Flying Finns -junnumaastot ja Aikuisurheiluliiton (SAUL) SM-maastot 10.05.2014

T10

Smart Follow

        Starting time Intermediate
0,8
Finish
1 km
 
1.   Nora Kytäjä Forssan Salama    15:30:00   3:10 (1)  3:37  
2.   Krista Manninen Tampereen Pyrintö    15:30:00   3:13 (2)  3:45  
3.   Nea Niemi Porvoon Urheilijat    15:30:00   3:25 (3)  3:54  
4.   Nina Välimäki Vammalan seudun Voima    15:30:00   3:28 (4)  3:57  
5.   Carla Jalkanen Porvoon Urheilijat    15:30:00   3:30 (5)  3:58  
6.   Hetta Niemelä Lempäälän Kisa    15:30:00   3:35 (7)  4:03  
7.   Ida Suuronen Lovisa Tor    15:30:00   3:35 (6)  4:03  
8.   Riika Tirkkonen Kuopion Reipas ry    15:30:00   3:39 (9)  4:07  
9.   Jenni Kiminkinen Pylkönmäen Yrittävä    15:30:00   3:40 (10)  4:09  
10.   Jessica Junkkala Vammalan seudun Voima    15:30:00   3:38 (8)  4:12  
11.   Melissa Kykyri Kälviän Tarmo    15:30:00   3:43 (11)  4:14  
12.   Viivi Huovinen Lahden Ahkera    15:30:00   3:45 (12)  4:15  
13.   Siiri Julkunen Forssan Salama    15:30:00   3:46 (16)  4:15  
14.   Henna Kukila Seinäjoen Seudun Urheilijat    15:30:00   3:46 (15)  4:15  
15.   Silja Rossi Tampereen Pyrintö    15:30:00   3:46 (14)  4:16  
16.   Viveka Kuivalahti Tampereen Pyrintö    15:30:00   3:46 (13)  4:17  
17.   Mimosa Teerijoki Jyväskylän Kenttäurheilijat    15:30:00   3:51 (18)  4:20  
18.   Veera Alanen Lempäälän Kisa    15:30:00   3:53 (19)  4:21  
19.   Erin Kainulainen Savonlinnan Riento    15:30:00   3:55 (21)  4:22  
20.   Riia Hiitelä Nokian Urheilijat    15:30:00   3:49 (17)  4:23  
21.   Kristiina Laitinen Lempäälän Kisa    15:30:00   3:55 (21)  4:25  
22.   Disa Huntus Lempäälän Kisa    15:30:00   3:55 (20)  4:26  
23.   Anniina Huura Tampereen Pyrintö    15:30:00   3:55 (23)  4:27  
24.   Aada Määttälä Toholammin Urheilijat    15:30:00   4:01 (24)  4:27  
25.   Ilona Lampila Vammalan seudun Voima    15:30:00   4:02 (26)  4:35  
26.   Iita Räisänen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu    15:30:00   4:02 (25)  4:36  
27.   Enni-Sofia Saari Ylivieskan Kuula    15:30:00   4:03 (27)  4:36  
28.   Emma Arvio Karhulan Katajaiset    15:30:00   4:05 (28)  4:39  
29.   Vanessa Lindberg IF Sibbo-Vargarna    15:30:00   4:09 (30)  4:40  
30.   Siiri Yijälä Kaipolan Vire    15:30:00   4:09 (31)  4:42  
31.   Heta Luoto Tampereen Pyrintö    15:30:00   4:09 (29)  4:43  
32.   Sofia Irmola Tampereen Pyrintö    15:30:00   4:12 (32)  4:47  
33.   Kiona Inkilä Tampereen Pyrintö    15:30:00   4:14 (34)  4:48  
34.   Nelli Pajula Jyväskylän Kenttäurheilijat    15:30:00   4:14 (33)  4:49  
35.   Venla Melart Tampereen Pyrintö    15:30:00   4:14 (35)  4:49  
36.   Lotta Voutilainen Jyväskylän Kenttäurheilijat    15:30:00   4:21 (36)  4:56  
   Rosa Niittyviita Lahden Ahkera    15:30:00      DNS  
   Teodora Westerlund IF Drott    15:30:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English