Kainuun Rastiviikko Suomussalmella 5. - 10.7.2009

H12 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,6 km
 
1.   Eevert Toivonen KangSK    13:00:00   21:04  
2.   Tommi Huostila LamSä    12:08:00   22:27  
3.   Jere Pernu OuTa    11:50:00   22:39  
4.   Mikko Rahkola OH    12:22:00   23:20  
5.   Tuomas Heikkilä MU    11:24:00   23:37  
6.   Pavel Pilnikov St:-Peters  RUS  12:50:00   23:44  
7.   Niilo Ojanaho OH    12:58:00   25:08  
8.   Elmeri Toivanen KuUS    12:26:00   25:10  
9.   Joona Kirmula AngA    11:36:00   25:16  
10.   Aapo Erkkilä SalRe    12:38:00   26:30  
11.   Kalle Melender RaJu    12:02:00   26:55  
12.   Konsta Puranen KooVee    13:08:00   27:38  
13.   Samuli Saukkonen Pihkan    11:42:00   28:32  
14.   Tuomas Oikarinen OH    11:52:00   29:09  
15.   Joonas Mäkelä AlajA    12:54:00   29:18  
16.   Severi Valkamo KooVee    11:34:00   29:19  
17.   Arttu Malmlund KooVee    11:58:00   29:28  
18.   Benjamin Paloniemi OH    11:18:00   30:22  
19.   Jaakko Skog KooVee    12:28:00   30:41  
20.   Aleksi Härkönen PudU    12:52:00   30:50  
21.   Janne Ovaska LuuRa    12:34:00   32:16  
22.   Panu Ternola HlS    12:16:00   32:26  
23.   Alexander Barazenko NordWest  RUS  12:06:00   32:27  
24.   Isac Sund Femman    11:16:00   32:32  
25.   Taneli Härkönen PudU    11:48:00   32:49  
26.   Antti Nurmi LappRi    12:30:00   33:05  
27.   Markus Mattila KPV    11:54:00   33:24  
28.   Aapo Kerkkonen JRV    12:04:00   34:24  
29.   Niko Larmala EsSu    11:40:00   34:32  
30.   Niklas Pulli JRV    11:28:00   35:15  
31.   Valery Kostetskiy NordWest  RUS  11:30:00   35:58  
32.   Aleksi Pietikäinen Pihkan    12:40:00   35:59  
33.   Niilo Summanen HS    11:56:00   37:42  
34.   Ilari Hauhia RaJu    11:10:00   38:32  
35.   Konsta Pitkänen TP    12:12:00   38:33  
36.   Jaakko Vallittu JRV    12:44:00   39:13  
37.   Eero Luurila MeKo    12:14:00   39:14  
38.   Eero Ylipulli VaaSu    12:36:00   39:15  
39.   Evgeny Tsapin Nord West  RUS  12:10:00   39:24  
40.   Miiro Angerpuro HS    11:22:00   42:12  
41.   Teemu Mustonen HS    13:04:00   47:20  
42.   Pekka Linna OuHu    11:26:00   49:49  
43.   Elmeri Aikio KEV    11:20:00   51:13  
44.   Kalle Summanen HS    12:24:00   57:04  
45.   Kari Nivala YlivKu    13:06:00   1:03:40  
46.   Joni Kujansuu MSParma    12:48:00   1:09:19  
47.   Leonid Zherebin NordWest  RUS  12:46:00   1:11:18  
   Roope Sormunen RastiE4    11:14:00   hylätty  
   Jesper Sjöblom Södertälje  SWE  11:38:00   ei läht.  
   Jouni Turunen LHR    12:42:00   ei läht.  
   Nikita Leontiev Leader  RUS  12:56:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English