FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,4 km
 
1.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:36:00   14:30  
2.   Veera Haavisto Kyrös-Rasti    11:41:00   14:53  
2.   Hilda Kukonlehto Kangasala SK    11:55:00   14:53  
4.   Sara Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    11:22:00   14:54  
5.   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:51:00   14:55  
6.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat    12:00:00   16:10  
7.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    11:27:00   16:40  
8.   Viivi Voutilainen Muuramen Rasti    11:14:00   16:43  
9.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    11:46:00   16:51  
10.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:05:00   17:34  
11.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti    12:01:00   17:55  
12.   Siina Heiskanen Kangasniemen Kalske    11:30:00   18:15  
13.   Aleksandra Lebedenko Juventa  RUS  11:04:00   18:32  
14.   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu    11:19:00   18:39  
15.   Kati Lilja Suunta Jyväskylä    11:23:00   19:21  
16.   Wilma Arrakoski OK77    11:52:00   19:44  
17.   Anni Nykänen Navi    11:35:00   20:16  
18.   Sofia Haglund Solf IK    11:45:00   20:24  
19.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    11:42:00   20:44  
20.   Maria Blinova BelieNochi  RUS  11:28:00   21:12  
21.   Taika Kangas SK Pohjantähti    11:25:00   23:22  
22.   Jutta Ojala Vehkalahden Veikot    11:00:00   23:47  
23.   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    11:57:00   23:53  
24.   Maria Temkina NorthernWi  RUS  11:20:00   24:13  
25.   Fia Snickars Solf IK    11:17:00   24:19  
26.   Henna Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    11:48:00   24:20  
27.   Liya Beard Lytkarino  RUS  11:06:00   24:26  
28.   Miia Salmi Turun Suunnistajat    11:56:00   24:35  
29.   Elisa Mattila Kyrös-Rasti    11:13:00   24:54  
30.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat    11:18:00   25:02  
30.   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot    11:31:00   25:02  
32.   Jessica Lauter LauterTeam  EST  11:54:00   25:08  
33.   Essi Korhonen SK Vuoksi    11:02:00   27:17  
34.   Anastasiya Mashchenko ABCSt-Pete  RUS  11:21:00   27:19  
35.   Saara Holopainen Suunta-Veikot    11:43:00   27:39  
36.   Daria Yatsenko BelieNochi  RUS  11:09:00   29:27  
37.   Venla Hokka IF Sibbo-Vargarna    11:49:00   30:06  
38.   Patricia Knip IF Femman    11:29:00   30:22  
39.   Roosa Laine Kokkolan Suunnistajat    11:08:00   30:30  
40.   Iris Juhola Lahden Suunnistajat-37    11:11:00   31:18  
41.   Sanni Miettinen Delta    11:07:00   31:25  
42.   Elli Ahola Rastiketut    11:12:00   32:11  
43.   Sofia Mukhacheva ABCSt-Pete  RUS  11:50:00   32:52  
44.   Aino Näpänkangas Suunta Jyväskylä    11:01:00   32:57  
44.   Veronika Visherskaya BelieNochi  RUS  11:47:00   32:57  
46.   Yulia Egorova YarkiyMir  RUS  11:15:00   33:23  
47.   Anna Ojala Kuusankosken Urheiluseura    11:58:00   33:26  
48.   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    11:26:00   33:38  
49.   Daria Diakonova SKRUMMosco  RUS  11:10:00   39:32  
50.   Minna Turtiainen Olavin Rasti    11:38:00   42:51  
51.   Kristel Kalve Estonia  EST  11:37:00   43:49  
   Essi Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:32:00   ei läht.  
   Elina Ilonen SK Vuoksi    11:33:00   ei läht.  
   Jenni Ovaska Luumäen Rasti    11:39:00   ei läht.  
   Nea Rapo Keravan Urheilijat    11:40:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English