FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D10RR 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,4 km
 
1.   Sara Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    11:19:00   14:31  
2.   Hilda Kukonlehto Kangasala SK    11:44:00   15:17  
3.   Sanni Oikkonen Ounasvaaran Hiihtoseura    11:50:00   15:20  
4.   Siiri Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:27:00   15:32  
5.   Petra Lehtinen Kauhajoen Karhu    12:03:00   15:36  
6.   Liya Beard Lytkarino  RUS  12:09:00   16:15  
7.   Venla Turakainen Helsingin Suunnistajat    11:16:00   16:49  
8.   Veera Haavisto Kyrös-Rasti    11:45:00   16:54  
9.   Anni Nykänen Navi    11:51:00   17:23  
10.   Kaisa Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:07:00   17:32  
11.   Venla Taulavuori Alatornion Pirkat    11:23:00   17:36  
12.   Siiri Silvennoinen Kalevan Rasti    11:32:00   18:17  
13.   Kaisa Haanpää Tampereen Pyrintö    11:38:00   18:38  
14.   Jessica Lauter LauterTeam  EST  11:52:00   19:03  
15.   Kati Lilja Suunta Jyväskylä    11:26:00   19:33  
16.   Saara Saalo Mäntsälän Urheilijat    11:57:00   19:57  
17.   Maria Blinova BelieNochi  RUS  11:37:00   20:15  
18.   Essi Korhonen SK Vuoksi    11:46:00   20:37  
19.   Henna Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    11:30:00   20:38  
19.   Ellen Heinaro Helsingin Suunnistajat    11:47:00   20:38  
21.   Elisa Mattila Kyrös-Rasti    12:13:00   20:41  
22.   Saara Holopainen Suunta-Veikot    12:10:00   20:54  
23.   Siina Heiskanen Kangasniemen Kalske    12:06:00   21:00  
24.   Taika Kangas SK Pohjantähti    11:20:00   21:04  
25.   Sofia Haglund Solf IK    11:39:00   21:30  
26.   Jutta Ojala Vehkalahden Veikot    12:01:00   22:16  
27.   Elina Ilonen SK Vuoksi    12:15:00   22:28  
28.   Sofia Mukhacheva ABCSt-Pete  RUS  11:59:00   22:49  
29.   Daria Yatsenko BelieNochi  RUS  12:14:00   23:18  
30.   Viivi Voutilainen Muuramen Rasti    12:08:00   23:25  
31.   Aleksandra Lebedenko Juventa  RUS  11:24:00   23:41  
31.   Anna Ojala Kuusankosken Urheiluseura    11:35:00   23:41  
33.   Veronika Visherskaya BelieNochi  RUS  11:54:00   23:57  
34.   Micaela Kalenius Lahden Suunnistajat-37    11:25:00   24:02  
35.   Elina Heinonen Turun Suunnistajat    11:58:00   24:12  
36.   Essi Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    11:17:00   24:30  
37.   Nelli Niskanen Vehkalahden Veikot    11:34:00   25:36  
38.   Venla Hokka IF Sibbo-Vargarna    11:21:00   25:53  
39.   Elli Ahola Rastiketut    11:40:00   27:33  
40.   Fia Snickars Solf IK    12:05:00   27:44  
41.   Patricia Knip IF Femman    11:18:00   28:05  
42.   Sanni Miettinen Delta    11:36:00   30:09  
43.   Aino Näpänkangas Suunta Jyväskylä    11:48:00   30:15  
44.   Minna Turtiainen Olavin Rasti    11:56:00   34:31  
45.   Kristel Kalve Estonia  EST  11:28:00   40:39  
46.   Anastasiya Mashchenko ABCSt-Pete  RUS  11:29:00   40:55  
47.   Yulia Egorova YarkiyMir  RUS  11:42:00   57:44  
48.   Daria Diakonova SKRUMMosco  RUS  11:41:00   59:46  
49.   Maria Temkina NorthernWi  RUS  12:12:00   1:01:14  
   Viivi Pellinen Joutsenon Kullervo    11:31:00   ei läht.  
   Aino Palmen Espoon Suunta    11:53:00   ei läht.  
   Iris Juhola Lahden Suunnistajat-37    11:55:00   ei läht.  
   Nea Rapo Keravan Urheilijat    12:02:00   ei läht.  
   Anniina Tuominen Tampereen Pyrintö    12:04:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English