FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D10RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,9 km
 
1.   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:12:00   11:03  
2.   Sara Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    11:46:00   11:33  
3.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat    11:22:00   11:41  
4.   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu    11:32:00   11:55  
5.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:26:00   12:29  
6.   Veera Haavisto Kyrös-Rasti    11:15:00   12:30  
7.   Hilda Kukonlehto Kangasala SK    11:04:00   12:37  
8.   Kati Lilja Suunta Jyväskylä    11:40:00   13:01  
9.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:57:00   13:06  
10.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    11:09:00   13:24  
11.   Liya Beard Lytkarino  RUS  11:14:00   13:39  
12.   Henna Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    11:31:00   13:47  
13.   Anni Nykänen Navi    11:01:00   14:02  
14.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti    11:38:00   14:19  
15.   Viivi Voutilainen Muuramen Rasti    11:47:00   14:29  
16.   Maria Blinova BelieNochi  RUS  11:44:00   14:43  
17.   Siina Heiskanen Kangasniemen Kalske    11:19:00   14:45  
18.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    11:13:00   14:53  
19.   Sofia Haglund Solf IK    11:53:00   14:55  
20.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    11:05:00   15:15  
21.   Daria Yatsenko BelieNochi  RUS  11:20:00   15:24  
22.   Fia Snickars Solf IK    11:23:00   15:41  
23.   Jutta Ojala Vehkalahden Veikot    11:24:00   15:53  
24.   Taika Kangas SK Pohjantähti    11:37:00   16:19  
25.   Saara Holopainen Suunta-Veikot    11:00:00   16:26  
26.   Jessica Lauter LauterTeam  EST  11:33:00   16:35  
27.   Essi Korhonen SK Vuoksi    11:17:00   16:46  
28.   Essi Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:49:00   17:02  
29.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat    11:39:00   17:19  
30.   Elisa Mattila Kyrös-Rasti    11:48:00   17:28  
31.   Sofia Mukhacheva ABCSt-Pete  RUS  11:06:00   17:43  
32.   Veronika Visherskaya BelieNochi  RUS  11:03:00   17:44  
33.   Maria Temkina NorthernWi  RUS  11:08:00   18:17  
34.   Venla Hokka IF Sibbo-Vargarna    11:16:00   19:05  
35.   Aleksandra Lebedenko Juventa  RUS  11:55:00   19:10  
36.   Anastasiya Mashchenko ABCSt-Pete  RUS  11:35:00   19:36  
37.   Patricia Knip IF Femman    11:51:00   19:45  
38.   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    11:28:00   19:50  
39.   Sanni Miettinen Delta    11:43:00   21:16  
40.   Aino Näpänkangas Suunta Jyväskylä    11:58:00   21:23  
41.   Elli Ahola Rastiketut    11:27:00   21:39  
42.   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot    11:54:00   22:37  
43.   Anna Ojala Kuusankosken Urheiluseura    11:30:00   23:49  
44.   Aino Palmen Espoon Suunta    11:36:00   25:11  
45.   Kristel Kalve Estonia  EST  11:42:00   25:13  
46.   Nea Rapo Keravan Urheilijat    11:29:00   25:40  
47.   Minna Turtiainen Olavin Rasti    11:10:00   25:44  
48.   Daria Diakonova SKRUMMosco  RUS  11:41:00   26:21  
49.   Micaela Kalenius Lahden Suunnistajat-37    11:52:00   27:27  
50.   Yulia Egorova YarkiyMir  RUS  11:02:00   28:50  
   Iris Juhola Lahden Suunnistajat-37    11:21:00   ei läht.  
   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    11:34:00   ei läht.  
   Elina Ilonen SK Vuoksi    11:50:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English