Flying Finns -junnumaastot ja Aikuisurheiluliiton (SAUL) SM-maastot 10.05.2014

P9

Smart Follow

        Starting time Intermediate
0,8
Finish
1 km
 
1.   Aapo Ikola Kenttäurheilijat -58    15:15:19   3:35 (1)  4:02  
2.   Joona Savukoski Keuruun Kisailijat    15:15:19   3:37 (2)  4:03  
3.   Antti Sainio Tampereen Pyrintö    15:15:19   3:37 (3)  4:05  
4.   Konsta Uuttera Ylöjärven Urheilijat    15:15:19   3:39 (5)  4:08  
5.   Konsta Manninen Tampereen Pyrintö    15:15:19   3:38 (4)  4:10  
6.   Antto-Ville Heinonen Jyväskylän Kenttäurheilijat    15:15:19   3:41 (6)  4:16  
7.   Kaius Simojoki Lammin Säkiä    15:15:19   3:47 (7)  4:16  
8.   Konsta Tynkkynen Tampereen Pyrintö    15:15:19   3:55 (11)  4:23  
9.   Miika Niemelä Lempäälän Kisa    15:15:19   3:54 (9)  4:23  
10.   Eemil Aaltonen Turun Urheiluliitto    15:15:19   3:48 (8)  4:24  
11.   Aaro Räisänen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu    15:15:19   3:54 (10)  4:25  
12.   Eero Ranta Lempäälän Kisa    15:15:19   4:01 (13)  4:31  
13.   Roni Timonen Turun Urheiluliitto    15:15:19   4:01 (14)  4:31  
14.   Topias Muukkonen Keravan Urheilijat    15:15:19   3:57 (12)  4:33  
15.   Luukas Lipponen Lempäälän Kisa    15:15:19   4:04 (16)  4:35  
16.   Joona Lehtinen Viialan Valtti    15:15:19   4:05 (17)  4:36  
17.   Jesse Salo Tampereen Pyrintö    15:15:19   4:04 (15)  4:37  
18.   Samuel Aho Helsingin Kisa-Veikot    15:15:19   4:13 (21)  4:39  
19.   Anton Ingves Kristiinan Urheilijat    15:15:19   4:13 (23)  4:41  
20.   Petu Kiviniemi Tampereen Pyrintö    15:15:19   4:08 (18)  4:43  
21.   Tobias Syrjä Tampereen Pyrintö    15:15:19   4:12 (19)  4:46  
22.   Eino Riiheläinen Porvoon Urheilijat    15:15:19   4:13 (22)  4:46  
23.   Santtu Sahlberg Vähänkyrön Viesti    15:15:19   4:14 (25)  4:47  
24.   Konsta Kanto Tampereen Pyrintö    15:15:19   4:14 (24)  4:47  
25.   Kaarle Luukkaala Vesilahden Visa    15:15:19   4:12 (20)  4:48  
26.   Aaron Halme Tampereen Pyrintö    15:15:19   4:17 (27)  4:50  
27.   Elliot Schmidt Borgå Akilles    15:15:19   4:18 (30)  4:50  
28.   Otso Luodeslampi Lempäälän Kisa    15:15:19   4:17 (27)  4:50  
29.   Jaakko Pänkäläinen Keuruun Kisailijat    15:15:19   4:16 (26)  4:51  
30.   Niilo Virta Forssan Salama    15:15:19   4:18 (29)  4:51  
31.   Lauri Smolander Tampereen Pyrintö    15:15:19   4:37 (31)  5:17  
   Tero Korpi Kenttäurheilijat -58    15:15:19      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English