FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D12TR 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,6 km
 
1.   Henna Pylvänäinen Sippurasti    14:40:00   15:02  
2.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat    15:12:00   15:40  
3.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    14:28:00   16:35  
4.   Aino Lampinen Keravan Urheilijat    14:46:00   16:38  
5.   Mari Ryytty SK Vuoksi    14:26:00   18:37  
6.   Veera Roine Delta    15:08:00   18:45  
7.   Julia Himilä Delta    14:24:00   18:52  
8.   Veera Hokka IF Sibbo-Vargarna    14:30:00   18:55  
9.   Julia Karpenko Juventa  RUS  15:20:00   19:04  
10.   Sanni Perälä Keravan Urheilijat    15:30:00   19:07  
11.   Viivi Varjus SK Vuoksi    15:10:00   19:09  
12.   Annu Pylkkänen Savon Suunta    15:04:00   20:25  
13.   Katri Katainen Keuruun Kisailijat    14:22:00   20:45  
14.   Venla Nurmi Rastiketut    15:44:00   21:15  
15.   Emma Kivilaakso Lynx    14:34:00   21:19  
16.   Katri Leinonen Keuruun Kisailijat    14:42:00   21:41  
17.   Siiri Lyytikäinen Lappeen Riento    15:26:00   21:43  
18.   Milja Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    14:20:00   22:33  
19.   Jenni Jäkälä SK Vuoksi    14:50:00   22:39  
20.   Claudia Kantola Lahden Suunnistajat-37    15:06:00   22:45  
21.   Freia Gustafsson Tuusulan Voima-Veikot    14:18:00   22:46  
22.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    15:16:00   23:09  
23.   Maija Laasanen Laihian Luja    15:14:00   24:39  
24.   Minna Lonka SK Vuoksi    15:36:00   24:55  
25.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti    14:58:00   25:12  
26.   Tiina Mäntylä Rastiketut    14:56:00   26:14  
27.   Kia Lehtimäki Hiisirasti    15:34:00   27:05  
28.   Henriikka Tilli Lynx    15:24:00   27:34  
29.   Saara-Maria Kahiala Pihkaniskat    15:32:00   28:02  
30.   Venla Polvela Tuusulan Voima-Veikot    14:48:00   28:05  
31.   Xenia Rabinovich NorthernWi  RUS  15:22:00   29:05  
32.   Sanni Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    14:36:00   31:36  
33.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    14:38:00   35:27  
34.   Anna Ivanova Gulfstream  RUS  14:44:00   39:43  
35.   Mira Mandell IF Femman    14:16:00   52:19  
   Ekaterina Fadeeva NorthernWi  RUS  14:32:00   hylätty  
   Sofia Averchenkova ABCSt-Pete  RUS  14:52:00   hylätty  
   Antonina Shtolina Olimp-Vidn  RUS  14:54:00   hylätty  
   Arina Bektasheva Sestrorets  RUS  15:02:00   hylätty  
   Maria Tarasova Gulfstream  RUS  15:28:00   hylätty  
   Emmilotta Backman OK77    15:38:00   ei läht.  
   Zlata Averchenkova ABCSt-Pete  RUS  15:40:00   hylätty  
   Svetlana Blagonravova Olimp-Vidn  RUS  15:42:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English