FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D12TR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,7 km
 
1.   Henna Pylvänäinen Sippurasti    11:48:00   14:40  
2.   Aino Lampinen Keravan Urheilijat    11:40:00   14:50  
3.   Mari Ryytty SK Vuoksi    11:06:00   16:07  
4.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat    11:26:00   16:27  
5.   Salla Voutilainen Siilin Rasti    11:36:00   16:36  
6.   Veera Roine Delta    11:10:00   16:55  
7.   Veera Hokka IF Sibbo-Vargarna    12:22:00   18:38  
8.   Minna Lonka SK Vuoksi    11:30:00   18:43  
9.   Viivi Varjus SK Vuoksi    11:52:00   18:44  
10.   Kia Lehtimäki Hiisirasti    11:44:00   20:14  
11.   Annu Pylkkänen Savon Suunta    11:50:00   20:29  
12.   Tiina Mäntylä Rastiketut    11:18:00   20:37  
13.   Julia Karpenko Juventa  RUS  11:28:00   20:43  
14.   Venla Polvela Tuusulan Voima-Veikot    11:22:00   20:48  
15.   Julia Himilä Delta    11:54:00   20:55  
15.   Siiri Lyytikäinen Lappeen Riento    12:04:00   20:55  
17.   Elsa Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    11:58:00   21:06  
18.   Svetlana Blagonravova Olimp-Vidn  RUS  11:46:00   21:41  
19.   Katri Leinonen Keuruun Kisailijat    11:12:00   21:44  
20.   Milja Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    11:20:00   22:03  
21.   Freia Gustafsson Tuusulan Voima-Veikot    12:00:00   22:29  
22.   Emma Kivilaakso Lynx    11:32:00   23:03  
23.   Venla Nurmi Rastiketut    12:06:00   23:08  
24.   Sanni Perälä Keravan Urheilijat    11:02:00   23:26  
25.   Emmi Korhonen Tuusulan Voima-Veikot    12:30:00   23:37  
26.   Mira Mandell IF Femman    12:12:00   24:17  
27.   Zlata Averchenkova ABCSt-Pete  RUS  11:14:00   24:42  
28.   Carita Hautamäki Koovee    12:16:00   24:47  
29.   Ekaterina Fadeeva NorthernWi  RUS  11:38:00   25:46  
30.   Jenni Jäkälä SK Vuoksi    12:20:00   26:07  
31.   Anna Ivanova Gulfstream  RUS  12:28:00   27:50  
32.   Mimmu Kokko Tarpian Suunta    12:32:00   27:56  
33.   Xenia Rabinovich NorthernWi  RUS  11:00:00   28:07  
34.   Tessa Tähtinen Päijät-Rasti    11:16:00   28:35  
35.   Camilla Kalenius Lahden Suunnistajat-37    11:42:00   28:48  
36.   Maria Tarasova Gulfstream  RUS  11:34:00   29:32  
37.   Maija Laasanen Laihian Luja    11:08:00   32:18  
38.   Sanni Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    12:18:00   33:39  
39.   Katri Katainen Keuruun Kisailijat    11:24:00   35:03  
40.   Henriikka Tilli Lynx    12:24:00   35:17  
41.   Arina Bektasheva Sestrorets  RUS  12:08:00   38:10  
42.   Sofia Averchenkova ABCSt-Pete  RUS  11:56:00   38:59  
43.   Antonina Shtolina Olimp-Vidn  RUS  11:04:00   51:35  
   Emmilotta Backman OK77    12:02:00   ei läht.  
   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot    12:14:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English