Flying Finns -junnumaastot ja Aikuisurheiluliiton (SAUL) SM-maastot 10.05.2014

M60

Smart Follow

        Starting time Intermediate
1,8 km
Intermediate
3,8 km
Finish
4 km
 
1.   Valde Piiroinen Polvijärven Vauhti ry    11:40:00   6:42 (1)  14:07 (1)  14:33  
2.   Kari Anttila Päijät-Hämeen Veteraaniurheilij    11:40:00   7:02 (2)  14:43 (2)  15:08  
3.   Eero Kortetmaa Toholammin Urheilijat ry    11:40:00   7:18 (5)  14:53 (4)  15:16  
4.   Markku Paukkonen Leppävirran Urheilijat ry    11:40:00   7:19 (6)  14:52 (3)  15:18  
5.   Heimo Kärkkäinen Päijät-Hämeen Veteraaniurheilij    11:40:00   7:18 (4)  14:55 (5)  15:24  
6.   Jarmo Kopra Hämeenlinnan Kisa ry V- ja U-se    11:40:00   7:17 (3)  14:59 (6)  15:26  
7.   Risto Komulainen Leppävirran Urheilijat ry    11:40:00   7:21 (9)  15:05 (7)  15:33  
8.   Aki Aho-Mantila Ilmajoen Kisailijat ry    11:40:00   7:19 (7)  15:11 (8)  15:41  
9.   Heikki Alen Päijät-Hämeen Veteraaniurheilij    11:40:00   7:21 (10)  15:16 (9)  15:45  
10.   Jouko Rytkönen Sporttiveteraanit ry    11:40:00   7:28 (11)  15:20 (10)  15:49  
11.   Erkki Laitila Varsinais-Suomen Veteraaniurhei    11:40:00   7:32 (12)  15:25 (11)  15:52  
12.   Jouko Rannanpää Korson Kengurut ry    11:40:00   7:20 (8)  15:29 (12)  16:00  
13.   Simo Kotomäki Etelä-Pohjanmaan Urheiluveteraa    11:40:00   7:36 (13)  15:49 (13)  16:16  
14.   Teuvo Juutilainen Leppävirran Urheilijat ry    11:40:00   7:42 (16)  16:01 (14)  16:29  
15.   Jorma Ojen Kunto-Pirkat ry    11:40:00   7:50 (19)  16:04 (15)  16:33  
16.   Markku Haapa Kankaanpään Urheilijat ry    11:40:00   7:50 (18)  16:11 (16)  16:38  
17.   Esko Tynkkynen Varsinais-Suomen Veteraaniurhei    11:40:00   7:50 (20)  16:12 (17)  16:41  
18.   Matti Tanskanen Polvijärven Vauhti ry    11:40:00   7:40 (14)  16:20 (19)  16:46  
19.   Pertti Tuomainen Leppävirran Urheilijat ry    11:40:00   7:42 (15)  16:19 (18)  16:49  
20.   Voitto Jetsonen Valkeakosken Haka ry    11:40:00   7:54 (21)  16:31 (21)  16:56  
21.   Harri Näppäri Varsinais-Suomen Veteraaniurhei    11:40:00   8:00 (23)  16:31 (22)  16:57  
22.   Pertti Myyry Polvijärven Vauhti ry    11:40:00   7:45 (17)  16:27 (20)  16:58  
23.   Erkki Ylikoski Kankaanpään Urheilijat ry    11:40:00   8:11 (24)  16:41 (23)  17:12  
24.   Eino Ylä-Hallinen Virtain Urheilijat ry    11:40:00   8:12 (26)  16:48 (24)  17:19  
25.   Rauno Silvennoinen Sporttiveteraanit ry    11:40:00   7:59 (22)  16:53 (26)  17:22  
26.   Ilpo Iso-Peura Kankaanpään Urheilijat ry    11:40:00   8:12 (25)  16:51 (25)  17:24  
27.   Markku Pääkkö Sporttiveteraanit ry    11:40:00   8:15 (28)  17:11 (27)  17:44  
28.   Taisto Lehtinen Sporttiveteraanit ry    11:40:00   8:15 (27)  17:48 (28)  18:23  
29.   Pentti Tamminen LahtiSport35+    11:40:00   8:43 (30)  18:05 (29)  18:36  
30.   Jaakko Hanhinen Jyväskylän Kenttäurheilijat ry.    11:40:00   8:35 (29)  18:17 (30)  18:49  
31.   Visa Turunen Sporttiveteraanit ry    11:40:00   9:22 (32)  19:46 (31)  20:11  
32.   Ari Jussila Varsinais-Suomen Veteraaniurhei    11:40:00   9:14 (31)  19:46 (31)  20:13  
33.   Sauli Lehtinen LahtiSport35+    11:40:00   10:07 (33)  20:45 (33)  21:24  
   Mikko Loikkanen Sporttiveteraanit ry    11:40:00         DNS  
   Jarmo Paakko Kymen Urheiluveteraanit ry    11:40:00         DNF  
| Form of the results:
Suomi Svenska English