19 (24)  23:43 (24)  24:16  
25.   Raimo Ala-Korpi Tampereen Juoksijat ry    13:45:00   7:31 (26)  16:00 (26)  24:11 (25)  24:40  
26.   Mika Ojala Teivo Stayers ry    13:45:00   7:18 (25)  15:51 (25)  24:23 (26)  24:51  
27.   Peter Heikkerö Porvoon Urheilijat ry    13:45:00   7:39 (27)  16:03 (27)  24:28 (27)  24:57  
28.   Jari Uusitalo Hyvinkään Seudun Urheilijat ry    13:45:00   8:25 (28)  17:51 (28)  27:29 (28)  28:01  
29.   Jouni Komulainen Vihdin Urheiluveteraanit ry    13:45:00   10:16 (29)  21:56 (29)  34:16 (29)  34:57  
   Tapani Larikka Lempäälän Kisa ry    13:45:00            DNS  
   Juha Pennanen Leppävirran Viri ry    13:45:00            DNS  
   Marko Partanen Keuruun Kisailijat ry    13:45:00            DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English