Flying Finns -junnumaastot ja Aikuisurheiluliiton (SAUL) SM-maastot 10.05.2014

M50

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,8 km
Intermediate
3,8 km
Intermediate
5,8 km
Finish
6 km
 
1.   Asmo Ahola Pakilan Visa ry    13:00:00   6:37 (3)  13:37 (3)  20:25 (1)  20:47  
2.   Jari Hakola Kyyjärven Kyky    13:00:00   6:37 (2)  13:37 (2)  20:29 (2)  20:55  
3.   Esko Heinola Jalasjärven Jalas ry    13:00:00   6:37 (1)  13:36 (1)  20:40 (3)  21:06  
4.   Jari Uusitalo Porvoon Urheilijat ry    13:00:00   6:39 (5)  13:49 (5)  21:08 (4)  21:35  
5.   Jari Leppimäki Kunto-Pirkat ry    13:00:00   6:38 (4)  13:47 (4)  21:26 (5)  21:56  
6.   Hannu Korkalainen Päijät-Hämeen Veteraaniurheilij    13:00:00   6:44 (6)  14:10 (6)  21:43 (6)  22:10  
7.   Kimmo Kouru Rauman Urheilijat ry    13:00:00   7:00 (18)  14:27 (12)  21:50 (9)  22:13  
8.   Reijo Niemi Pakilan Visa ry    13:00:00   6:57 (14)  14:24 (9)  21:49 (7)  22:13  
9.   Simo-Pekka Aarnisalo Hämeenlinnan Tarmo ry    13:00:00   6:59 (16)  14:26 (11)  21:50 (8)  22:14  
10.   Jari Kinnunen Riihimäen Kiista-Veikot ry    13:00:00   6:58 (15)  14:25 (10)  21:52 (10)  22:15  
11.   Seppo Laaksonen Voimistelu- ja Urheiluseura Veh    13:00:00   6:54 (8)  14:24 (7)  21:55 (11)  22:21  
12.   Seppo Rauhala Oulun NMKY:n Urheilijat ry    13:00:00   6:55 (11)  14:29 (15)  22:03 (13)  22:27  
13.   Ahti Salo Runners Club ry    13:00:00   6:55 (10)  14:24 (8)  22:02 (12)  22:29  
14.   Rolle Strömsholm Kunto-Pirkat ry    13:00:00   6:53 (7)  14:31 (16)  22:05 (14)  22:30  
15.   Jan Alden Porvoon Urheilijat ry    13:00:00   6:54 (9)  14:27 (13)  22:06 (15)  22:32  
16.   Esa Katajamäki Pakilan Visa ry    13:00:00   7:03 (20)  14:32 (17)  22:08 (16)  22:34  
17.   Jorma Valjakka Runners Club ry    13:00:00   6:56 (12)  14:28 (14)  22:09 (17)  22:38  
18.   Arto Vanha Oulun NMKY:n Urheilijat ry    13:00:00   6:56 (13)  14:33 (18)  22:17 (18)  22:43  
19.   Pasi Päällysaho Runners Club ry    13:00:00   7:02 (19)  14:41 (20)  22:22 (19)  22:45  
20.   Sergei Simanov Riihimäen Kiista-Veikot ry    13:00:00   7:00 (17)  14:38 (19)  22:23 (20)  22:47  
21.   Vesa Lensu Pakilan Visa ry    13:00:00   7:13 (21)  15:02 (21)  22:44 (21)  23:12  
22.   Kimmo Tukiainen Kaipolan Vire ry    13:00:00   7:13 (22)  15:02 (22)  22:57 (23)  23:21  
23.   Timo Vihma Pakilan Visa ry    13:00:00   7:17 (25)  15:06 (23)  22:57 (22)  23:23  
24.   Jukka-Pekka Hassinen Kenttäurheilijat -58 ry    13:00:00   7:17 (27)  15:10 (25)  23:01 (24)  23:29  
25.   Pertti Pylvänäinen Pakilan Visa ry    13:00:00   7:16 (23)  15:09 (24)  23:11 (25)  23:41  
26.   Juha Heininen Porvoon Urheilijat ry    13:00:00   7:17 (26)  15:11 (27)  23:15 (26)  23:44  
27.   Pekka Vähä-Vahe Hangon Hyrskyt    13:00:00   7:24 (30)  15:23 (29)  23:19 (27)  23:49  
28.   Tommi Suopuro Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-se    13:00:00   7:23 (29)  15:31 (31)  23:29 (30)  23:53  
29.   Niko Lindberg Porvoon Urheilijat ry    13:00:00   7:29 (33)  15:25 (30)  23:28 (29)  23:54  
30.   Ari Lindgren Finnish Marathon Runners ry.    13:00:00   7:16 (24)  15:10 (26)  23:27 (28)  23:54  
31.   Jorma Kauppila Vehkalahden Veikot ry    13:00:00   7:30 (34)  15:37 (34)  23:36 (31)  24:06  
32.   Pertti Kylmälä LahtiSport35+    13:00:00   7:18 (28)  15:19 (28)  23:45 (33)  24:08  
33.   Jarmo Viitanen Kenttäurheilijat -58 ry    13:00:00   7:25 (32)  15:35 (32)  23:43 (32)  24:10  
34.   Arto Moilanen Päijät-Hämeen Veteraaniurheilij    13:00:00   7:25 (31)  15:37 (33)  23:49 (34)  24:18  
35.   Aulis Salo Porvoon Urheilijat ry    13:00:00   7:42 (37)  15:55 (36)  24:03 (35)  24:32  
36.   Timo Syrjälä Varsinais-Suomen Veteraaniurhei    13:00:00   7:36 (35)  15:50 (35)  24:06 (36)  24:33  
37.   Jussi Järvinen Alavuden Urheilijat ry    13:00:00   7:43 (38)  16:00 (37)  24:36 (37)  25:07  
38.   Esa Pylvänen Kymen Urheiluveteraanit ry    13:00:00   7:36 (35)  16:06 (38)  24:45 (38)  25:18  
39.   Veikko Kuumola Lempäälän Kisa ry    13:00:00   7:57 (42)  16:35 (39)  25:24 (39)  25:54  
40.   Jarmo Juuso Veitsiluodon Kisaveikot ry    13:00:00   7:55 (39)  16:45 (40)  25:36 (40)  26:04  
41.   Seppo Kivistö Varsinais-Suomen Veteraaniurhei    13:00:00   7:56 (40)  16:47 (41)  25:44 (41)  26:16  
42.   Richard Schmidlechner Kunto-Pirkat ry    13:00:00   7:56 (41)  16:51 (42)  25:55 (42)  26:20  
43.   Jorma Eskola Varsinais-Suomen Veteraaniurhei    13:00:00   8:10 (43)  17:10 (43)  26:25 (43)  26:56  
44.   Peter Ståhl IF Sibbo Vargarna rf    13:00:00   8:27 (44)  17:31 (44)  26:35 (44)  27:07  
   Hannu Kaskinen Kunto-Pirkat ry    13:00:00            DNS  
   Eero Pouru Kylmäkosken Veikot ry    13:00:00            DNS  
   Eero Lettojärvi Päijät-Hämeen Veteraaniurheilij    13:00:00            DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English