Terwahölkkä ja -maraton 24.5.2014

Naiset 10 km

Smart Follow

        Starting time Intermediate
3,51 km
Finish
10,0 km km
 
1.   Sanna Kullberg Vantaa  FIN  11:15:00   13:48 (1)  38:59  
2.   Riitta Kallio-Kokko Sportello  FIN  11:15:00   15:13 (2)  44:03  
3.   Maarit Kaveri YIN  FIN  11:15:00   15:13 (3)  45:17  
4.   Marjo Palos Kajaani  FIN  11:15:00   15:36 (4)  45:28  
5.   Teija Leppänen Janakkalan jana  FIN  11:15:00   16:48 (9)  46:25  
6.   Jaana Leminen-Lahdenperä AMC Rovaniemi  FIN  11:15:00   16:27 (8)  46:40  
7.   Elisa Harju Haukiputaan kangas/PENTIK  FIN  11:15:00   15:53 (5)  46:57  
8.   Sallamari Kyllönen Tupoksen yhtenäiskoulu  FIN  11:15:00   17:00 (13)  47:27  
9.   Sanna Kreku Kemi  FIN  11:15:00   16:51 (10)  48:20  
10.   Johanna Evilehto Oulu  FIN  11:15:00   16:20 (6)  48:38  
11.   Matleena Laurinolli Oulu  FIN  11:15:00   16:55 (11)  49:00  
12.   Eveliina Lintula Kärsämäen kataja  FIN  11:15:00   17:18 (18)  49:05  
13.   Miia Hannunen Tornio  FIN  11:15:00   16:55 (12)  49:11  
14.   Päivi Ahola-Mehtälä OTC  FIN  11:15:00   17:05 (15)  49:41  
15.   Virve Räisänen Kemi  FIN  11:15:00   17:06 (16)  49:46  
16.   Pilvi Mannerkorpi Team Donna Agile  FIN  11:15:00   17:02 (14)  49:47  
17.   Riikka Korkalainen OAJ/Liminganseudun paikallisyhd  FIN  11:15:00   17:42 (22)  49:49  
18.   Taija Pihlajaniemi Hämeenlinna  FIN  11:15:00   17:50 (23)  50:03  
19.   Outi Niemelä Team Donna Agile  FIN  11:15:00   17:14 (17)  50:12  
20.   Minna Löytynoja Helsinki  FIN  11:15:00   17:25 (20)  50:14  
21.   Leena Wiik ONMKY/KKN  FIN  11:15:00   17:23 (19)  50:18  
22.   Iina Laurén Oulun Hiihtoseura  FIN  11:15:00   16:25 (7)  50:37  
23.   Henna Kulberg Oulun Pyrintö  FIN  11:15:00   18:30 (27)  51:17  
24.   Maarit Taipaleenmäki Lumijoki  FIN  11:15:00   18:00 (24)  52:14  
25.   Elina Valli Oulu  FIN  11:15:00   18:43 (28)  52:22  
26.   Anne Harjuhaahto Raahe  FIN  11:15:00   17:42 (21)  52:45  
27.   Eveliina Jarkko Pattijoki  FIN  11:15:00   19:35 (38)  53:05  
28.   Tuire Kilponen Oulu  FIN  11:15:00   18:53 (29)  53:38  
29.   Henna Korkiakoski Oulu  FIN  11:15:00   19:49 (45)  53:59  
30.   Päivi Siipola Oulun Osuuspankki  FIN  11:15:00   19:15 (31)  54:02  
31.   Nea Virtanen Oulu  FIN  11:15:00   20:19 (52)  54:03  
32.   Johanna Annunen-Rasila Kempele  FIN  11:15:00   19:48 (44)  54:15  
33.   Hanna Keskiaho Lemminkäinen  FIN  11:15:00      54:24  
34.   Anna Leinonen Nordea  FIN  11:15:00   18:04 (25)  54:39  
35.   Johanna Eerikkilä nivala  FIN  11:15:00   20:24 (54)  54:56  
36.   Elina Kansanoja OYS vapari  FIN  11:15:00   19:44 (41)  54:56  
37.   Henna Rossi ODL juoksukoulu  FIN  11:15:00   20:30 (56)  54:57  
38.   Sarita Turpeinen Jääli  FIN  11:15:00   19:15 (32)  55:02  
39.   Birgitta Paldanius Kiiminki  FIN  11:15:00   18:04 (26)  55:12  
40.   Heidi Posio Rokua konserni  FIN  11:15:00   19:57 (47)  55:13  
41.   Jenniina Tokola Rovaniemi  FIN  11:15:00   20:57 (67)  55:13  
42.   Jaana Junkkonen Oulunsalo  FIN  11:15:00   18:58 (30)  55:25  
43.   Riikka Haataja Fressi Oulu  FIN  11:15:00   22:06 (104)  55:41  
44.   Marita Keinänen Oulu  FIN  11:15:00   19:47 (43)  55:59  
45.   Päivi Räsänen Siilinjärvi  FIN  11:15:00   20:22 (53)  56:06  
46.   Sinikka Jussila Korvensuoran Kopukat  FIN  11:15:00   19:46 (42)  56:09  
47.   Karin Latvasalo Svenska Privatskolan i Uleaborg  FIN  11:15:00   19:24 (35)  56:12  
48.   Kaisa Heinola OYS vapari  FIN  11:15:00   19:22 (34)  56:25  
49.   Johanna Syväjärvi AMC Rovaniemi  FIN  11:15:00   19:57 (48)  56:32  
50.   Senni Nivala Oulu  FIN  11:15:00      56:36  
51.   Päivi Saartoala Rovaniemi  FIN  11:15:00   20:57 (69)  56:45  
52.   Tiina Impola Polar Electro Oy  FIN  11:15:00   19:42 (39)  56:46  
53.   Jane Koljonen OTC  FIN  11:15:00   21:25 (78)  56:52  
54.   Mari Alarvo Kiiminki  FIN  11:15:00   21:25 (79)  56:52  
55.   Anita Seppänen Kemin kaupunki  FIN  11:15:00   19:43 (40)  57:07  
56.   Anne Kivimäki Oulu  FIN  11:15:00   20:57 (68)  57:18  
57.   Annukka Kuhajärvi Oulu  FIN  11:15:00   20:30 (55)  57:19  
58.   Sanna Kaijalainen Oulu  FIN  11:15:00   21:06 (72)  57:25  
59.   Ulla-Maija Pöhö Oulu  FIN  11:15:00   20:00 (49)  57:27  
60.   Minna Siltverhuth Kuivasjärven Aura  FIN  11:15:00   20:31 (57)  57:33  
61.   Anni Valjus Pöyry Finland Oy  FIN  11:15:00   20:54 (65)  57:35  
62.   Milla Korhonen Oulu  FIN  11:15:00   20:54 (65)  57:35  
63.   Kati-Aurora Kuuskoski ODL  FIN  11:15:00   20:58 (70)  57:36  
64.   Hanna Sirviö Nokia/NSN  FIN  11:15:00   20:03 (50)  57:55  
65.   Pia Varjonen Haukiputaan koulu  FIN  11:15:00   22:01 (97)  58:01  
66.   Tarja Möttönen OYS vapari  FIN  11:15:00   19:24 (37)  58:19  
67.   Mari Kupari viitasaari  FIN  11:15:00   22:13 (109)  58:28  
68.   Merja Nieminen Team Pseudomonas Ladies  FIN  11:15:00   20:16 (51)  58:32  
69.   Ritva Saari OYS vapari  FIN  11:15:00   20:42 (60)  58:53  
70.   Emmi Puputti Kokkola  FIN  11:15:00   20:36 (58)  58:55  
71.   Anna Uusitalo Haukiputaan koulu  FIN  11:15:00   21:36 (81)  58:57  
72.   Jaana Hakola   FIN  11:15:00   21:30 (80)  59:01  
73.   Riikka Hannuksela Lemminkäinen  FIN  11:15:00   19:24 (36)  59:02  
74.   Reetta Kauppi Hemasevat  FIN  11:15:00   20:47 (63)  59:04  
75.   Laura Kämäräinen Liminka  FIN  11:15:00   21:52 (86)  59:05  
76.   Leena Rousu-Korhonen Oulu  FIN  11:15:00   21:55 (89)  59:19  
77.   Saara Luukkonen Haapavesi  FIN  11:15:00   19:20 (33)  59:24  
78.   Liisa Arbelius Turenki  FIN  11:15:00   21:21 (77)  59:31  
79.   Minttu Kangas Hemasevat  FIN  11:15:00   20:44 (61)  59:36  
80.   Jenni Häy Oulu  FIN  11:15:00   22:01 (95)  59:49  
81.   Marjut Laukkanen Nordea  FIN  11:15:00   21:16 (74)  59:50  
82.   Mari Päkkilä Hemascon Oy  FIN  11:15:00   22:24 (119)  1:00:13  
83.   Annika Pihlajamaa Pöyry Finland Oy  FIN  11:15:00   21:12 (73)  1:00:15  
84.   Jaana Holmström Oulu  FIN  11:15:00   21:01 (71)  1:00:19  
85.   Piia Bergman Haukiputaan koulu  FIN  11:15:00   22:01 (97)  1:00:35  
86.   Eeva Tulppo AMC Rovaniemi  FIN  11:15:00   23:43 (158)  1:00:36  
87.   Heini Turtinen Oulu  FIN  11:15:00   22:09 (106)  1:00:41  
88.   Milla Ataruwa Oulu  FIN  11:15:00   23:53 (169)  1:00:41  
89.   Kinga Jagiello Jeusus team  FIN  11:15:00   21:55 (91)  1:00:42  
90.   Helena Mört Ylitornio  FIN  11:15:00   22:15 (112)  1:00:43  
91.   Heidi Similä Oulu  FIN  11:15:00   21:55 (89)  1:00:57  
92.   Tiina Mikkola Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   22:01 (96)  1:00:59  
93.   Emma Lehikoinen Oulu  FIN  11:15:00   21:43 (83)  1:01:03  
94.   Sini Pisilä Pyhäjoki  FIN  11:15:00   21:54 (87)  1:01:06  
95.   Heidi Virtanen Lapinlahti  FIN  11:15:00   21:42 (82)  1:01:11  
96.   Arja Keränen Kello  FIN  11:15:00   22:00 (94)  1:01:15  
97.   Jonna Räisänen Tervola  FIN  11:15:00   21:59 (93)  1:01:23  
98.   Satu Keinänen Kemin juoksukoulu  FIN  11:15:00   22:39 (131)  1:01:25  
99.   Marja Wahlberg Kirkonmäen koulu, Keminmaa  FIN  11:15:00   23:22 (142)  1:01:25  
100.   Anniina Loiske Anna Matinlauri keramiikka  FIN  11:15:00   21:46 (84)  1:01:26  
101.   Johanna Lehto Sweco Ympäristö Oy  FIN  11:15:00   19:57 (46)  1:01:28  
102.   Juliaana Lääkkölä Oulu  FIN  11:15:00   22:02 (100)  1:01:28  
103.   Kirsi Paavola Haukipudas  FIN  11:15:00   21:56 (92)  1:01:32  
104.   Marja-Kaisa Similä Rovaniemi  FIN  11:15:00   22:23 (118)  1:01:42  
105.   Kirsi Saarikettu Oulu  FIN  11:15:00   20:52 (64)  1:01:49  
106.   Noora Redsven Tapsas Ultimate Racing Team  FIN  11:15:00   21:20 (76)  1:01:54  
107.   Tiina Lehtisola Kiiminki  FIN  11:15:00   20:44 (62)  1:01:54  
108.   Sonja Siponen Oulu  FIN  11:15:00   23:43 (156)  1:02:07  
109.   Salla Honkakunnas Oulunsuun Heitto  FIN  11:15:00   22:14 (111)  1:02:08  
110.   Paula Lehtonen Rovaniemi  FIN  11:15:00   22:34 (127)  1:02:17  
111.   Mirva Lehtonen Shaman Adventure  FIN  11:15:00   22:25 (121)  1:02:19  
112.   Susanna Lappalainen Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   25:37 (263)  1:02:21  
113.   Laura Pyykkönen Oulu  FIN  11:15:00   24:39 (209)  1:02:21  
114.   Sanna Häkkilä Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   22:02 (99)  1:02:25  
115.   Krista-Maaria Niskanen Hemasevat  FIN  11:15:00   22:21 (116)  1:02:33  
116.   Tiia Yli-Pyky Uniresta Oy  FIN  11:15:00   23:53 (168)  1:02:39  
117.   Pirkko Similä Team Takkula  FIN  11:15:00   22:24 (119)  1:02:40  
118.   Jaana Paavola Haukipudas  FIN  11:15:00   22:02 (100)  1:02:54  
119.   Ritva Heljasvaara Oulun Yliopisto  FIN  11:15:00   21:17 (75)  1:03:00  
120.   Nina Jounila-Jurmu Oulu  FIN  11:15:00   23:17 (140)  1:03:01  
121.   Marjo Ruokamo Pentik  FIN  11:15:00   22:12 (108)  1:03:01  
122.   Anna Matinlauri Anna Matinlauri keramiikka  FIN  11:15:00   21:46 (85)  1:03:03  
123.   Paula Pisano Oulu  FIN  11:15:00   22:06 (103)  1:03:05  
124.   Anniina Meriläinen Ii  FIN  11:15:00   22:28 (123)  1:03:09  
125.   Seija Jaakola Nordea  FIN  11:15:00   22:29 (124)  1:03:09  
126.   Heli Oikarinen Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   22:15 (113)  1:03:12  
127.   Johanna Halme   FIN  11:15:00   22:06 (102)  1:03:13  
128.   Miia Mäkinen Arkkitehdit m3 Oy  FIN  11:15:00   22:26 (122)  1:03:20  
129.   Hanna-Leena Heikkinen Oulun Osuuspankki  FIN  11:15:00   21:54 (88)  1:03:20  
130.   Mari Heikkilä Alavieska  FIN  11:15:00   22:11 (107)  1:03:20  
131.   Minna Järvelä Korvensuoran Kopukat  FIN  11:15:00      1:03:25  
132.   Hanna Kangastalo Oulu  FIN  11:15:00   23:55 (172)  1:03:26  
133.   Kati Maunuksela Pöyry Finland Oy  FIN  11:15:00   24:09 (182)  1:03:30  
134.   Reetta Suvilehto Beauty Center Oulu  FIN  11:15:00   22:41 (133)  1:03:32  
135.   Eva-Leena Varpe Tampere  FIN  11:15:00   24:10 (183)  1:03:33  
136.   Salla Pitkänen Team Takkula  FIN  11:15:00   23:24 (146)  1:03:45  
137.   Kaisa Ekdahl Tervakaupungin puhaltajat  FIN  11:15:00   22:36 (128)  1:03:45  
138.   Anu Parkkinen Y-Tili Oy  FIN  11:15:00   24:43 (217)  1:03:46  
139.   Jaana Tahvanainen Rovaniemi  FIN  11:15:00   22:36 (129)  1:03:51  
140.   Pia Haapaniemi Simo  FIN  11:15:00   22:32 (126)  1:03:55  
141.   Minna Huttula Simo  FIN  11:15:00   22:32 (125)  1:03:55  
142.   Johanna Palola Oulu  FIN  11:15:00   24:25 (194)  1:03:56  
143.   Auli Jääskö Oulu  FIN  11:15:00   22:17 (114)  1:04:01  
144.   Outi Pekkala WSP  FIN  11:15:00   24:39 (207)  1:04:07  
145.   Anna Kujanperä WSP  FIN  11:15:00   24:39 (206)  1:04:07  
146.   Katri Laurila Y-Tili Oy  FIN  11:15:00   24:47 (221)  1:04:15  
147.   Anne Hyvärinen Tornio  FIN  11:15:00   25:06 (235)  1:04:19  
148.   Anna-Riikka Määttä Polar Electro Oy  FIN  11:15:00   23:56 (173)  1:04:24  
149.   Anne Ylitalo Oppimis- ja ohjauskeskus Tervav  FIN  11:15:00   23:48 (164)  1:04:31  
150.   Anna Florea Tohtorikoulutettava, Tampereen  FIN  11:15:00   23:22 (143)  1:04:32  
151.   Päivi Mäenpää Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   24:12 (186)  1:04:33  
152.   Kreetta Laitila Oulu  FIN  11:15:00   24:08 (180)  1:04:34  
153.   Miia Alatalo Oulu  FIN  11:15:00   23:14 (138)  1:04:39  
154.   Laura Suomela Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   24:11 (185)  1:04:40  
155.   Elina Väärä Sigma-kilta, Oulun Yliopisto  FIN  11:15:00   23:35 (154)  1:04:43  
156.   Tarja Ylimartimo Sodankylä  FIN  11:15:00   24:40 (211)  1:04:55  
157.   Heidi Vänttilä WSP  FIN  11:15:00   24:39 (207)  1:04:58  
158.   Niina Mäkihalvari Rovaniemi  FIN  11:15:00   22:09 (105)  1:05:03  
159.   Birgitta Greus Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   24:02 (175)  1:05:04  
160.   Eeva-Stiina Lindgren terwatiimi oulu international s  FIN  11:15:00   24:43 (215)  1:05:05  
161.   Tiina Niemelä OYS/Vapari  FIN  11:15:00   24:27 (195)  1:05:06  
162.   Anne Linna Oulu International School  FIN  11:15:00   24:43 (216)  1:05:09  
163.   Ulla Ahola Metsähallitus  FIN  11:15:00   23:54 (171)  1:05:13  
164.   Kati Kittilä Codenomicon Oy  FIN  11:15:00   23:45 (161)  1:05:13  
165.   Sirpa Pelkonen Kiiminki  FIN  11:15:00   22:48 (135)  1:05:16  
166.   Arja Vimpari Pattijoki  FIN  11:15:00   23:24 (147)  1:05:17  
167.   Henna Pirttiaho Tampere  FIN  11:15:00   24:09 (181)  1:05:19  
168.   Sanna Yli-Pyky OYS KesLe  FIN  11:15:00   20:41 (59)  1:05:20  
169.   Henna Junes Pehutec  FIN  11:15:00   24:08 (179)  1:05:20  
170.   Essi Nikumaa PELLO  FIN  11:15:00   24:32 (205)  1:05:23  
171.   Marjut Väihkönen Oulun talviuimarit  FIN  11:15:00   23:23 (145)  1:05:23  
172.   Jeditta Tiainen Toholampi  FIN  11:15:00   23:23 (144)  1:05:24  
173.   Anni Hoskio Oulu  FIN  11:15:00   23:54 (170)  1:05:27  
174.   Ritva Aho Kemi  FIN  11:15:00   23:27 (148)  1:05:31  
175.   Päivi Tiitto Archeus Oy  FIN  11:15:00   24:30 (200)  1:05:34  
176.   Kaisa Kehus Oplax Oy  FIN  11:15:00   23:33 (151)  1:05:34  
177.   Maarit Malinen Liminka  FIN  11:15:00   22:22 (117)  1:05:34  
178.   Katri Pehkonen Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   24:32 (203)  1:05:36  
179.   Kati Tohila Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   24:31 (202)  1:05:37  
180.   Riikka Istolahti Lapua  FIN  11:15:00   23:59 (174)  1:05:38  
181.   Hanna Tuokila Oulu  FIN  11:15:00   22:13 (110)  1:05:38  
182.   Karoliina Hautala Oulu  FIN  11:15:00   23:49 (166)  1:05:38  
183.   Maarit Marttila Merimaaria Oy  FIN  11:15:00   23:43 (156)  1:05:39  
183.   Sari Isojämsä Oulu  FIN  11:15:00   23:47 (163)  1:05:39  
185.   Sanna Niemi Team Pseudomonas Ladies  FIN  11:15:00   22:39 (131)  1:05:41  
186.   Marttiina Vierimaa Archeus Oy  FIN  11:15:00   24:32 (204)  1:05:43  
187.   Katarina Palomaa Insuplast Finland Oy  FIN  11:15:00   23:44 (160)  1:05:46  
188.   Anne Rauhala Pöllönkankaan koulu  FIN  11:15:00   25:24 (252)  1:05:50  
189.   Terhi Siekkinen Caverion  FIN  11:15:00   24:28 (196)  1:05:52  
190.   Eeva-Liisa Hiltula Archeus Oy  FIN  11:15:00   24:30 (199)  1:05:52  
191.   Minna Kovalainen Kempele  FIN  11:15:00   22:20 (115)  1:05:55  
192.   Ulla Rahkola Kempele  FIN  11:15:00   22:37 (130)  1:06:07  
193.   Eini Marin Oulun Osuuspankki  FIN  11:15:00   23:34 (153)  1:06:07  
194.   Kirsi Savikko Caverion  FIN  11:15:00   24:28 (197)  1:06:19  
195.   Anu Kerttula Liminka  FIN  11:15:00   23:14 (137)  1:06:22  
196.   Sanna Piippo Piippolan ammatti- ja kulttuuri  FIN  11:15:00   23:52 (167)  1:06:24  
197.   Hanna Ailinpieti Kemi  FIN  11:15:00   24:59 (230)  1:06:26  
198.   Heidi Sassi Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   24:13 (188)  1:06:28  
199.   Satu Katila Raahe  FIN  11:15:00   24:02 (176)  1:06:28  
200.   Hanna Kurtti Pöyry Finland Oy  FIN  11:15:00   24:10 (184)  1:06:30  
201.   Meeri Rasivirta Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   25:22 (247)  1:06:34  
202.   Eveliina Alatalo Kastelli-talot Oy  FIN  11:15:00   25:23 (248)  1:06:38  
202.   Anja Rinne-kuure Oppimis- ja ohjauskeskus Tervav  FIN  11:15:00   24:59 (230)  1:06:38  
204.   Katja Piispanen Oulu  FIN  11:15:00   24:31 (201)  1:06:39  
205.   Päivi Kannelniemi   FIN  11:15:00   24:43 (217)  1:06:40  
206.   Kirsi Ahonen Haukiputaan koulu  FIN  11:15:00   24:55 (225)  1:06:41  
207.   Elina Hurtig Vantaa  FIN  11:15:00   24:59 (232)  1:06:41  
208.   Sirpa Järnfors Forssi Oy  FIN  11:15:00   24:58 (227)  1:06:43  
209.   Terttu Rautiainen Kemi  FIN  11:15:00   23:27 (148)  1:06:50  
210.   Liina Räikkönen Oulu  FIN  11:15:00   22:43 (134)  1:06:56  
211.   Taina Harjuniemi Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   24:48 (222)  1:06:57  
212.   Emilia Attias Oulun Osuuspankki  FIN  11:15:00   25:17 (244)  1:07:01  
213.   Sari Hanhela Kastelli-talot Oy  FIN  11:15:00   25:24 (251)  1:07:03  
214.   Hannele Pitkänen Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   26:05 (279)  1:07:06  
215.   Annukka Säkkinen Kuusamo  FIN  11:15:00   24:58 (226)  1:07:08  
216.   Marja Anttila Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   25:22 (246)  1:07:10  
217.   Maarit Päivinen Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   23:37 (155)  1:07:14  
218.   Salme Pyykkönen Hailuoto  FIN  11:15:00   24:39 (210)  1:07:19  
219.   Piritta Hannukari JMC Engine Oy  FIN  11:15:00   24:46 (220)  1:07:19  
220.   Mirjaana Kangas Valostore  FIN  11:15:00   25:10 (239)  1:07:29  
221.   Essi Räsänen FIN  11:15:00   25:41 (265)  1:07:35  
222.   Tiina Paso Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   26:09 (283)  1:07:36  
223.   Marja Ylilehto Kempele  FIN  11:15:00   25:03 (233)  1:07:37  
224.   Sari Nissi Oulu  FIN  11:15:00   25:03 (233)  1:07:37  
225.   Marja Niskasaari Oulu  FIN  11:15:00   23:44 (159)  1:07:37  
226.   Tiina Kangas Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   26:08 (282)  1:07:43  
227.   Taina Kolmonen Tervola/Lappia  FIN  11:15:00   23:14 (139)  1:07:48  
228.   Tiina Lämsä Oulu  FIN  11:15:00   24:29 (198)  1:07:51  
229.   Laura Kadenius Oppimis- ja ohjauskeskus Tervav  FIN  11:15:00   24:42 (212)  1:07:57  
230.   Merja Liikanen Valostore  FIN  11:15:00   25:10 (240)  1:08:01  
231.   Johanna Hakkarainen Oulu  FIN  11:15:00   24:16 (190)  1:08:04  
232.   Maria Orava Haukiputaan koulu  FIN  11:15:00   24:59 (228)  1:08:07  
233.   Carita Matinmikko Oulu  FIN  11:15:00   25:32 (255)  1:08:13  
234.   Minna Halonen Sipoo  FIN  11:15:00   25:32 (256)  1:08:13  
234.   Pauliina Palolahti Rovaniemi  FIN  11:15:00   25:34 (260)  1:08:13  
234.   Satu Vetri Rovaniemi  FIN  11:15:00   25:17 (245)  1:08:13  
237.   Sinikka Vierimaa Kontiolahti  FIN  11:15:00   25:34 (259)  1:08:13  
238.   Essi Ravimo Mustasaari  FIN  11:15:00   24:03 (177)  1:08:14  
239.   Maiju Kemppainen Sbt suola  FIN  11:15:00   23:33 (152)  1:08:15  
240.   Tuula Marjomaa-Niilekselä Piippolan ammatti- ja kulttuuri  FIN  11:15:00   23:17 (141)  1:08:18  
241.   Heli Keränen Nordea  FIN  11:15:00   24:59 (229)  1:08:25  
242.   Jutta Halonen Oulun Osuuspankki  FIN  11:15:00   25:16 (243)  1:08:31  
243.   Pauliina Hiltunen OYS vapari  FIN  11:15:00   25:08 (236)  1:08:31  
244.   Ritva Haapalainen OYS vapari  FIN  11:15:00   25:08 (238)  1:08:32  
245.   Merja Määttä Pattijoki  FIN  11:15:00   24:15 (189)  1:08:42  
245.   Hanna-Emilia Mitteli Kempele  FIN  11:15:00   25:45 (269)  1:08:42  
247.   Tiina Sauvola Pöyry Finland Oy  FIN  11:15:00   26:16 (287)  1:08:47  
248.   Annamari Ahola Oulu  FIN  11:15:00   23:48 (165)  1:08:47  
249.   Helena Pasanen Oulu  FIN  11:15:00   25:34 (261)  1:08:48  
250.   Päivikki Fomin-Pavas Tupos  FIN  11:15:00   24:18 (191)  1:08:52  
251.   Marianna Nikki Konecranes  FIN  11:15:00   23:46 (162)  1:09:01  
252.   Taina Airaksinen Pöllönkankaan koulu  FIN  11:15:00   25:33 (257)  1:09:14  
253.   Sisko Lambacka Oulu  FIN  11:15:00   25:25 (254)  1:09:14  
254.   Tuija Sandkulla Kruunupyy  FIN  11:15:00   24:07 (178)  1:09:29  
255.   Katriina Kukkonen Oulu  FIN  11:15:00   23:11 (136)  1:09:32  
255.   Laura Sipilä Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00   25:25 (253)  1:09:32  
257.   Erica Screen Team Takkula  FIN  11:15:00   24:53 (224)  1:09:36  
258.   Ella Kilpeläinen Pöyry Finland Oy  FIN  11:15:00   26:16 (287)  1:09:42  
259.   Virpi Väänänen Oulu/Nokia  FIN  11:15:00   24:24 (192)  1:10:00  
260.   Liisa Syrjäpalo Paavola  FIN  11:15:00   24:24 (193)  1:10:01  
261.   Sanna Mustonen Super-Akatemia  FIN  11:15:00   24:13 (187)  1:10:01  
262.   Johanna Kuisma Turku  FIN  11:15:00   25:16 (242)  1:10:14  
263.   Mirja Tero Vihanti  FIN  11:15:00   24:42 (213)  1:10:15  
264.   Sirpa Tero Hailuoto  FIN  11:15:00   24:43 (214)  1:10:15  
265.   Suvi Granroth Oulu  FIN  11:15:00   26:16 (289)  1:10:17  
266.   Nekane Azpiri Lejardi Team Takkula    11:15:00      1:10:20  
267.   Tuija Rantamaa Keminmaan kasEllit  FIN  11:15:00   24:44 (219)  1:10:50  
268.   Piia Viitavaara Tornio  FIN  11:15:00   25:08 (237)  1:10:50  
269.   Pirjo Kuukasjärvi Rokua konserni  FIN  11:15:00   24:50 (223)  1:10:55  
270.   Lotta Jääskeläinen Oulu  FIN  11:15:00   25:15 (241)  1:10:56  
271.   Armi Pitkänen Pudasjärvi  FIN  11:15:00   23:28 (150)  1:10:56  
272.   Kaisu Ilvesluoto Uniresta Oy  FIN  11:15:00   29:01 (349)  1:11:21  
273.   Sanna Mäkelä Muhos  FIN  11:15:00   26:05 (280)  1:11:23  
274.   Anett Marjeta-Illikainen Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   26:12 (286)  1:11:29  
275.   Tanja Murtola Oulu  FIN  11:15:00   25:44 (268)  1:11:30  
276.   Hayley Poutiainen Oulu International School  FIN  11:15:00   27:06 (303)  1:11:31  
277.   Irma Vatjus Piippolan ammatti- ja kulttuuri  FIN  11:15:00   25:47 (273)  1:11:34  
278.   Sisko Sillanpää Piippolan ammatti- ja kulttuuri  FIN  11:15:00   25:47 (271)  1:11:34  
279.   Johanna Niskanen Oulu  FIN  11:15:00   25:42 (266)  1:11:46  
280.   Hanna-Leena Takaluoma Liminka  FIN  11:15:00   27:23 (310)  1:11:59  
281.   Minna Keränen Rovaniemi  FIN  11:15:00   25:43 (267)  1:12:15  
282.   Noora Kangas Oulu  FIN  11:15:00   26:06 (281)  1:12:17  
283.   Hanna-Mari Koivukoski Kempele  FIN  11:15:00   25:37 (262)  1:12:17  
284.   Iida Ruottinen Pöllönkankaan koulu  FIN  11:15:00   25:33 (257)  1:12:18  
284.   Piia Pekkala Y-Tili Oy  FIN  11:15:00   27:59 (323)  1:12:18  
286.   Tanja Ruonakoski Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   26:12 (285)  1:12:25  
287.   Satu Yrjänä Jaakkolan MTY  FIN  11:15:00   26:10 (284)  1:12:38  
288.   Saara Yrjänä Ruukki, Siikajoki  FIN  11:15:00   27:36 (314)  1:13:05  
289.   Tiina Siipola Oulu  FIN  11:15:00   25:23 (250)  1:13:06  
290.   Eeva Sirkeinen Kiiminki/Oulu  FIN  11:15:00   27:15 (306)  1:13:09  
291.   Maaria Kuntola Oulu  FIN  11:15:00   25:48 (274)  1:13:13  
292.   Heli Lassila Kempele  FIN  11:15:00   25:46 (270)  1:13:23  
293.   Sirpa Savilakso Oulu  FIN  11:15:00   26:32 (294)  1:13:25  
294.   Tiina Huilaja Kaure Kittilä  FIN  11:15:00   26:23 (292)  1:13:35  
295.   Hannele Moilanen Oulu  FIN  11:15:00   28:30 (339)  1:13:44  
296.   Sari Prittinen Kympin tytöt  FIN  11:15:00   26:45 (297)  1:13:55  
296.   Mirja Prittinen Kympin tytöt  FIN  11:15:00   26:45 (297)  1:13:55  
298.   Maiju Orrenmaa Nordea  FIN  11:15:00   27:08 (304)  1:14:04  
299.   Anu Viitala Huiskanmäenhulivilit  FIN  11:15:00   27:18 (308)  1:14:07  
300.   Johanna Manninen Muhos  FIN  11:15:00   26:21 (291)  1:14:13  
301.   Heidi Kylmänen Muhos  FIN  11:15:00   26:20 (290)  1:14:13  
302.   Ulla Kyllönen Nordea  FIN  11:15:00   25:56 (276)  1:14:14  
303.   Milla Heinistö Mökkikylän Epätoivo  FIN  11:15:00   28:27 (335)  1:14:15  
304.   Anneli Jokelainen Oulu International School  FIN  11:15:00   27:23 (309)  1:14:17  
305.   Tuula Kivimaa OYS vapari  FIN  11:15:00   26:25 (293)  1:14:22  
306.   Marja Heinistö Mökkikylän Epätoivo  FIN  11:15:00   28:27 (335)  1:14:27  
307.   Päivi Oksanen Kempele  FIN  11:15:00   25:39 (264)  1:14:29  
308.   Karin Parker Oulu  FIN  11:15:00   26:55 (302)  1:14:33  
309.   Ritva Paaso-Rantala Ii  FIN  11:15:00   26:34 (295)  1:14:35  
310.   Suvi Huusko Torero Oulu  FIN  11:15:00   28:47 (346)  1:14:35  
311.   Hillevi Hooli Oulu  FIN  11:15:00   27:58 (320)  1:14:35  
312.   Anniina Remes Nordea  FIN  11:15:00   27:16 (307)  1:14:47  
313.   Marjatta Yliluoma Raahe  FIN  11:15:00   25:51 (275)  1:14:56  
314.   Suvi Stenberg Oulu  FIN  11:15:00   27:47 (315)  1:15:02  
315.   Maria Huha Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   25:47 (271)  1:15:08  
316.   Iina Kemppainen Suomussalmen rasti  FIN  11:15:00   27:14 (305)  1:15:14  
317.   Jenny Pärnänen Kajaani  FIN  11:15:00   29:22 (358)  1:15:26  
318.   Kaisa Uusitalo Koijumaan kova  FIN  11:15:00   26:48 (300)  1:16:31  
319.   Tuula Kuusisto Ii  FIN  11:15:00   26:49 (301)  1:16:31  
320.   Terhi Öljymäki Oulu  FIN  11:15:00   28:37 (342)  1:16:47  
321.   Erja Wikstedt Oulu  FIN  11:15:00   27:24 (312)  1:17:04  
322.   Samantha Harjula Oulu  FIN  11:15:00   27:24 (311)  1:17:04  
323.   Maarit Halttu Rulepa  FIN  11:15:00   26:45 (299)  1:17:13  
324.   Marja Juntikka Opset Oy  FIN  11:15:00   28:02 (324)  1:17:23  
325.   Riitta Linna Nurmijärvi  FIN  11:15:00   27:31 (313)  1:17:33  
326.   Pirkko Koskinen Konecranes  FIN  11:15:00   25:23 (249)  1:17:36  
327.   Mia Heilala Raahen Vesa  FIN  11:15:00   28:20 (331)  1:17:50  
328.   Ritva Torikka Keminmaa  FIN  11:15:00   27:57 (316)  1:17:52  
329.   Liisa Ylevä Oulu  FIN  11:15:00   30:06 (377)  1:18:02  
330.   Marianne Nissinen Uniresta Oy  FIN  11:15:00   29:30 (364)  1:18:06  
331.   Laura Lohi Ii  FIN  11:15:00   29:29 (363)  1:18:13  
332.   Meri-Susanna Kotajärvi Pattijoki  FIN  11:15:00   26:43 (296)  1:18:16  
333.   Heidi Vittaniemi Jääli  FIN  11:15:00   29:33 (367)  1:18:19  
334.   Johanna Pulkkinen Oppimis- ja ohjauskeskus Tervav  FIN  11:15:00   26:04 (278)  1:18:21  
335.   Annukka Pöykkö Rovaniemi  FIN  11:15:00   29:29 (362)  1:18:23  
336.   Mervi Tikkanen Cimson Koulutuspalvelut Oy  FIN  11:15:00   27:58 (319)  1:18:26  
336.   Tanja Kangas Cimson Koulutuspalvelut Oy  FIN  11:15:00   27:59 (322)  1:18:26  
338.   Tiina Niemelä Oulu  FIN  11:15:00   28:02 (325)  1:18:26  
339.   Lilja Kettunen Pudasjärvi  FIN  11:15:00   28:30 (338)  1:18:33  
340.   Suvi Tolppi Oulu  FIN  11:15:00   26:04 (277)  1:18:33  
341.   Kirsi Heikkinen Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   27:57 (317)  1:18:59  
342.   Eeva-Liisa Vilmi Oulu  FIN  11:15:00   29:31 (366)  1:19:00  
343.   Eila Kallunki Nordea  FIN  11:15:00   28:05 (326)  1:19:06  
344.   Anne Peltola Hukka  FIN  11:15:00   28:59 (348)  1:19:07  
345.   Mona Mäkinen Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   28:47 (345)  1:19:07  
346.   Maarit Jaurakkajärvi Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   29:14 (350)  1:19:08  
347.   Nina Filpus Opset Oy  FIN  11:15:00   27:58 (318)  1:19:09  
348.   Ritva Hantula Siikalatvan Juoksukoulu  FIN  11:15:00   29:26 (359)  1:19:10  
349.   Hilkka Laurila Piippolan ammatti- ja kulttuuri  FIN  11:15:00   29:18 (354)  1:19:10  
350.   Liisa Vartiainen Opset Oy  FIN  11:15:00   27:58 (320)  1:19:10  
351.   Sanna Nieminen Oulu  FIN  11:15:00      1:19:24  
351.   Maarit Eklund Oulu  FIN  11:15:00      1:19:24  
353.   Asta Kaarniemi Oulu  FIN  11:15:00   29:30 (365)  1:19:27  
354.   Tanja Kåhlman Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   29:14 (351)  1:19:42  
355.   Susanna Hjulberg Piippolan ammatti- ja kulttuuri  FIN  11:15:00   28:21 (332)  1:19:45  
356.   Katriina Inget Oulunsalo  FIN  11:15:00   30:03 (376)  1:20:00  
357.   Marketta Rantanen Y-Tili Oy  FIN  11:15:00   28:39 (343)  1:20:19  
358.   Anna-Mari Keisanen Super-Akatemia  FIN  11:15:00   28:59 (347)  1:20:22  
359.   Karita Mettovaara Oulu  FIN  11:15:00   32:34 (391)  1:20:27  
360.   Sirpa Ruotsalainen Liminka  FIN  11:15:00   29:28 (361)  1:20:31  
361.   Emma Leppälä Sigma-kilta, Oulun Yliopisto  FIN  11:15:00   28:07 (329)  1:20:31  
362.   Riikka Tarumaa Haukiputaan koulu  FIN  11:15:00   29:52 (373)  1:20:35  
363.   Päivi Ukkola Haukiputaan koulu  FIN  11:15:00   29:52 (371)  1:20:35  
364.   Tarja Ruotsalainen-Jalali Liminka  FIN  11:15:00   29:28 (360)  1:20:45  
365.   Minna Nurkkala OYS vapari  FIN  11:15:00   28:06 (327)  1:20:48  
366.   Merja Rautio Rovaniemi  FIN  11:15:00   28:29 (337)  1:21:00  
367.   Heli Niemelä Oulu  FIN  11:15:00   29:34 (368)  1:21:01  
367.   Niina Sorri Oulu  FIN  11:15:00   29:34 (369)  1:21:01  
369.   Mirja Ylitalo OYS vapari  FIN  11:15:00   28:07 (328)  1:21:33  
370.   Tuula Nikkilä JMC Engine Oy  FIN  11:15:00   28:42 (344)  1:21:38  
371.   Minna Miettinen Piippolan ammatti- ja kulttuuri  FIN  11:15:00   28:22 (333)  1:21:52  
372.   Saana Järvelä Oulu  FIN  11:15:00   29:20 (356)  1:22:06  
373.   Sanna Väänänen Kempele  FIN  11:15:00   29:20 (357)  1:22:06  
374.   Heidi Lehtonurmi Oplax Oy  FIN  11:15:00   28:14 (330)  1:22:26  
375.   Katja Fali Uniresta Oy  FIN  11:15:00   29:52 (370)  1:22:29  
376.   Mirva Räisänen Uniresta Oy  FIN  11:15:00   29:52 (372)  1:22:29  
377.   Sanna Määttä Taivalkosken juoksijat  FIN  11:15:00   31:12 (384)  1:23:43  
378.   Sinikka Koskela Taivalkosken juoksijat  FIN  11:15:00   31:12 (383)  1:23:43  
379.   Johanna Leinonen Greenstep Oy  FIN  11:15:00   29:14 (352)  1:24:00  
380.   Tarja Talala Greenstep Oy  FIN  11:15:00   29:15 (353)  1:24:00  
381.   Annika Kaukoranta Lempäälä  FIN  11:15:00   28:26 (334)  1:24:14  
382.   Elisa Takkula Team Takkula  FIN  11:15:00      1:24:31  
382.   Kati Liikamaa-Pasmo Oulu  FIN  11:15:00   32:25 (390)  1:24:31  
384.   Jenna Keränen Oulu  FIN  11:15:00   28:32 (341)  1:25:09  
385.   Jennika Kiviniemi Oulu  FIN  11:15:00   28:31 (340)  1:25:10  
386.   Merja Järvelä Kempele  FIN  11:15:00   31:48 (388)  1:25:48  
387.   Susanna Talman Kempele  FIN  11:15:00   31:48 (387)  1:26:14  
388.   Mervi Ruokonen Oulu  FIN  11:15:00   29:53 (374)  1:27:05  
389.   Saana Piltonen Ii  FIN  11:15:00   30:33 (382)  1:27:20  
390.   Nina Lassila Oulu  FIN  11:15:00   31:40 (386)  1:27:22  
391.   Reija Rintala   FIN  11:15:00   30:10 (379)  1:27:42  
392.   Hanna Niemistö Laukaa  FIN  11:15:00   30:09 (378)  1:27:42  
393.   Tuija Ikäheimonen Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   33:01 (395)  1:29:26  
394.   Kati Halme-Mäki Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   32:52 (392)  1:29:32  
395.   Emmi Ruokonen Oulu  FIN  11:15:00   29:53 (374)  1:29:32  
396.   Pirjo Pesola Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   32:53 (393)  1:29:35  
397.   Paula Nevala Salon Sara Oy  FIN  11:15:00   30:13 (380)  1:29:45  
397.   Sonja Fisk Sokos Hotel Vaakuna Rovaniemi  FIN  11:15:00   30:13 (380)  1:29:45  
399.   Elina Korpi Tornio  FIN  11:15:00   33:24 (396)  1:29:50  
400.   Kreetta Liikamaa Hemmolan hiihtäjät  FIN  11:15:00   32:02 (389)  1:30:15  
401.   Susanna Pantsar-Syväniemi Kempele  FIN  11:15:00   31:20 (385)  1:30:39  
402.   Hanna Lautala Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   34:58 (407)  1:30:56  
403.   Anne-Marja Pikkuhookana Nordea  FIN  11:15:00   29:19 (355)  1:31:02  
404.   Annemari Mahlakaarto Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   34:54 (404)  1:31:21  
405.   Pirkko Puireva Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   34:57 (406)  1:32:16  
406.   Mari Lepistö Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   34:56 (405)  1:32:16  
407.   Carina Läntinen Oulun Osuuspankki  FIN  11:15:00   32:56 (394)  1:32:16  
408.   Kaisa Puotiniemi Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   34:58 (408)  1:32:58  
409.   Anne Haukipuro Raahe  FIN  11:15:00   35:13 (412)  1:34:08  
410.   Mervi Myllylä Pattijoki  FIN  11:15:00   35:13 (411)  1:34:08  
411.   Liisa Hankonen Siikalatvan Juoksukoulu  FIN  11:15:00   33:37 (397)  1:34:51  
412.   Miia Heilala Oulu  FIN  11:15:00   35:03 (410)  1:36:38  
413.   Maria Karppinen Oulu  FIN  11:15:00   35:02 (409)  1:36:38  
414.   Katri Rahikkala Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   33:49 (398)  1:39:34  
414.   Sanna Mäntynenä Oulu/Talenom  FIN  11:15:00   33:49 (399)  1:39:34  
416.   Tiina Mikkonen Maustaja Oy  FIN  11:15:00   35:15 (413)  1:39:48  
417.   Henna Rantanen Oulu  FIN  11:15:00   36:58 (417)  1:41:35  
417.   Eija Palovaara Osuuskauppa Arina  FIN  11:15:00   37:53 (420)  1:41:35  
419.   Titta Pellikka Osuuskauppa Arina  FIN  11:15:00   36:58 (418)  1:41:36  
420.   Sirkka Vehkamäki Osuuskauppa Arina  FIN  11:15:00   37:53 (419)  1:41:36  
421.   Marjo Pohjola Ylivieska  FIN  11:15:00   34:36 (402)  1:42:16  
422.   Tiina Montonen Oulu  FIN  11:15:00   34:34 (400)  1:42:16  
423.   Päivi Montonen Oulu  FIN  11:15:00   34:39 (403)  1:42:16  
423.   Mari Herranen Ylivieska  FIN  11:15:00   34:35 (401)  1:42:16  
425.   Anne Turula Greenstep Oy  FIN  11:15:00   35:33 (414)  1:45:29  
426.   Kaisa Finnilä Greenstep Oy  FIN  11:15:00   35:33 (415)  1:45:30  
427.   Pirjo Ruha Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00   36:50 (416)  1:45:30  
   Sarita Kirves Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Leila Putkivaara Greenstep Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Saara Polojärvi Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Merja Pyykkönen Nordea  FIN  11:15:00      DNS  
   Elina Mäkimartti Opset Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Johanna Rantasuo Oulu/Talenom  FIN  11:15:00      DNS  
   Virva Pisano Hukka  FIN  11:15:00      DNS  
   Riikka Pieniniemi Oulu International School  FIN  11:15:00      DNS  
   Mari Valtanen OYS KesLe  FIN  11:15:00      DNF  
   Tuija Patana Komulainen Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Johanna Peiponen Rovaniemen Lappi  FIN  11:15:00      DNS  
   Katja Peltoniemi Opset Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Jaana Raudaskoski Uniresta Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Mervi Räisänen Oulu/Talenom  FIN  11:15:00      DNS  
   Marjo Wallin Ammattiopisto Luovi  FIN  11:15:00      DNS  
   Ulle Timonen Oulun kaupunki  FIN  11:15:00      DNS  
   Eeva Lukkarila Nordea  FIN  11:15:00      DNS  
   Katriina Jääskeläinen Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Saila Kakko Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Anna-Leena Tauriainen Beauty Center  FIN  11:15:00      DNS  
   Pirjo Sorri Oulaisten Taru  FIN  11:15:00      DNS  
   Johanna Sarviaho Nordea  FIN  11:15:00      DNS  
   Kaija-Liisa Silvennoinen Uniresta Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Kivelä Sinikka Pentik  FIN  11:15:00      DNS  
   Suvi Soppela Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Jenni Orpana Nordea  FIN  11:15:00      DNS  
   Kaisa Pappila Oulu/Talenom  FIN  11:15:00      DNS  
   Satu Hämäläinen Haukipudas  FIN  11:15:00      DNS  
   Johanna Mustaniemi Nordea  FIN  11:15:00      DNS  
   Liisa Lapinkangas Oulu/Talenom  FIN  11:15:00      DNS  
   Eeva-Liisa Lantto Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Virve Väisänen Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Sirpa Jämsä Beauty Center  FIN  11:15:00      DNS  
   Kati Jussila Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Virpi Koivumaa Codenomicon Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Teija Kuparinen Nordea  FIN  11:15:00      DNS  
   Saana Kuivas Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Miia Kovalainen Oulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Sanna Pääkkönen Archeus Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Marjo Erkkilä Tupoksen yhtenäiskoulu  FIN  11:15:00      DNS  
   Hanna Arola Kastelli-talot Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Sanna-Mari Iinatti Oulu/Talenom  FIN  11:15:00      DNS  
   Julia Juotasniemi Oulu/Talenom  FIN  11:15:00      DNS  
   Pirjo Pasma Keminmaa  FIN  11:15:00      DNS  
   Anu Hentilä Oulu/Talenom  FIN  11:15:00      DNS  
   Harjula Heli Metsähallitus  FIN  11:15:00      DNS  
   Annika Gullsten Prisma Zeppelin  FIN  11:15:00      DNS  
   Minna Haataja Pyhäntä  FIN  11:15:00      DNS  
   Päivi Haipus Oulu/Talenom  FIN  11:15:00      DNS  
   Nina Heikkilä Polar Electro Oy  FIN  11:15:00      DNS  
   Jaana Keränen Linja Arkkitehdit Oy  FIN  11:15:00      DNS  
| Form of the results:
Suomi Svenska English