FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D10RR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,7 km
 
1.   Sara Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    12:27:00   17:04  
2.   Hilda Kukonlehto Kangasala SK    12:55:00   18:08  
3.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    12:29:00   20:23  
4.   Maria Blinova BelieNochi  RUS  13:11:00   21:30  
5.   Veera Haavisto Kyrös-Rasti    12:21:00   21:40  
6.   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    12:56:00   21:44  
7.   Viivi Voutilainen Muuramen Rasti    12:37:00   22:59  
8.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti    12:26:00   23:16  
9.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat    12:36:00   24:06  
10.   Sofia Haglund Solf IK    12:50:00   25:09  
11.   Kati Lilja Suunta Jyväskylä    13:05:00   25:24  
12.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    12:43:00   25:37  
13.   Jessica Lauter LauterTeam  EST  12:22:00   25:46  
14.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    12:58:00   26:01  
15.   Anni Nykänen Navi    13:07:00   26:22  
16.   Taika Kangas SK Pohjantähti    12:45:00   27:04  
17.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:49:00   27:07  
18.   Henna Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    12:20:00   28:13  
19.   Maria Temkina NorthernWi  RUS  13:02:00   28:18  
20.   Liya Beard Lytkarino  RUS  12:44:00   28:56  
21.   Siina Heiskanen Kangasniemen Kalske    13:01:00   29:19  
22.   Saara Holopainen Suunta-Veikot    12:41:00   29:25  
23.   Fia Snickars Solf IK    12:19:00   29:38  
24.   Essi Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    13:03:00   30:11  
25.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat    13:08:00   30:32  
26.   Aleksandra Lebedenko Juventa  RUS  12:47:00   30:43  
27.   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu    12:30:00   30:45  
28.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    12:53:00   30:51  
29.   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot    13:00:00   30:59  
30.   Jutta Ojala Vehkalahden Veikot    12:35:00   31:23  
31.   Sofia Mukhacheva ABCSt-Pete  RUS  12:46:00   31:37  
32.   Essi Korhonen SK Vuoksi    12:57:00   31:48  
33.   Venla Hokka IF Sibbo-Vargarna    13:06:00   32:11  
34.   Elli Ahola Rastiketut    13:13:00   32:21  
35.   Sanni Miettinen Delta    13:09:00   32:42  
36.   Wilma Arrakoski OK77    12:42:00   34:23  
37.   Elina Ilonen SK Vuoksi    12:28:00   34:46  
38.   Anna Ojala Kuusankosken Urheiluseura    12:17:00   35:02  
39.   Aino Palmen Espoon Suunta    13:04:00   35:21  
40.   Anastasiya Mashchenko ABCSt-Pete  RUS  12:16:00   35:26  
41.   Daria Yatsenko BelieNochi  RUS  12:38:00   37:36  
42.   Patricia Knip IF Femman    12:25:00   37:50  
43.   Kristel Kalve Estonia  EST  13:14:00   39:55  
44.   Veronika Visherskaya BelieNochi  RUS  12:52:00   40:24  
45.   Minna Turtiainen Olavin Rasti    13:12:00   41:57  
46.   Aino Näpänkangas Suunta Jyväskylä    12:33:00   42:14  
47.   Elisa Mattila Kyrös-Rasti    12:51:00   42:38  
48.   Daria Diakonova SKRUMMosco  RUS  12:39:00   43:41  
49.   Yulia Egorova YarkiyMir  RUS  13:10:00   55:30  
   Iris Juhola Lahden Suunnistajat-37    12:23:00   ei läht.  
   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    12:24:00   ei läht.  
   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    12:31:00   ei läht.  
   Nea Rapo Keravan Urheilijat    12:34:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English